Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
8. jún 2009

Ahojky kočky...co poviete keby sme založili 2.sériu?aby sme neboli v tejto prekliatej téme...ved odvtedy nám otehotnela len mastulka a ibamy a rush 😨

iplusr
8. jún 2009

funlucy, aj ja som bola na ne zvedava a tak som cekla ich profil. ale podla profilu su stale snazilky.
flyangel, to je dobry napad s tou temou. nieco ako 'stastne buduce tehulky'? aby sme neboli v tej nestasnej teme stale ako snaziky, ale nech sa niekam posunieme 😉

flyangel
8. jún 2009

tak baby pozývam vás do témičky ktorej názov nesie inšpiráciu od iplusr a mojím nápadom o šťastnejšiu tému kde nás nebude prenasledovať smola 😉 tak pozývam do témy šťastné budúce tehulky 😀

minewka
8. jún 2009

Heeeej...baby..dáko skoro hádžete flintu do žita...mám pocit, že bežným veciam sa prikladá "nebežná" dôležitosť...veď viróza v podobe prechladnutia je normálna ( a najmä pri poslednom striedaní teplôt, aspoň tu v KE bola v posledných dňoch riadna kosa...brrrrr...ale už je teplúčko)

Od februára prešli 4 mesiace, ja osone to ako žiadnu tragédiu neberiem...tuším sú v živote aj horšie veci?Pre mňa osobne to smola nie je, je to len bežné životné "hore-dole"

Napríklad mne je už podstatne lepšie, trocha ešte pokašliavam, ale mám pocit, že dlho nebudem (som cez víkedn vypila litre prieduškového čaju ) 😀

Mrch skončil, hurá na to 🙂

Musím pozrieť, kedy som tu napísala, že mrch prišiel, lebo ani neviem.. 😀..Naj sa dakus strafíme do plodných dní.

Ináč, videli ste, ako Ibamy narástlo bruško???Páááni..aj keď, ja už teraz mám také.. 😀 😀

angelds
12. jún 2009

ahojky 😉

ibamy2
12. jún 2009

ahoj, angelds.... kocky sa prestahovali do novej temy Stastne buducke tehulky 🙂

mimomu
12. jún 2009

ahojte,ako baby?
fly mi pisala sms,ze jej spadol windows,tak ze bude mimo 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre