Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
26. mar 2009

tak tak az sono ta naozaj presvedci 🙂

cheerlady
26. mar 2009

to si hovorim aj ja,ze by to bola strasna nahoda po 1.,resp.2.mesiaci po tom vsetkom,co tu citam 😒 ale v decembri som vysadila HAK a zevraj potom bud hned otehotnies alebo naopak...tak som zvedava..vy s tym nemate niekto skusenosti? 🙂

mastulka
26. mar 2009

cheerlady po prve vitaj medzi nami 🙂
a po druhe s HAK nemam skusenost, ani som ju nebrala a nam sa podarilo otehotniet hned 🙂

cheerlady
26. mar 2009

mastulka - dakujem,som rada,ze som tu 🙂 aj ked este len ako snazilka - asi 😉 ja som HAK brala 3roky,ale povedala som si,ze stacilo,nebudem dalej do seba umeliny pchat 😠 urcite to malo svoje vyhody,ale nechcem riskovat svoje zdravie...
tak to ti gratulujem,ked sa vam to podarilo na prvy sup! 😀

dindulka
26. mar 2009

cheerlady, ja som HAK vysadila v polovici novembra a začali sme sa snažilkovať asi od polovice decembra, tiež som počula, že keď HAK vysadíš je tam väčšia šanca zostať hneď tehu, dokonca ženám čo nemôžu ostať tehu dlhodobejšie dr. nasadí HAK na pól roka a potom tak ostali viaceré tehu 😎

dindulka
26. mar 2009

aj ja som brala HAK asi tri roky, pravdupovediac myslela som si, že to s tým tehu bude po vysadení jednoduchšie, ale zase 4 mesiace snažilkovanie nie je až tak veľa, ale už by som to mooooooooc chcela 🙂

cheerlady
26. mar 2009

dindulka, ja som ju sice vysadila na zaciatku decembra,ale snazit sme sa zacali az od minuleho mesiaca,tak sa aj boim,ci som to "urodne obdobie 😀 " nepresvihla a teraz budem patrit k tej druhej skupine... 😖 a tebe sa teda zatial nepodarilo..? 😒

cheerlady
26. mar 2009

prepac,az teraz som si vsimla,ze si medzi tym odpisala,takze uz viem 🙂

cheerlady
26. mar 2009

a este som sa chcela opytat - ked som si pozerala albumy,tak baby si pisu na testy,ze tolko a tolko dni po ET,KET a podobne skratky..neviete mi to prosim niekto "prelozit"? som tu novacik,tak majte trosku strpenia so mnou 😉

dindulka
26. mar 2009

no, my sme sa chceli začať snažilkovať pôvodne až tri mesiace po vysadení HAK, ale aj som to už nemohla vydržať 😎 a dr. my tiež povedala, že je jedno či sa budeme pokúšať hneď alebo o pól roka, to vraj na plod nemá žiadny vplyv 😲 , nemyslím si, že by si bola prešvihla "úrodné obdobie" 😉 a máš pravdu ja patrím ešte k snažilkám, zatiaľ len tajne dúfam, že mi mrška budúci týždeň nepríde a budem sa testovať 😀

dindulka
26. mar 2009

babulky, našla som jednu super stránku, kde sa dajú objednať tričká pre tehu mamičky aj oteckov, sú super,mne páči to "vyrobené z lásky" a "pozor tu rastiem ja", tak pozrite na to 🙂 http://www.supertricko.sk/_sub/shirts/index.php...

ibamy2
26. mar 2009

cheerlady - ja sa teda tiez nejako nevyznam, ale mam pocit, ze obidve uvedene skraky maju nieco spolocne s umelym oplodnenim 😕
ja pouzivam iba x-ty DC = x-ty den cyklu ; a este x-ty DPO = x-ty den po ovulacii...

cheerlady
26. mar 2009

dindulka, jeeej tie tricka su uzasne,urcite si nejake objednam,ked budem tehu.a drahemu to oznamim tak,ze mu dam to s napisom - budem tatino 😀 😀 😀 uz sa tesim 🙂
ibamy2 - aj som si myslela,ze to bude suvisiet s umelym oplodnenim...
nejak ma zacina boliet brusko,dufam,ze to nebude mrcha.... 😒

dindulka
26. mar 2009

- ja sa tiež moc v tých skratkách nevyznám 😕 , aj ja si brúsim zuby na tie tričká, len čo bude príležitosť už aj si nejaké objednám 😎

iplusr
26. mar 2009

ja si tiez myslim, ze tie skratky su pre pokrocile snazilky.
a s tou hak - my sme asi presvihli to najplodnejsie obdobie. Vysadila som asi pred 6 mesiacmi. prvy cylkus bol sice divny, ale druhe dva boli ukazkove. presne som vedela, kedy mam ovu - mala som vsetky priznaky. ale potom akoby utal a ms chodi, ako sa jej chce. ani o ovu by som nevedela, keby nemeriam BT. tak dufam, ze sa to zase da do poriadku.
tricka su super 😀, to by bolo fajn, prekvapit tak buduceho tatina - ked bude cas.

cheerlady
26. mar 2009

no ja som po vysadeni HAK mala cyklus presne 28 dni ako keby som ju ani nevysadila,ale druhy cyklus bol dlhsi o tyzden - uz som si aj test robila a nic 😒 a treti zase 28dni...a teraz stvrty netrpezlivo cakaaam ako dopadne... 😉

angelds
26. mar 2009

Aby se si nemysleli, že tu nie som :

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/r...

sem tády 😉 !!!

iplusr
26. mar 2009

je to dost neprijemne, ked je clovek zvyknuty na presne 'tabletkove' cylky a teraz to chodi, ako chce. pri tabletkach som presne vedela, kedy to pride a bola som pripravena a teraz ma to bud prekvapi a ja sa divam jako puk, ze kde sa to vzalo, alebo ma to natahuje 2-3 dnovym spinenim.

angelds
26. mar 2009

ja som nebrala tabletky , takže sa k tomu neviem vyjadriť

ale po snažilkovaní som mala aj ja také hnedasté špinenie, ale odvtedy nič 😉

cheerlady
26. mar 2009

baby,niekedy mam pocit,ze mi z toho snazenia sa sibe,este ani nie som tehotna (mozno 😉 ) a uz ine nerobim,len behnam po internete,pozeram fotecky,oblecenie,kociky a neviem,co este vsetko... 😀 😀 😀

iplusr
26. mar 2009

to co, pridala som prispevok a neobjavil sa 😒 , tak este raz
cheerlady, aj teoreticka priprava je dolezita 😀 , takze sa kludne dalej vzdelavaj

cheerlady
26. mar 2009

ved mne to nevadi,len drahy si mysli,ze som z toho uz zmagorena 😎

dindulka
26. mar 2009

- ohľadom toho cyklu, ja som pri tabletkách vedela skoro presne na hodinu, že mršku dostanem a po vysadení mi prišla až po 40 dňoch, teraz sa mi cyklus skrátil na 23 a 24 dní a tiež mávam pred menzesom špinenie, to som pri HAK nemala 😒
- cheerlady nič si z toho nerob ja som po kočárikoch pozerala už v decembri 😅 a to mne ešte ani poriadne so snažilkovaním nezačali, môj drahý len pozerá kde sa nie všetky stránky chodím. 🙂

cheerlady
26. mar 2009

ja som nemavala spinenie ani pred HAK ani teraz...v podstate mi to vysadenie az tak moc nenaburalo cely cyklus - raz mi meskali tyzden,inak presne na den.tak asi patrum k tym stastnejsim..

dindulka
26. mar 2009

- ja sa s vami na dnes lúčim, majte sa krásne a prežije pekný zbytok dňa 🙂

iplusr
26. mar 2009

cheerlady, ak som dobre pochopila, tak cakas na stvrtu ms. tak budem drzat palce, aby sa ti ten cyklus udrzal. mne to zacalo blbnut okolo 4 cyklu.
dindulka, chlapi nemaju radi teoriu. oni radsej tie prakticke cvicenie 😀. tak 'sprtaj', ked si sama.

flyangel
26. mar 2009

Ahooj baby 😀

mastulka
26. mar 2009

flyangel vypada to tak ze si tu bola sama, ako ja teraz... 😕

flyangel
26. mar 2009

ahooj mastul ja som este tu 😉 ako sa inac máš?máte? 😀

mastulka
26. mar 2009

ahojky, no celkom to ujde, v praci naprd a doma super, i ked teraz sa fazuliatko zobudilo a robi mi zle... 🙂 to si tak vzdy hovorim ked mi plava zaludok 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre