Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
25. mar 2009

jasne babulky nestresovat, hlavne klud a nohy v teplucku 😀 ved sme predsa v stastnej teme, nie? 😉

ibamy2
25. mar 2009

jasne, ze sme v stastnej teme 😉

krtka
25. mar 2009

urcite sa ozvem zajtra v priebehu dna z domu. Sama som zvedava. Jasne, sme v stastnej teme. 😵 Uplne sa cudujem sama sebe, v praci ma volaju slniecko a teraz tak vobec, ale vobec neposobim. Jasne, je to urcitym sposobom stres, ale naozaj, baby, je to stastna tema zalozena Alfou a mali by sme sa toho drzat. Takze usmev. Bude dobre. Citim to v mojich uz takmer tridsatrocnych kostiach. Uz o mesiac. Jooooooooj. Ste tu niektora narodena v 79?

alfa333
autor
25. mar 2009

...spraaaaaaaaaaaaaaavne krtka - dievcata - uuuuuuuuuuuuuuuuusmev 😀 😀 😀

ibamy2
25. mar 2009

krtka - ja som v juli79

angelds
25. mar 2009

ahojte, ja este nepojdem k doktorke, pockam este 😉

tak rada by som tam šla s pozitivnou informáciou 🙂

krtka
25. mar 2009

Angels - stale mas sancu.
Ibamy - takze velka oslava sa blizi? A s babom v brusku to bude uplne super. Som rada, ze je tu aspon jedna takmer tridsiatnicka. 🙂
Ibamy a Mastulka, ani ste nepisali, ako reagovali vasi manzelia na tu uzasnu spravu? Aki boli?
Krasny dnik, snazilky a tehulky. 🙂 😉 😵

angelds
25. mar 2009

ja viem, este stale dufam 😖

mastulka
25. mar 2009

krtka no moj drahy bol stastny ale v soku, necakal totiz, ze sa nam to podari hned prvy mesiac 🙂 ale teraz sa tesi, kazdy den mi vola do prace, ci ma drobec poslucha, ci mi nerobi zle, a ak mi robi zle, tak mu mam odkazat, ze bude mat zatrhnute rozpravky na tyzden 😀 😀 chudatko, este ani nevie co su rozpravky a uz mu to chce zatrhnut 😀

mastulka
25. mar 2009

ibamy jeeej to budes mat peknu oslavu 😀

ibamy2
25. mar 2009

no, to bude oslava 😀 po desiatich rokoch konecne okruhliny a budu bez kvapky alkoholu. uz to vidim - vsetci budu opiti iba oslavenecc zostane triezvy 😀 no nic to, ja si to u zijem s mojim babatkom a dame si detske sampanske 😀

moj manzel, ked zbadal fotku zo sona (povedala som mu o tehu az v pondelok po sone), zacal sa strasne smiat a smial sa asi pat minut bez prestania - potom sa nadychol, so smiechom na perach skonstatoval, ze: "Nam to fakt vyslo na prvy sup?" a znova sa pat minut rehnil. Skeril sa potom cely vecer a skeri sa na mna dodnes 😀 Povedal mi, ze je velmi stastny, ale zaroven sa aj trosku boji. No, nie je sam, kto ma aj strach, ale to je asi normalne 🙂

mastulka
25. mar 2009

ibamy presne u nas je to to iste, aj sme stastni strasne moc, ale obcas nas prepadne taky strach, ze ako to vsetko zvladneme... ale ta radost stale prevlada 😵

inak ja som uz takto bola na oslave asi pred dvoma tyzdnami, vsetci sa opili, na druhy den bolo vsetkym zle a ja som sa im smiala 😀 este som im aj rozpraval, ze co sa vlastne dialo 😎

krtka
25. mar 2009

baby, mastulka a ibamy, tak to mate strasne zlatych manzelov.
Ten moj sa stale pyta, ci mi uz prisla menstruacia, furt rano, potom ked si volame cez obed a vecer opat. 🙂 A povedal mi, ze by bol rad, keby nam to bolo vyslo na prvy sup. Lenze ja viem, ze to tak nie je. Ale citim, ze mi to nevadi, som v pohode, len keby sa to uz ubralo tym smerom dostat menstruaciu a moct sa zacat snazit. Toto cakanie na nu je neprijemne. Ale... ako som uz pisala, stastna tema a stastie v podobe tehotenstva pride na kazdu z nas.
Ibamy a Mastulka, ten strach o babo a z tehotenstva su uplne v poriadku, je to urcite zodpovednost za drobca a viem, ze aj ja sa budem bat.
Mastulka, len nech ho tvoj manzelk neplasi tym, ze nebudu rozpravky. 😵
Angels, nadej umiera posledna. Vcera mi kamoska povedala, ze niektorym babam vychadza pozitivny test az po dvoch, troch, a niekedy styroch tyzdnoch po meskani. Tak sa uz sama neviem, ako to je. Ale ved sa to dozvieme. A ked to nevyslo, tak co... To skusanie a ako hovori moj manzel - trening, je predsa velmi prijemny. 😉

angelds
25. mar 2009

Krtka ďakujem za povzbudivé slová a stále budem dúfať, že sa nám to podarí .
Veď keď to nebude tento mesiac, tak nabudúce.

Chcem sa este opytať, že ja som mala dostať minuly tyzden v stredu mrsku .
Pred mrskou a 2-3 dni pocas nej som neviem ist na " velky " zachod.
Teraz zase niekolkokrat za deň idem na ten "v" záchod.
Može to niečo znamenať ?

vďaka krásny deň

iplusr
25. mar 2009

baby, vas ta mrcha teda riadne napina. ani // ani mrcha, to co ma byt. mna mrcha predbehla. nestihla som ani testovat.

alfa333
autor
25. mar 2009

...jeeeeeej - iplusr ahooooooooj, tak Tebe sa mrcha uz ohlasila ☹ a to sme sa dohodli, ze budes testovat po mne, ze?
...no ako vidis, tak mi cakame bud // alebo tu mrsisko 😕

iplusr
25. mar 2009

no, mne uz aj mrcha odisla, takze zaciname dalsie kolo. teraz som asi 6DC. bude tam nejaky problem, lebo ms chodi dost kratko po ovu, ale verim, ze sa to coskoro da vsetko do poriadku.

alfa333
autor
25. mar 2009

...teda Ty si sikulka 😀 , tak drzim palce, aby bol tento cyklus uuuuuuuuuuuuuuspesnyyyyyyyyyyyy 😵

iplusr
25. mar 2009

no, to ja ani nie. mrcha bola rychlejsia 😀

iplusr
25. mar 2009

alfa, prajem skore //

iplusr
25. mar 2009

a taky rok ziadnu mrchu

alfa333
autor
25. mar 2009

...iplusr - dakujeeeeeeem

alfa333
autor
25. mar 2009

...babule, tak dnes uz skoro ani nespinim 😕 , som z toho teda poriadne zmatenaaaaaaaa 😅

alfa333
autor
25. mar 2009

...iplusr 😀 😀 😀 to by som brala, ale potom chcem na teste dialnicku 😵

iplusr
25. mar 2009

to mohlo byt zahniezdovanie 😵
alebo namiesto mrchy ☹ , moja bola tiez len taka symbolicka. len prvy den a potom kde tu... keby vyrobcovia vloziek mali zarabat na mne, tak by asi skrachovali 😀

iplusr
25. mar 2009

dialnicku 😀

alfa333
autor
25. mar 2009

...keby to bolo zahniezdovanie, tak asi by z toho aj vyplyvala ta / na teste, ze? Este by nezachytil hcg 😕
...a neviem, ci to bola nahrada za mrchu, lebo to bolo len take hnedaste spinenie - velmi slabo 😝 , este sa mi to nestalo 😨

alfa333
autor
25. mar 2009

...boze, ja chcem byt na chvilku Sibilou 😀 😀

iplusr
25. mar 2009

ak to bolo zahniezdovanie, tak tam zakonite musela byt /. tak skus testnut neskor.

alfa333
autor
25. mar 2009

...pockam do buduceho tyzdna a ak dovtedy nic, tak pojdem k dokyne 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre