Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
3. mar 2009

to je v pohode som si domyslela, obcas mi to aj trosku mysli 😀
rozmyslam ze si kupim jeden rapid clear a druhy nejaky iny, ci sa zhodnu 🙂 tak to je fakt, ze ono sa urcite skor alebo neskor ozve... som ale prisla na to, ze pre mna to bude kriza 9 mesiacov nepit kavu, teraz som to znizila na jednu za den, ze kym nebudem vediet ci fakt som alebo nie som a tak sa mi teraz toci hlava ze az.... 😝

alfa333
autor
3. mar 2009

😀 😀 😀 to je dobre, ze aspon Ty rozmyslas ... A s tou kavou by to asi nemal byt az taky problem. Moja kamaratka tiez bola dost silna "kavickarka" a ked otehotnela, tak tu kavu tiez trosku zredukovala, ale doktorka jej dokonca odporucila jednu kavu denne (kvoli tlaku). Niektore baby tvrdia, ze prave ked otehotneli, tak im kava prestala chutit 😝 ... babo Ti v tom urcite pomoze 😉

mastulka
3. mar 2009

no to dufam, ze pomoze... bo sama to asi nezvladnem, ale kvoli tlaku by mi mohli, lebo ja mavam vcelku nizky tlak... teda hned rano som mala uz aj 80/40 😀 a vtedy mi to teda voooobec nemyslelo 😅

alfa333
autor
3. mar 2009

😖 ufff, tak to teda poriadne nizky...

ivulaa
4. mar 2009

Caute kocky, hlasim sa po dlhsej dobe 😀 ....no ja som vcera skoncila s Duphastonom, tak uvidim ci teraz pride mrska nacas ci nie a ci voooobec🙂)) horsie je, ze mam pocit, ze ma chyta nadcha....uvidime, dopujem sa....asi by to nebolo bohvieco v case otehotnenia ochoriet....aj ked pochybujem, ze by som uz bola tehotna....dnes je hrooooza to pocasie....aaaaaaaaaaaa vecer sa ide na taeboo🙂))

kuriatko84
4. mar 2009

ahojte babulky mozem sa k vam pridat?
sice skusali sme to uz aj v decembri ale nic. v januari sme sa nesnazili, lebo cez plodne dni moj manzelik bral antibiotika a ja som bola zase chora teraz cez plodne dni. takze v marci opet zaciname od znovu. dufajme ze uz nam do toho nic nepride.😖

alfa333
autor
4. mar 2009

...dobre ranko snazilky 🙂 , Ivula 😉 no vitaj!!! Tak ako dopadlo nedelne prekvapenie? 😎
kuriatko...jasne, ze sa mozes pridat a neboj, vsetko sa raz podari, len treba byt trpezlivy 🙂

ivulaa
4. mar 2009

ahoj Alfa aj spol.....no prekvapenie bolo ok, zase nic extra som neplanovala...prvy krat v zivote baby som robila tortu - ale len nepecenu,,,no tak som zhanala formu a pod...manzelik miluje zelatinove kolace, tak to bolo nieco na ten styl....zelatniu som tiez prvy krat v zivote robila...takze to bol adrenalin pre mna🙂) ale dopadlo to velmi dobre, pekna bola aj dobra....a maly darcek a tak.... 😉

alfa333
autor
4. mar 2009

😲 😉 Ty si ale "sikovna gazdinka"... take chutky si mi teraz narobila 😝

ivulaa
4. mar 2009

aaale Gazdina, som stale v stadiu pokusov 😀 budem koncit, idem par veci vybavovat a tak.....tak zaital ahojte 😉

alfa333
autor
4. mar 2009

...papa 🙂

mastulka
4. mar 2009

ahojte babulky, ako to, ze ja vas tu nikdy ziadnu nestihnem? 😕
tak ako sa mate? co nove?

zuzana1010
5. mar 2009

Ahoj mastulka no co testla si sa ? Ako si dopadla ? Ja ano ☹

alfa333
autor
5. mar 2009

🙂 ahojte babule, tak konecne som sa sem dostala.
Tak ako mastulka? Si si urobila ten testiiiiiiiik 😉
...Zuzi ☹ , co je to za smajlik - test vysiel negativny? 😒

zuzana1010
5. mar 2009

Ano , ale stale mi je zle 😖

happy018
5. mar 2009

ahoj babenky

alfa333
autor
5. mar 2009

☹ a kedy ides k dr.?

mastulka
5. mar 2009

ahojte babulky, no testla som... dokonca dva krat... a boli tam 2 // !!! 😀 😀

som stastna prastastna 😵

happy018
5. mar 2009

takze ak mozem rada sa pridam. Tak v skreatke- vcera som vas tu nasla a precila som si vsetko v tejto teme, troskuy som vas spoznala 😀 no a nieco o mne:
s manzelikom sme sa pokusili tento mesiac po prvy krat a bolo nahodou ze ako to tak vyzera cez plodne dni tak neviem uvidime asko to dopadne 😎 ale chcela by som malu rada , prvy krat jak sme skusili tak ma strasne bolel jeden vajecnik a to cely zvysok dna v kuse no a potom asi tyzden take pichanie oboch nie cely den ale ved viete sem tam no a po par dnoch ma strasne prehnalo pol dna som presedela na zachode krce a tak , ze ci to teda moze byt nejaky priznak abo nie, mrcha ma prist az o tyzden no a ja sa neviem dockat, inac ziadne priznaky, vobec mi nieje zle, prsia stale rovnake no a tak.

happy018
5. mar 2009

pisem jak debil 😀 ospravedlnujem sa dufam ze sa vam bude chciet precitat a ze poradite 🤐 ako kazda snazilka dufam ze to vide no neviem som plna ocakavani a bojim sa sklamania
😖

zuzana1010
5. mar 2009

Keď príde mrska tak po nej, ale ešte neprišla. ☹

alfa333
autor
5. mar 2009

happy 😀 , ahoj a vitaj.

...no, k tomu Tvojmu "problemu" si dovolim len tolko, ze myslim, ze priznaky sa tak vcas neobjavuju (aj ked clovek nikdy nevie a iste su aj vynimky) 😉 . Pockaj si na mrsku a ak bude meskat, kupis testik a tam budu // 😉
...hlavne sa nestresuj, len ste zacali 😎

zuzana1010
5. mar 2009

mastulka gratulujem 🙂

alfa333
autor
5. mar 2009

...mastulkaaaaaa 😵 😵 😵 to je super, gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀

alfa333
autor
5. mar 2009

😵 a ako Ti tam tie "tt" pristanu. Teraz nas tu musis chodit oprskavat 😉

happy018
5. mar 2009

.....mastulka gradulujem aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

happy018
5. mar 2009

alfa333 ... diki moc len neviem ci to do vtedy vydrzim ale budem musiet no nie 😉 ach ste tyzden nekonecne dlhy 😠

mastulka
5. mar 2009

happy v mojom pripade to bolo tak, ze som zacala mat obcasne krce, ine ako obvykle, uz 2 tyzdne pred ocakavanymi mrskami... obcas ked som nieco zjedla ma zacal palit zaludok ako keby mi bolo zle ale nevracala som a straaaasne sa mi chcelo spat... no a potom uz len meskali mrsky a po dvoch pozitivnych testikoch idem zajtra na krv 😀

mastulka
5. mar 2009

dakujem babulky, som zvedava co mi zajtra povedia vysledky z krvi

alfa333
autor
5. mar 2009

...drzim Ti palce mastuka nech mas prijemne tehulkovanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre