Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
17. apr 2009

mata ale ked sa podari, tak si poviete, ze to je kvalitne vyrobene 😉 neboj, drzim palce aby sa vam to podarilo co najskor

mata1001
17. apr 2009

mastulka dakujem.snaha je...
a mam taku otazku -hanbim sa ju napisat....ale predsa....viem ze pri snazilkovani sa treba co najcastejsie milovat...ale to znamena kazdy den,alebo kazdy den 2x alebo kazdy druhy den....fakt neviem.ja osobne nemam chut kazdy den....mozno som trochu popletena ale skuste mi poradit....

wodanka
17. apr 2009

mastulka, krasneho drobceka mate 😀
mata, neviem ako ostatny, ale my sa snazime snazit sa v obdobi ovulky kazdy den.. musim ale priznat, ze niekedy je to zlozite (unava, stres..).. takze nie vzdy sa mi chce a som 100% pripravena 😒

mastulka
17. apr 2009

no my ked sme sa zacali snazit tak sme sa milovali skoro kazdy den 🙂 ved kto vie kedy stretne ta spravna spermia to spravne vajicko 😀 ale je pravda, ze sme to zase nebrali ako povinnost, ale ako peknu kazdodennu zabavu 😀 😝

mata1001
17. apr 2009

wodanka ale ja mam problem si ovulku vypocitat pretoze ja nemam poriadnu ms od januara,tak preto mi nasadil od dnes hormonalne lieky,ale myslim ze ovulka sa da zistit aj BT,nie?vtedy je zvysena...mam vtom trochu chaos 😢 😢 😢

wodanka
17. apr 2009

mata, ano BT by mala byt vyssia ...ale ja sa tym neriadim, riesim to ovulacnymi testami...

mastulka
17. apr 2009

wodanka dakujem, a to malicke medzi hlavou a zadockom ma ruku, na videu mi nou normalne mava 😀
inak ako sa mas? ta cakala operacia ak sa nemylim

wodanka
17. apr 2009

tak to je uzasne mastulka.. musi to byt nadherny pocit, vidiet takto drobca.. 🙂
cakala ma lapraka a este stale ma caka.. mala som dost zly krvny obraz.. tak som ju musela odlozit a teraz chodim na hematologiu a davaju mi infuzky so zelezom..

mata1001
17. apr 2009

diky pekne za rady.ahojte....

mastulka
17. apr 2009

tak sa potom hlavne drz a kedy ta to teraz caka?

wodanka
17. apr 2009

neviem mastulka... najskor sa mi musi zlepsit krvny obraz a potom si mozem dohodnut novy termin.. ale dufam, ze tak do mesiaca dvoch by to mohlo byt..

mastulka
17. apr 2009

tak ti budem drzat palce, aby si bola co najskor zdravotne v poriadku a potom sa mohli v klude snazit 🙂

wodanka
17. apr 2009

dakujem mastulka.. my sa tak na polovicu aj tak snazime 🙂 presne ako si aj Ty pisala nikdy nevies kedy to moze vyst..
pekny zvysok dna prajem.. idem pozriet svokrovcov

matulik284
17. apr 2009

mastulka krasne miminko 🙂 ...wodanka drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

rush
17. apr 2009

ahojte baby - wodanka - prajem ti aby si to mala co najskor za sebou.
mastulka - to musi byt uuuuuuuuuuuuuuuzasne vidiet take videjko 😵

ja som taka unavena...som bola s kamaratkou nakupovat...zlakala ma, nech jej poradim....som dosla predchvilkou....som hotova...trochu ma aj pobolieva brusko...ale co ma trochu ukludnilo, je, ze uz treti den nespinim...musim odklepkat....tak duuuuufam, ze je vsetko ok....ale uz navecer ked som unavenejsia ma vacsinou pobolieva v podbrusku...ako keby som mala svalovicu a sem tam pichne....sem-tam vpravo sem-tam vlavo...nic silne alebo bolave...ale citim to...tehulky mali ste podobne pocity...sa sledujem az moc...ale ta neistota je na zblaznenie...uz mi visiel stvrty test // tak snaaaaaaaaaaaaaad

pekny vecer vam zelam

matulik284
18. apr 2009

dobre ranko babulky 🙂 dnes poobede budem kupovat testik, tak som zvedava ako to vsetko dopadne 😒

iplusr
18. apr 2009

matulik, tak ako? mas //?
ja som dnes zas testovala a zas je len jedna /. a vyzera to tak, ze uz sa hlasi mrcha, no co uz. dam si teraz pauzu. ideme na svk k nasim a svokrovcom a tam sa to aj tak nebude dat tak sledovat. ale dufam, ze si aspon uzijeme dovolenku. dufam, ze bude pekne.
v piatok som mala v robote toho strasne vela. musela som zostat dlhsie, aby som dokoncila aspon cast toho, co bolo treba. a este do toho poslali vsetkym mail, ze sa chysta druhe kolo prepustania ☹. som zvedava, ci budem mat este pracu, ked sa vratim z dovolenky. ale snad hej, ked sa sef so mnou lucil , tak mi zaprial peknu dovolenku a nech sa pripravim na kopec roboty po navrate.
minewka, ten clanok bol super, pekne vsetko rozpisane...
a s tym cakanim, raz mi niekto povedal, ze clovek cely zivot na nieco caka - a mal teda riadnu pravdu.

matulik284
18. apr 2009

iplusr nakoniec sme sa dnes nedostali do mesta...vyzera to tak, ze testik spravim az v pondelok 🙂

dindulka
19. apr 2009

Ahojte babulky.minewka,to je fakt dobry clanok,ked to tak spatne vezmem mozno som si test pred vyse dvomi tyzdnami robila naozaj skoro a vysla /.nechcem si robit zbytocne nadeje,aby som nebola ☹ ale uz sa neviem dockat pondelka,ked pojdem k novemu dr. menzes meska zhruba 15 dni.
fly,aj ty si mi dala chrobaka do hlavy,ked sme to rozoberali.najprv som to na 100 %pripisovala blbnutiu cyklus,ale dnes je to 50 na 50.predvcerom som mala v podbrusku taky pocit ako by mala prist mrcha a pocas dna bledy vytok,ale mrcha nedosla,tak neviem.vcera ma pobolievali vajecniky,skusala som si prvykrat merat BT a je 37.joj mam zmiesane pocity,uz aby bolo zajtra.dam vam vediet ako to dopadlo,hned ako sa mi bude dat.
Matulik,tiez drzim palce,aby si na teste nasla dve krasne //
Prezite krasnu nedelu.

flyangel
19. apr 2009

dindulka,drzim silno palceky ja verim ze si tehu... 😉 matu aj tebe drziiiim veeelmii palceky aby si nam dala vediet o // ciarockach 😀

minewka
19. apr 2009

Ahoj baby, tak ja neviem, u mňa to skôr vyzerá na mršku...bolia ma prsia, sem-tam podbruško, tak striedavo...BT mám zatiaľ 37,2 ... No, uvidíme, už len 4 dni.. 🙂

flyangel
19. apr 2009

minewka ahooj...noo to vyzera celkom slubne... 😉 aj teplotky mas vysoke 😀 ja som dnes 20Dc takze este 8dni je u mna...mna vcera pri keksiku tak pichlo do praveho vajecnika ze hned sme museli prestat,az sa mi zacala z tej bolesti tocit hlava a zalahlo mi v usiach... 😕 a netestujes?

minewka
19. apr 2009

Nuž, som testovala asi 7 dni DPO a bolo tam ničovité nič...Tak musím vydržať ešte tie 4 dni...Ale fakt mám taký vnútorný pocit, že tento mesiac nič z toho..Ako už fakt neviem...včera ma tak striedavo bolelo vpravo a vľavo, myslím podbruško...A nebolia ma celé prsia, ale hlavne bradavky...
Tak som si povedala, že si budem merať aj teplotu, tieto posledné dni...Ak som správne pochopila, nemala by klesnúť.. 😀

flyangel
19. apr 2009

presne tak nemala by klesnut..jedine stupat alebo sa drzat..nuz a to je skori testovat po 7dpo...ja som dnes 8dpo a baby tiez radila az 12-13dpo testovat...na 7dpo este nemusi byt mimi uhniezdene 😉 takze nic nie je stratene

minewka
19. apr 2009

presne tak, nielenze nemusi byt uhniezdene, ale ak aj sa uhniezdi, tak to chvilu trva, kym HCG stupne tak, aby ho test zaregistroval..

flyangel
19. apr 2009

minewka vidis...presne tak ved kym sa hcg zacne tvorit tak je niekedy uz den ms... 😉 a niektorým babám to neukazalo ani vtedy az ked im meskala ms par dni 😉

flyangel
19. apr 2009

baby teraz som bola na wc a zaqcala som slabunko spinit...a som 20dc a 8 dpo 😨

matulik284
19. apr 2009

ahojte babulky 🙂 fly, minewka drzim vam palceky, aby sa vam obom objavili // ciarocky 🙂 vydrzte to uz tych par dni 😉 ja som zatial na tom rovnako...prsia bolia, v podbrusku picha a spinenie je uz uplne slabulinke...tak som uz zvedava co mi zajtra ukaze testik 🙂

flyangel
19. apr 2009

podla mna matu budes tehu vsetko tomu nasvedcuje 😉

matulik284
19. apr 2009

joooj fly aj ja dufam...lebo taketo priznaky som nikdy nemala...ani spinenie, ani pichanie...iba tlaky v bruchu a hned plno krvi 😀
ozaj a ako dopadli skusky? teraz si mala mat v aprili niekedy nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre