Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
17. mar 2009

...mastul 😀 , u mna to ma zatial podobny priebeh ako u Teba - dufam, ze aj ten vysledok bude totozny.
Inak, dnes ma zatial nic nestekli, len sem-tam maly krc, ale skor na lavej strane. Niekde som citala, ze vacsinou to baby pocituju na pravej, tak uvidime 🤐

angelds
17. mar 2009

takze cakam na víkend. a čo ten test, čím menšie mlU/ml tým citlivejší?

zuzana1010
17. mar 2009

alfa - mala by som ist v piatok . Ked pride mrska tak to bude dobre , ale ked nie tak to je velky problem ☹ .
moje telo sa zblaznilo . maternica sa mi sprava ako keby som bola tehotna 2-3 mesiaci, ale nic v nej nieje . 😖 Doktor si to nevie vysvetlit (alebo mi nieco taji ) a na sone ho nieco zarazilo ale nic mi nepovedal , len ze dostanem injekcie a ked sa mrska nedostavi do 7 dni, tak to musime zacat riesit inak . 😉 musim cakat 😕

alfa333
autor
17. mar 2009

...Zuzi, budem Ti drzat palce, nech ju teda cim skor dostanes, aby si bola ok 😉 a mohla snazilkovat

mastulka
17. mar 2009

zuzi dufam, ze budes coskoro v poriadku, vobec sa mi nepaci, ze ti doktor nic nepovedal, ved mas pravo to vediet 😠

alfa333
autor
17. mar 2009

...tiez sa mi ten pristu Tvojho dokyho nepaci, nie je to "ferove" jednanie

mastulka
17. mar 2009

alfa... ja som to citila viac na lavej strane a aj drobcek je uchyteny na lavej strane 😉 tak drzim palciaky aby si mala ten isty vysledok... u len cakam kym budes testovat 😎

angelds myslim ze je to tak, cim je to cislo mensie tym je test citlivejsi, kdesi som tu videla aj temu ohladom tychto testov

alfa333
autor
17. mar 2009

...mastulka, diky 😎 , verim, ze to bude tak ako to ma byt .... dufam, ze Ta coskoro dobehnem a budem tu plut na tieto ostatne snazilky uz spolocne poriadnu sprsku virusov 😀

mastulka
17. mar 2009

no to dufam aj ja, potrebujeme pomoc aj s ibamy 😀

zuzana1010
17. mar 2009

Viete babulky, je to super doktor a pozname sa . Aj moj manzel ho dobre pozna. A je najlepsi v Piestanoch . Viem ze pomohol viacerym parom, ktory nemohli otehotniet alebo mali ine problemy.

mastulka
17. mar 2009

tak preco ti potom nepovedal, co sa mu tam nepaci?

ibamy2
17. mar 2009

ahojte

alfa333
autor
17. mar 2009

...Zuzi, mastulka ma pravdu. Preco k Vam nie je uprimny, ked sa tak dobre poznate... ☹

...ibi - ahoooooj tehulka, ako sa citis? Uz mas nejake priznaky? 😉

ibamy2
17. mar 2009

ale ste tu toho stihli popisat 🙂

zuzi - drzim palce, aby to bolo vsetko v poriadku a MS dorazila co najskor
vsetky kocky - sup, sup do snazenia, aby tie nase spolocne pluvance s mastulkou padli na "urodnu podu"

ibamy2
17. mar 2009

alfi - no, ja ti mam vsetky mozne priznaky od cca 3 DPO, hoci kazdy jeden odbornik tvrdi, ze je to uplna kravina... dokovca som si ich aj postupne spisovala... nech si fesaci studovani tvrdia, co chcu... svoje telo poznam dost dobre na to, aby som pochopila, ze sa citim inak (taka divna, ze mastul 😀 )

alfa333
autor
17. mar 2009

...teda ibi 😀 , Ty si sikulka, potom si objednavam prvy kus z noveho vydania Tvojej publikacie 😀 😀 😀

ibamy2
17. mar 2009

alfi 😀

minewka
17. mar 2009

Baby, dorazila som teraz do kancelárie a prišlo mi tak zle, že až...žalúdok mám ako na vode...No prisamváčku, asi sa musím prestať zaoberať babätkami, lebo mi už z toho hrabe.... 😠

angelds
17. mar 2009

ZUZI vydrž a drž sa !

mastulka
17. mar 2009

ahoj ibi... no to je fakt, aj mne tvrdili, ze to este nie je mozno, aby som napriklad tak vela spala, alebo im tvrdim, ze sa mi zuzuju nohavice a oni mi neveria, ze to je este skoro... ale ved si drobec musi robit miesto, a to nehovorim o tom ako ma svrbi pokozka na brusku 🙂

mastulka
17. mar 2009

minewka aj mne plaval zaludok... 😉 a stale plava, ze by si coskoro patrila k nam "divnym"? 😀

minewka
17. mar 2009

Mastulka...no ja už mám pocit, že si začínam všetky tie príznaky vsugerovávať... 😠 Pááááni .... Fakt, psychika je zvláštna vec.... Uvidíme, či mrcha príde a rozhodla som sa, že všetky ovlučané testy hodím do koša, aj poučenia o plodných a neplodných dňoch.... Proste sa bude snažilkovať, kedy ssa nám bude chcieť ... 😎

angelds
17. mar 2009

ano a myslím, že tak je to správne minewka a ja to asi začnem praktizovať ...

angelds
17. mar 2009

mastulka - datumy
1.3.
7.3.
8.3.
10.3.
14.3.
15.3.

angelds
17. mar 2009

a dúfam, že dnes budeme pokračovať . .

mastulka
17. mar 2009

tak to by sa mohlo nieco zadarit, mne doki vravel, ze normalnemu zdravemu paru by sa malo podarit tak do roka, ked sa to dovtedy nepodari, tak potom by sa mala zistovat pricina... tak drzim palce nech to je co najskor 😉

alfa333
autor
17. mar 2009

...mastulka a este sa Ta idem opytat, ci si mala nejake chutky. Lebo ja som hrozne "zrava", zjedla by som aj kona 😀 😀 😀

iplusr
17. mar 2009

baby, mna picha striedavo na pravej aj na lavej strane. haha, ze by to boli dvojicky 😀
minewka, psychika je spina. aj ja mam vselijake priznaky. furt cakam, ci mu nebude zle, a potom sa aj tak citim.

elisonka
17. mar 2009

minewka aj ja som minuly tyzden mala taky priznakovy a povedala som si ze sa nebudem prilis pozorovat ani si nic namyslat. nechavam tomu volny priebeh a cakammmmm.........
aj mna by ste mohli oplut aby som necakala dlho ale tak zatial sa drzim. a ani som sa netestovala

angelds
17. mar 2009

ta psychika veľa urobí možno že som si aj namýšľala ale už to nechám tak a keď to príde, tak to príde . . . 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre