Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
24. mar 2009

takze si myslis, ze by som mala testovat zajtra?

angelds
24. mar 2009

dobrú chuť všetkým

mastulka
24. mar 2009

ja som ho tiez dostala a acidum folicum léčiva.. a mam brat vitaminy pre buduce mamicky... to dava pre istotu na udrzanie plodu, aby si drobci nezmysleli, ze zdrhnu odtial skor ako maju 😀

angelds
24. mar 2009

baby ako Vam zavidim

mastulka
24. mar 2009

angel nezavid, podla mna si tehu, ked doteraz mrsky nikde... 😉 a ak by nahodou nie, tak urcite coskoro budes

ibamy2
24. mar 2009

ja som z toho bola najskor prekvapena, ale som velmi rada, ze ta starostlivost u neho je naozaj na vysokej urovni. kyselinu listovu papam tiez a nad tehuvitaminkami stale rozmyslam. ja som dost zatazena na ovocie aj zeleninu, tak by som nerada mala vitaminov viac, ako je vhodne.

ibamy2
24. mar 2009

angelds - urob si zajtra znovu tehutest. ak by predsalen bola iba jedna /, mozno by nebolo od veci zabehnut k dr.

angelds
24. mar 2009

vdaka, ale neviem ci mam cakat do soboty, alebo zajtra 😖

wodanka
24. mar 2009

angelds ja si myslim, ze to je uz dost dlha doba a ze si ho v pohode mozes spravit aj zajtra..

angelds
24. mar 2009

uvidime ako sa n azajtr avyspinkame 🙂

mastulka
24. mar 2009

angelds tiez si myslim, ze si ho kludne mozes spravit zajtra, uz je to dost dlho

ibamy to ano, i ked tam ma strasne vela pacientek, ale zase sa stara 🙂

dindulka
24. mar 2009

halo, je tu niekto

minewka
24. mar 2009

Caute baby, tak ja hlasim, ze mrska este stale nikde...Kazdu chvilu si nadavm, ze co som si cyklus nepocitala...teraz neviem, ci mi meska, alebo mala este len prist...kazdopadne , dnes to je 31 dni od poslednej MS...A vcera som si odfikla z prsta, ked som v noci robila ramiky...takze veselo...uz fakt neviem, co sa mi moze stat, kedze v poslednej dobe sa na mna vali jedna smola za druhou.. 😒

dindulka
24. mar 2009

ahoj minewka, takto toho prstíka je mi ľúbo ☹ , ale vždy keď sa prihodí niečo zlé, tak potom príde niečo dobré, takže bodaj by to bolo tehu, neskúšala si si urobiť test
😅

mastulka
24. mar 2009

minewka chuda ten prst mi je luto, ja som tiez taky sikovnik, ze si sama blizim, ale uz som zvyknuta 😀 mozno ta tvoja smola je len predzvest niecoho dobreho... napr. drobca 😉

iplusr
24. mar 2009

ahojte, tak ja mam konecne obed, ale len dietny, lebo vcera som sa prezrala tych kolacov 😅
angelds, ja by som to uz nevydrzala a testovala, ty mas ale nervy
ibamy, kraaasna fazulka

elisonka
24. mar 2009

ibamy tak som videla fotku a fazuliatko je super 🙂 tak sa on pekne staraj

dindulka
24. mar 2009

mastulka, môžem otázku, robili ti alebo budú robiť vnútorné sono, vraj sa do robí len do 3 mesiaca, moc chváli som o tom nepočula

angelds
24. mar 2009

ahojte - robota - frmol, takze teraz ste ma uz asi prehovorili a zajtra si spravim ten test a davajte si pozor s tými urazmi 🙂
uvidime aká bude u nás noc 😉

iplusr
24. mar 2009

angelds, budem ti drzat vsetky 4 palce 😉

ibamy2
24. mar 2009

dakujem za pochvalu nasej fazulky 😀

mastulka
24. mar 2009

dindulka vnutorne sono mi uz robil, z toho mam tu fotku a moj doki robil vnutorne sono na kazdej rocnej prehliadke, a nie je to vobec take strasne... 🙂

angelds
24. mar 2009

zatial dakujem, ale urcite sa budem bat na to pozriet po tých par minutách ...

dindulka
24. mar 2009

mastulka, no tak to moja "skvelá doktorka" mi vnútorné sono teda ešte ani na jednej ročnej prehliadke nerobila, podľa nej ani zápal krčku maternice netreba po liečbe kontrolovať či sa vyliečil, takže som sa na kontrolu pozvala sama.Teraz mám číslo na jedného doktora, ktorého chvália, tak či tak som chcela od nej odísť, som rada, že to nie je nič strašné 😉

mastulka
24. mar 2009

dindulka pre mna je neprijemnejsi ster z krcku maternice ako vnutorne sono 🙂 a byt na tovjom mieste asi by som zmenila doktorku 😉

dindulka
24. mar 2009

mastulka, tak tak máš pravdu, zavolam tomu doktorovi a keď bude treba objednám sa k nemu, ster z krčku maternice som už viackrát prežila 😀 takže určite zvládnem aj to vnútorné sono, len už aby bol ten dôvod na jeho uskutočnenie joj 😒

angelds
24. mar 2009

už len hodina z roboty a do zajtra rana 6 iba 13 hodin

prepacte žae som taká hŕŕŕŕŕ do čisel, ale matika je moja droga 😉

dindulka
24. mar 2009

aj už iba hodku a idem domenkom, dnes idem pozreť kamarátku a jej malú polročnú dcéru Laurušku, už sa teším 🙂

dindulka
24. mar 2009

ja sa lúčim, majte sa krásne a pekný zbytok dňa 🙂

flyangel
24. mar 2009

Ahoooj babulky...nooo ibamy mas krasnu fazulku 😀 aj ja chceeeeem taku 😀 inác ako?angelds uz si urob ten testik alebo utekaj k lekarovi...minewka skus o par dni novy testik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre