Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
25. mar 2009

zaujimave,ze uz teraz chce vsetko vysetrit... 😨 a ake vys ti chce urobit?a jake hormonalne tabletky?????????

matulik284
25. mar 2009

no chce zacat spermiogramom u draheho...a potom ako funguju spermie vo mne...4 hodiny po pohlavnom styku zoberie vzorku z krcka a bude sledovat spermie - kolko ich je, ako sa pohybuju a pod. No on povedal, ze vysetri iba ak ja chcem, ak nechcem cakat rok...a tabletky tie co tu vela bab uziva, neviem si spomenut na nazov duf... tak nejak sa zacina ich nazov

matulik284
25. mar 2009

duphaston sa volaju 😉

flyangel
25. mar 2009

matu noo tak to je fajn ak to vysetri uz teraz......to je super ze sa tak stara o teba 😀 ale duphastom este ti netreba...ved mozno o mesiac dva otehotnies aj bez hormonov

matulik284
25. mar 2009

ved som mu povedala, ze sme sa nejak moc este nesnazili, aj ked od jula sme mali nechraneny styk, ale vela krat prerusovany. Tie lieky zatial nechcem...este skusime bez nich 😉

matulik284
25. mar 2009

idem sa venovat drahemu...tak zatial pa fly 🙂

minewka
25. mar 2009

Fly, ty si teda sikulka..ale vies co este ma dnes caka...z e h l e n i e ... tak to je moja smrť...ale uz mam taku strasnu kopisko, ze az...fakt obrovskúúúúúúúúúúúú...tak sa uz musim do toho pustit... uaaaaaa 🤐

matulik284
25. mar 2009

tak som spat...lebo moj drahy sa rozhodol, ze ide teraz umyvat auto 😠

flyangel
25. mar 2009

ahoj matu povenuj sa mu 😉 minewka nooo zehlenia ani ja nemam rada...stale dokolecka zehlim a stale sa mi zda ze je to pokrcene 🤐 😠

matulik284
25. mar 2009

no asi az ked umyje auto 😉 inak ja mam zehlenie rada 🙂

flyangel
25. mar 2009

tak co uz....potom sa pomojkate

matulik284
25. mar 2009

asi ano 🙂 a ten tvoj chodi stale tak neskoro? to ma tak dlho pracu? 😕

flyangel
25. mar 2009

nie on robi poobednajsiu...ale vecer uz je doma ale to sa strieda raz ranna raz poob.ale cez vikend je vzdy doma... 😉 a tvoj ma ranne vzdy,?

matulik284
25. mar 2009

aha..tak uz chapem 😉 ano moj ma stale ranne..do prace chodime spolu a casto aj z prace 🙂

flyangel
25. mar 2009

nooo tak to je super potom 😉

matulik284
25. mar 2009

to ano 🙂 mne je hrozna zima a pritom som naobliekana a radiatory horia ☹ dufam, ze zase na mna cosi nelezie. Fly a skusky si uz mala alebo ta este cakaju?

flyangel
25. mar 2009

este cakaju moja...ani nespominaj... 😠 😖

matulik284
25. mar 2009

a kedy mas?

flyangel
25. mar 2009

v aprili 😉 ...idem sa osprchovat...za par minut som tu 😉

matulik284
25. mar 2009

oki 😉

flyangel
25. mar 2009

😉 no uz som tu

matulik284
25. mar 2009

cistucka? 🙂 ja tiez pojdem a asi si aj posedim vo vani, aby mi bolo teplejsie

flyangel
25. mar 2009

heeej cistucka az sa lesknem 😀 len chod...uvolnis sa a bude ti lepsie 😀 ja uz pojdem asi lazkat do postielky s mm 😀

matulik284
25. mar 2009

oki...tak pekne oddychujte alebo snazilkujte 😉 dobru nocku

flyangel
25. mar 2009

aj tebe dobru nocku a sup sup snazilkovat a mojkat sa 😀 😀

minewka
25. mar 2009

Baby a čo študujete? Ja rozmýšľam, že budem po lete pokračovať na magisterskom...aby som sa nenudila na materskej 😀

wodanka
25. mar 2009

ahoj minewka...fly...matulik 🙂
minewka z akej stranky si si objednavala tie ovu testy? ja si ich kupujem v lekarni a zdaju sa mi dost drahe ☹

minewka
25. mar 2009

No ja som si objednavala z www.ovulacnetesty.sk a kúpila som si ovulačné testy Wondfo - 14ks + 2ks tehotenských testů HCG20 zdarma (kazety) za 14,52EUR s DPH

wodanka
25. mar 2009

tak to je super cena.. tie co si ja kupujem stoja okolo 14 EUR a je ich tam len 5 a jeden tehotenský.. ☹
najblizsie si ich aj ja objednam radsej z netu.. len este najskor pockam a testnem ako dopadlo tohto mesacne snazilkovanie 😀

iplusr
25. mar 2009

matu, duphaston davaju tusim na upravu cyklu, ked je nejaky problem. ja by som to este nebrala. predsa len je to umelina. az ked sa do roka a do dna nic nepodari, potom treba zacat nieco riesit.
aj s tym sledovanim spermii mi to pride take vtipne. zavolam si doktora do spalne, nech pride pozriet, ci to robime dobre 😀 😀 😀
dufam, ze nebudem musiet riesit taketo veci a ze sa to podari uplne prirodzene.
inak baby, skusali ste cvicit cviky podla mojzisovej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre