Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

wodanka
9. mar 2009

tak to gratulujem... my sme skusali uz minuly rok a nejako to neislo, tak sme si dali prestavku a teraz to chceme skusat znova.. dufam, ze uz uspesnejsie..

mastulka
9. mar 2009

drzim vam palceky, ako tu mama zakladatelka pisala (alfa) tak sa to tu snazim sirit na vsetky ostatne 😀

wodanka
9. mar 2009

no bolo by to fajn, keby to je aspon scasti tak nakazlive ako chripka 😀

mastulka
9. mar 2009

joooj to by porodnice praskali vo svikoch 😀

wodanka
9. mar 2009

no aspon by tam bolo veselsie.. a mal by kto potom robit na nase dochodky 😀

minewka
9. mar 2009

No veď tak ako vravíte , baby, ja si tu niečo vo veľkom plánujem, ale viete, ako sa vraví, keď chcete rozosmiať pána Boha, povedzte mu svoje plány...Vôbec sa to nemusí podariť...

mastulka
9. mar 2009

wodanka tak to je fakt.,... ak sa ich my vobec dozijeme 😅

minewka ako dopadlo planovanie? 🙂

wodanka
9. mar 2009

zakladom je ale pozitivne myslenie.. po par mesiacoch snazenie este nie je nic stratene.. mozno len nevieme ako na to 🙂

minewka
9. mar 2009

Zvádzam zúrivý vnútorný boj, či už začať so snažením, či nie...tento mesiac sme už aj skúsili, ale mimo plodných dní...dáko ma pobolieva brucho, tak zvláštne, ale mimo plodných dní je asi ťažko otehnotnieť...Ja som sa vždy vedela rýchlo a rázne rozhodnúť, ale teraz....Idem baby do obchodu, hneď som späť...

mastulka
9. mar 2009

viete co, my sme s manzelom nic zvlastne neskusali, ziadne pocitanie plodnych sni, sledovanie ovulacie ani nic podobne... len sme sa lubili a sme si povedali, ze to nebudeme silit... a mozno prave tym, ze sme si uzivali jeden druheho sa nam to podarilo 😀 😀

wodanka
9. mar 2009

ja viem, ze ak to budem akokolvek preberat a rozmyslat o tom moc mi to nepomoze... ale mam nejake zdravotne problemy a zacinam mat obavu, ze to bude mat vplyv na nase snazenie ☹

minewka
9. mar 2009

No, kočky, vidím, že už asi spinkáte, idem ja ešte niečo popracovať na compe, zajtra mám tažký deň a poobede mi ešte idú trhať zub múdrosti... 😖 Tak hádam to prežijem ☹

kleopatris
9. mar 2009

ahojte nove kolegynky snazitelky 🙂

minewka to ti teda nezavidim, trhanie zubu je vzdy zazitok 😖 ale budeme na teba mysliet, aby to moc nebolelo 🙂

wodanka aj ja mam momentalne zdravotne problemy, ktore nam teraz docasne znemoznuju sa snazit o babatko, takze som tu viac menej od veci, ale aj tak som tu rada 🙂

ale ja verim, ze to zvladneme, si myslim, ze kazda zodpovedna zena ma obavy, ci to zvladne a bude dobra mama, aj my sme stale uvazovali a uvazovali, ale situacia nikdy nebude taka, aby sme nemali obavy.....preto je teraz najvhodnejsia doba, lebo to tak chceme 😀 a hotovo 😀 a budeme dobre mamy 😀

a dobru nocku dievcata 🙂 a krasne sny a zase zajtra 😉

alfa333
autor
10. mar 2009

Halooo, halooo, dobre ranko babulky 🙂 . Vy ste sa teda rozbehli, taku mam z toho radost 😀
...vitam aj nove snazilky: natalia777 😉 , matulik284 😉 , wodanka 😉 - ahojteeeeeee a vitajte!!!

...babule, uz sme taka silna zostava, ze babatka sa budu hrnut a my mozeme zalozit sukromnu skolku 😀

...mastulka 🙂 , videla som Tvoje babo na fotke - naaaaadherneeeeee a ten usmev 😀 😉 . Ake boli pocity pri sone?

alfa333
autor
10. mar 2009

...spachtoskyyyyyyy, kde ste?

zuzana1010
10. mar 2009

ahoj ja uz som tu 🙂
idem zachvíľu ku doktorovi . Mrska mi už mešká 6 den 😉 . tak uvidíme . 😀

alfa333
autor
10. mar 2009

... 🙂 ahoj zuzi, tak Ti budem drzkat palce - veeeeeeeeeeeeelmi silno, aby si mala minimalne taky vysledok ako mastulka, ale mozes aj dvojickovo rozbehnut 😀 😀 😀

kleopatris
10. mar 2009

ahojte a dobre rano 🙂

jeee super zuzi, tak bez dobrej spravy sem ani nechod 😉, ale nie prid a informuj lebo my sme zvedavee

zuzana1010
10. mar 2009

Nie nie 😉 alfa neprivolávaj to ja .Moja mamina mala dvojičky . 🙂

alfa333
autor
10. mar 2009

...ahoj kleo 😉

kleopatris
10. mar 2009

co nove u vas? u nas svieti pekne slniecko, tak sa trosku z toho vytesujem, skoda, len ze musim sediet v praci 😖

alfa333
autor
10. mar 2009

Tak Vy sa mate 🙂 , u nas asi dnes zacinaju Vianoce, poriadne sa rozsnezilo 😀 😀 😀

mastulka
10. mar 2009

dobre ranko babulky 🙂

alfa dakujem, snazili sme sa dobre vypadat 😅 pocity? nooo... neverila som, ze ten fliacik tam fakt je a je moj 😵 uz ma pekne zlozku v pocitaci a budeme mu tam postupne pridavat fotecky 😎

mastulka
10. mar 2009

zuzi drzim palce aby si mal tiez super vysledok 😀

kleo... tak to ti zavidim, tu zase snezi 😨

alfa333
autor
10. mar 2009

mastulka... 🙂 jeeeeej, to mam radost, musi to byt nadherny pocit. Manzel je tiez v siedmom nebi, ze? A ako si sa udrzala s tajomstvom cez vikend u Vasich? Kedy im to idete oznamit? 😵

mastulka
10. mar 2009

alfi, pocit to je fakt nadherny... no cez vikend som to uz nasim prezradila, som im postupne povedala, ze sa maju priblizne osem mesiacov na to, aby si zvykli, ze budu stari rodicia 😀 najskor pre nich sok, ale o minutku ich to preslo a boli stastni ako blchy 😀 len svokrovcom sme to este nepovedali, sme tam boli v nedelu a ponukali mi ci si dam pivko k obedu, alebo kavu a ja stale ze nie a nie... asi im to bolo aj podozrive 😅

alfa333
autor
10. mar 2009

...teda, si to neudrzala 🤐 , ale ani ja by som to urcite nedokazala. No, osem mesiacov je dost dlha doba, aby si zvykli 😉 . To bude prve vnucatko?

...este aby Zuzka prisla dnes s dobrou spravickou 😉

mastulka
10. mar 2009

ano.. bude to ich prve vnucatko 🙂 najlepsie je, ze ked mi na zaciatku februara zomrel dedko a boli sme na kare bola tam moja sesternica a bratranec, co uz maju babatka... moja mama nam ich doniesa, ze: "Na, daj si ho na kolena, nech sa aj na teba uz konecne nieco take nalepi" 😀 😀

minewka
10. mar 2009

Dobré ránko, dámy 🙂 Dnes je krásny deň, idem makať...Zuzka, držím palce!!!Ak budem poobede schopná života, ťuknem...Ináč, nedávno som bola v kvetinárstve a tam si jedna pani dáva niečo baliť...tak som si vyberala kvietky a zrazu sa pani predavačka pýta , "či je pozitívny"... 😀 Pani si dávala darčekovo zabaliť tehotenský test, pozitívny...juuuj, krásne jej to zabalili, ešte aj také malé živé ružičky tam dali...Rozmýšľam, že aj ja to, keď sa podarí, takto dám zabaliť...milé to bolo 🙂

mastulka
10. mar 2009

minewka tak to je skvely napad 😀 😀 a ze to vobec v kvetinarstve aj zabalia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre