Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
19. mar 2009

nuz ja sa nesnazilkujem...nemam s kym...mm je v robote 😖 aj ja idem pozerat ordinaciu 😉

minewka
19. mar 2009

A ja robím..pri compe... 😖 😠

flyangel
19. mar 2009

a ja uz idem spinkat dobru noc 😉

funlucy
19. mar 2009

a mňa bolí hlava ☹

iplusr
19. mar 2009

ja sa sem vzdy vecer dostenem ,ked uz si davate dobru noc. kym dojdem z roboty, urobim veceru, najeme sa.... je tu este niekto?

funlucy
19. mar 2009

ale áno...minewka,ja,ty 🙂

minewka
19. mar 2009

iplu, ja som tu... 🙂 idem daco zjest, ale priebezne sem nazeram.. 🙂 Funculy...ty pracujes na nocne smeny? A kde, ak to nie je tajne? 🙂

iplusr
19. mar 2009

ahojteee

funlucy
19. mar 2009

nočné zatiaľ nemáme-len do 22 h-robím na dispečinku 🙄 pomoc motoristom,ale už som to o sebe písala.

iplusr
19. mar 2009

funlucy, tak to aj mne uslo. ale uz asi balis kufre a ides domov...

minewka
19. mar 2009

Baby, mne spadol net..Funculy, zaujímavé zamestnanie máš... 🙂 Prajem vám dobrú nôcku a pekné snívanie... 😵

angelds
20. mar 2009

ahojte, krásny deň prajem 😉

elisonka
20. mar 2009

ahoj angelds a ostatne babulky. ako to ze tu nie je mastulka? ta to tu zvykne rano otvarat 🙂 prajem vam krasny piatok. pozerali ste vcera ordinaciu? mohli by ju davat aj dlhsie. aj to som zacala pozerat lebo nikdy nic nie je v telke tak take z nudze cnost.

elisonka
20. mar 2009

baby kde ste???????

angelds
20. mar 2009

ahoj eli ja som dnes akosi mimo - soplem ale som v robote, zatial neviem co je v mojom brusku, lebo mi dnes meska 3 deň, co mam robiť a včera sme sa snažilkovali, ale uvidíme, čo hovoríš , čo mám robiť 😉

elisonka
20. mar 2009

no este pockaj a ked nevydrzis tak testuj. ja budem dneska ale az okolo tretej.. potom dam vediet

flyangel
20. mar 2009

angelds ja by som to uz nevydrzala a testla by som 😉

mastulka
20. mar 2009

ahojte babulky, dnes trosku meskam, nie som v praci tak spinkala pekne do ruzova 😀 tak vam prajem o neskorene dobre rano 😅

angelds
20. mar 2009

ano možno, ale asi až zajtra, ale aký test mám použiť, ktorý je taký spoľahlivejší, už neveiem - o ktorom si čo mám myslieť ☹

mastulka
20. mar 2009

angelds ja som pouzila rapidclear ci ako sa presne volal a vysla mi na nom, ze som tehu tak je asi dobry

angelds
20. mar 2009

vdaka - mastul, lebo je aj rapiclear a rapipreg, tak neviem
a ostatné ako máte nejaké skúsenosti ? 😉 🙂 😉

angelds
20. mar 2009

baby nechali ste ma tu samu ?
🙂

flyangel
20. mar 2009

ja som si kupila teraz viamed baby test 😉

zuzana1010
20. mar 2009

Ahojte babulky , dnes som si len tak spravila test a je tam slaba ciarocka . a on mi pichol injekciu na vyvolanie mrsky . moze to mat nieake nasletky neviete ?

elisonka
20. mar 2009

zuzka podla mna si tehula jak hrom... on jediny si to nemysli??? fly zmenila si foto?

flyangel
20. mar 2009

zuzanka,nemalo by to mat ziadne následky ak si tehu tak mrchu nedostanes,ak nie si tehu dostanes ju 😉 krv ti nezobral?

zuzana1010
20. mar 2009

nie , bola som na sone minuly piatok , lebo mi meskala mrcha . mrsku som mala dostat 4.3 ale este stale neprisla

flyangel
20. mar 2009

...ta to uz je dlho...a zvykla ti takto meskat?

zuzana1010
20. mar 2009

nie, mrska bola vzdy presna

mastulka
20. mar 2009

ahojte, flyangel pekna foto 😉

zuzi ja si myslim, ze si tehu, teda vypada to tak, ze si to myslia asi vsetci len doky nie 😒 je to uz dost dlha doba co mrska neprisla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre