Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
16. mar 2009

stacynka , myslím ze ovulácia približne 14. dní od mrchy a u mna prvé bábo čakáme čo bude pritom som nebrala tabletky a začali sme až 1. marca 😉

stacynka
16. mar 2009

no ved my sa milujeme tiez ked to na nas pride 😉 ,len rozmyslam ci nerobime chybu.ked to este nevyslo.
neviem ci nerobim chybu ze to babetko uz naozaj velmi chcem.... maly bude mat v juni dva roky tak by sme to nechceli uz velmi natahovat,aby som to stihla pri jednej materskej.
u mna meranie teploty asi nehrozi, lebo rano ma drobec vytiahne z postele a uz to nejak nestiham, moze sa to aj vecer merat?
snazim sa sledovat tie hlieny.... mate s tym niektora skusenosti?

mastulka
16. mar 2009

stacynka ani nie, nam sa to podarilo hned na prvy krat, bez vsetkych moznych merani, sledovanim ovu a tak...

stacynka
16. mar 2009

tak gratulujem mastulka, hlavne prajem nech vsetko zvladnes bez kompikacii...budem drzat palec

alfa333
autor
16. mar 2009

...ibamy - gratulujeeeeeeeeeeem 😉

...stacy - vitaj medzi nami snazilkami 😀

elisonka
16. mar 2009

aj ja ta vitam stacynka. teda alfi si to zalozila stastnu temu 🙂) vsetky co sa sem pridali su pomalycky tehotne. len na mna este nekvapol tehu virusik... 😔 ale cakam a dufam ze aj na mna sa stastena obrati.

alfa333
autor
16. mar 2009

...Eliiiii, ved sme len nedavno zacali, ani ja este nie som tehu, ale tehu-babule nas postupne vsetky "nakazia" 😉

flyangel
16. mar 2009

asi tak baby...vsetke budeme tehu 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...jasne, a budeme spolu grckat, priberat, rodit a potom kocikovat 😀 😀 😀

stacynka
16. mar 2009

mavala som pravidelny ale teraz mam niekedy 28, niekedy 27, ako sa podari...

stacynka
16. mar 2009

alfa uz aby to bolo, neviem dockat....

alfa333
autor
16. mar 2009

...stacy, netreba to nijako silit, treba tomu nechat volny priebeh 😎

mastulka
16. mar 2009

alfi presne tak ja som rada, ze sa to tu pomaly rozsiruje a nebudem v tom sama 🙂 len sa pekne pridavajte... ale hlavne ze budeme potom vsetky gulkate a stastne 😎

ibamy2
16. mar 2009

stacynka, ja ti v tomto asi moc nepomozem. my sme ale urcite nic "nesetrili" a necakali na ovu. proste sme si len uzivali spolocne chvile vtedy, ked sme mali chut obaja. snad poradia skusenejsie...

funlucy
16. mar 2009

ahojte kočky 🙂
tak toto je aká plodná téma ? Uvidíte,cítím to v kostiach,že všetky zúčastneté tu budeme čoskoro tehuľky 😎
My sme sa včera s manželom snažili,dnes budú ešte opravné skúšky a zajtra pre istotu ešte 1 reparát,keď už máme tie plodné dni 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...ibamy - uplne s Tebou suhlasim, netreba sa milovat podla "rozpisu", ale vtedy, ked je na to chut 😵

...fun - supeeeeer, do toho, poriadne ich poprehanajte, nech sa pekne rozmnozuju 😉

ibamy2
16. mar 2009

kocky, zjavne je tato tema naozaj zacarovana (v dobrom) - rovnako ako mastulke, aj nam to vyslo na prvy sup 😉
alfi - dakujem za gratulaciu 🙂

alfa333
autor
16. mar 2009

...jasne, takze: cari - mari, cari - mari, tehulky sem-sem-sem 😀
...ibamy 😉

funlucy
16. mar 2009

inak baby ja som od svadby (v auguste 08) pribrala pár kíl hlavne do brucha a riti 😠 takže som zvedavá ako budem vyzerať tehu ,keď teraz si pripadám jak v 3 mesiaci-hlavne že mi chutí,som jak prasatko! 😅

ibamy2
16. mar 2009

co bojis, funlucy... ved babo nepotrebuje maminu modelku, radsej par kil navyse ako keby mali chybat... a v tehu sa aspon budes mat na co vyhovorit 🙂

alfa333
autor
16. mar 2009

...funy - hlavny je Tvoj subjektivny pocit, ak si spokojna, tak to je super, potom bude aj babatku aj Tvojmu okoliu dobre - aj napriek nejakym kilam navyse 😉

iplusr
16. mar 2009

stacynka, 3 mesiace je este velmi skoro, aby si zufala. normalnemu zrdavemu paru sa to vacsinou podari do 8 mesiacov. az po roku snazenia sa da hovorit o nejakom probleme. a s tou ovu - skus si merat bt. ta by ti to mala ukazat. a ak mas pravidelny cyklus, tak aj ovu by mala chodit v rovnakom termine. ja mam posledne mesiace ms tak 25 - 29 dni, takze aj ovu chodi, ako sa jej chce. ale ak chces vediet presne, skus ovu testy. je som ich ale este neskusala.
my tiez len so snazilkovanim zaciname a tiez by som to chcela hned, takze to poznam. ale treba trochu trpezlivosti a no to pride. bude ako ma byt.

angelds
16. mar 2009

povedal/a raz jeden múdry/a : "na všetko krásne sa oplatí čakať " 🙂

iplusr
16. mar 2009

funlucy, vy na to idete odborne 😀
opravne skusky? reparat? 😀 😀 😀

mastulka
16. mar 2009

funlucy z toho si nic nerob, ja som tiez posvadbe (jun 2008) zacala priberat, ale som si povedala, ze to preto aby mohlo byt babatko pekne v makuckom 😀 a moj manzel sa to odo mna naucil a tiez zacal pouzivat tuto vyhovorku na moje sadielko na brusku 😎

minewka
16. mar 2009

Fuuuuuuuuuuuuha...ahojte kočky, to ste toho teda popísali...ja opäť píšem z reštiky, som na obede...Ja pri tých každodenných stresoch asi ťažko otehotniem....Ináč, ako čítam Vaše príznaky, tak ja asi nič...☹ ..prsia ma nebolia, už aj to podbruško prešlo..škoda...o pár dní mám dostať mršku a hurá opäť do toho...chcela som sa opýtať, či ste niektorá bola u dokyho, že chcete baby..na dáke vyšetrenie, či je všetko OK...

minewka
16. mar 2009

Funculy, ja som mala svadbu v januári 2009 a pribrala som ešte pred svadbou..a dooosť...A muža mám štíhleho ako prútik, zje, čo chce a aj tak je štíhly..to nie je fér... ☹ ....ja si hovorím, že mám "telo ako stvorené na materstvo a veci s tým súvisiace" .. 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...ahoj minewka - aj ja som bola prekvapena, ako sa to tu pekne rozbehlo 😎
Ohladom tych vysetreni... neabsolvovala som nic specialne, len beznu prehliadku u svojej gynekologicky 😉

mastulka
16. mar 2009

minewka ahoj, ja som to len svojmu dokimu oznamila, spravil klasicke vysetrenia ako na rocnej prehliadke a povedal mi ze ak by sa nam to nepodarilo do pol roka tak potom zacneme hladat problem...

minewka
16. mar 2009

No veď aj ja by som mala ísť, ale okedy som začala ešte aj druhú robotku, nič, ale nič nestíham...teraz utekám na daňový, potom na sociálku, ešte asi 5 stretnutí by som mala stihnúť a milión telefonátov...Jooooooooooooj...niekedy sa tajne na babo teším, že si dám pauzičku... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre