Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
22. mar 2009

dindulka mozes si kupit test ale aj tak si ho mozes urobit najskor par dni pred ms.

flyangel
22. mar 2009

hello kde ste??

flyangel
22. mar 2009

minewka nooo akoo?? 😕 😕

minewka
22. mar 2009

Fly, ešte chvíľu napinák, lebo muž došiel až teraz 😠 .. ja som nevytrimala a medzitým bola na wc..takže sa musí nazbierať.. 😠 😠

flyangel
22. mar 2009

jooj tak toto...noo rychlo zbieraj vela pi aby sme cim skor zistili ci si 😀 tehulka

dindulka
22. mar 2009

Fly, par dni pred ms preco? Keby sa podarilo,tak by to test ukazal uz par dni po,nie?

flyangel
22. mar 2009

dindulka...bohuzial nie...aj ked sa vajicko oplodni...5-10dni putuje do maternice kde sa uhniezduje..az po uhniezdeni sa zacne produkovat HCG hormon ktory zachytava teh.test v moci...a niekedy ani po vynechani ms test neukaze pozitivitu...totiz sa moze tvorit este malo hcg hormonu a test to nedokaze zachytit...takze najskor par dni pred ocakavanou ms si urob test.

dindulka
22. mar 2009

vidis,a to som si vobec neuvedomila,ze HCG sa zacne tvorit az po zahniezdeni...tak zase som mudrejsia,dik

flyangel
22. mar 2009

v pohodke 😉 kazdá by bola radsej keby sa tehu dalo zistit uz po ovulke 😉

iplusr
22. mar 2009

ak pozriete tie grafy, co som tu hodila v linku skor, tak tam je aj uvadzane, kedy si robili test a tam su niektore ktore robili testy 8 dni po ovu a vysli pozitivne. ale asi by som tiez skusala testovat az po vynechanej ms.

flyangel
22. mar 2009

iplusr pozrela som grafy...ale tak to je zriedkave ked tak skoro ukaze test pozit.ale to zavisi aj odtoho kedy mala ovu...lebo niektore si robia test aj tyzden pred ms..

dindulka
22. mar 2009

horsie je,ze ja nikdy presne neviem kedy budem mat ms,po vysadeni aniky mi ms chodila po 35,30 a teraz po dvakrat po 24 dnoch,tak som sa snazila ako tak si vypocitat plodne dni

flyangel
22. mar 2009

dindulka nemerias si Bt?

flyangel
22. mar 2009

minewka ako uz sa nenazbierali nejake kvapky z coho by si testla??

dindulka
22. mar 2009

nie,ale uz som rozmyslala nad tym,ze by som mohla a potom sa riadit podla nej

flyangel
22. mar 2009

no vidis,skus si merat 😉

dindulka
22. mar 2009

asi by som to nemala ani pisat,ale vie ma nastvat,ked niektore baby ani nechcu a ani nevedia ako a su tehu,nic nerataju,ani si bt nemeraju a zadari sa,je to nespravodlive

dindulka
22. mar 2009

ale zabudla som,my sme tu stastne zacinajuce snazilky,takze ja nie som smutna

flyangel
22. mar 2009

tak tak...nebud smutna a dufaj ze teraz sa to podarilo a ak nie tak najblissie to vyjde urcite 😉

iplusr
22. mar 2009

dindulka, s tym cyklom ako by si citala moj ms kalendar. mne tiez najpr dosla ms po 35 dnoch, potom 27, 28 a teraz naposledy 24, 23. tiez som po vysadeni HAK a cyklus mam takyto rozbity. ake tabletky si brala?

iplusr
22. mar 2009

dindulka, netreba sa zameriavat na kazdy cyklus, lebo budes viac sklamana. do roka sa to urcite podari. 😀 😀

dindulka
22. mar 2009

iplusr,brala som jeanine a ty?

iplusr
22. mar 2009

mercylon
ale zabera uplne rovnako 😉

flyangel
22. mar 2009

iplusr mercilon som brala 2mes. a pribrala som 6kg lebo sa mi zadrziavala voda v tele a tiez som mala krce v nohach tak som ich vysadila...ale to som ich brala uz pred 4-5rokmi

minewka
22. mar 2009

no , kočky, ništ..testík ukázal /

flyangel
22. mar 2009

jooj minewka tak to je skoda...a aky si mala test?

angelds
22. mar 2009

AHOJTE všetci, teraz sme dorazili od našich sme boli na tom obede :
vidim, že ste sa tu poriadne rozpisali
minewka aspon sa mozete snazit dalej a prajem vsetko dobre do dalsieho snazilkovanie 🙂

angelds
22. mar 2009

fly Ty stale prekvapujes s tými super fotkami

minewka
22. mar 2009

No jo, diky...snažilkujeme sa ďalej...mala som Rapid Clear

iplusr
22. mar 2009

minewka, kupil ti drahy aj druhy test? na buduci mesiac.
flyangel, ja som s mercylonom nemala ziadne problemy - pocas uzivania. brala som ho asi 5 rokov. len teraz moje telo bez neho nevie riadne fungovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre