Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

rush
21. máj 2009

minewka ja tam tu ciarku vidime 🙂 urcite si to zopaaaaakni rano....v prvom rannom moci je najviac koncetrovane hcg...ktore teraz este nemusis mat vysoke...aj mne vysli slabsie ciarky....skuuuuuuuuuuuuus....ja uz zacinam dufat 😉

angelds
21. máj 2009

ahojte all

minewka ja tam tiež niečo vidím skus test znova, lebo baby majú pravdu v rannom moči je najvyššie hcg
budeme múdrejšie a už sa nevieme dočkať, aspoň čo sa mňa týka

ibamy2
21. máj 2009

v mojom albume pribudli fotky zo vcerajsieho sona, tak ak mate chut - kuk 😉

minewka
21. máj 2009

Ahoj kočky, no robila som aj ráno, podľa mňa tam nič nevidno..takže som zmazala aj tú foto z albumu..😀
Mrcha nič...

Podbruško opäť pobolieva...
Takže v pondelok asi pôjdem k dokymu, ak nedostanem dovtedy mrchu... 😠

Mňa z toho porazí..tak doteraz som mala mrchenzis ako hodinky...a teraz to začína haprovať??Bleee...

Ináč, Ibamy, krásne babenko..a nuž veľký chlop.. 😀

mastulka
21. máj 2009

ibamy krasne fotecky babulka mas 😉 a to moje male trdlo sa vtedy nie a nie ukazat, snad sa o dva tyzdne polepsi, asi mu zacne uz teraz dohovarat 😵

minewka sice som foto nestihla ale dufam, ze si tehu... pockaj par dni, ak mrska nepride skus urobit rano test... mozno mas este malo hcg... strasne drzim palceky aby si mala pre nas len tu najlepsiu spravu 🙂 a pre svojho muzicka samozrejme tiez 😀

flyangel
21. máj 2009

Minewka tak snad chybanie mrchy bude tehotenstvom a nie narusenia cyklu 😠 lebo ta to potom pekne s tebou vybabral cyklus ak teraz zacal haprovat ked xces byt tehu...tak drzim palceky nech mrcha nedorazi a nech sa potvrdi tehu 😉 😀

minewka
21. máj 2009

No, baby, pre moju netrpezlivú dušu je to strašné zahrávanie..Test uschol a mne sa zdá, že tam opäť vidím tienik, keď tak na to pozerám..pááááni ..je to dráma 😀

ibamy2
21. máj 2009

minewka - nenapinaj nas a rychlo sup fotky oboch testov do albumu... ved umrieme od zvedavosti...

minewka
21. máj 2009

Ibamy...musíme ešte vydržať, lebo si už pripadám ako cvok.. 😠 možno tam nič nie je a mne sa to iba zdá...fakt...Najbližší test má význam robiť podľa mňa niekedy cez víkend...skôr isto nie..lebo ak sa to aj podarilo, určite dakedy 17-20DC, lebo ak by to bolo skôr, test by ukázal jasne...A my sme sa veľa tento mesiac nesnažilkovali...

ibamy2
21. máj 2009

nevadi, ze ste moc nesnazilkovali... pri spravnom nacasovani niekedy staci len raz 😀 urcite ti kazda z nas bude drzat palce, aby to boli naozaj // a aby boli kazdym dnom silnejsie 🙂

mastulka
21. máj 2009

minewka presne tak, nezalezi ako casto snazilkujete, ale kedy 😉 drzime vsetky palce co mame 🙂

minewka
21. máj 2009

Veď hej, to je pravda...hmm...asi si pôjdem kúpiť teplomer.. 😀...Vieš, ale tie čiaročky boli zatiaľ také slabučké a určite po viac ako 5 minútkach...takže krámy môžu meškať fyziologicky, test sa mi môže iba zdať...

Aj keď sa musím priznať, že pri mojej robote, mám vždy ciťák, keď niečo nevyjde...proste mám...viem, že z obchodu nič...viem dopredu, že klient napíše, že stretko ruší...

No a teraz nemám ciťák, že to nevyjde...skôr naopak..hehe...píšem ako tatár.. 😀

wodanka
21. máj 2009

ahojte vsetky... minewka tiez drzim palce, aby to boli skutocne //

rush
21. máj 2009

...ale chapeme minewka :D takze pfuj-pfuj pre stasticko...
wodanka ahoj - ako sa mas? vsetko v poriadku?

mastulka
21. máj 2009

minewka tak bodaj by si mala pracdu 🙂 a inak na mojom prvom teste nebolo nic ani tienik, lenze ja som ho po tej dobe 5minut hned aj vyhodila tak mozno sa tam neskor ukazala aj nejaka ciarka... a vtedy som uz bola urcite tehu... no a ked som si spravila ked mi mrska meskala 3dni tak sa tam hned ukazala krasna tucna ciarocka 🙂 ozaj a nezabudni na ten tvoj sen s troma palickami 😉

ibamy2
21. máj 2009

minewka, mastulka - u mna to bolo to iste, na prvom teste zacala byt ta druha palicka vidiet az po uplnom uschnuti testu... na druhom tiez, ale test este nebol uplne celkom suchy... 😉

tulipanike
21. máj 2009

Ahoj, pozeram, ze sa tu viacera snazime 🙂 od priblizne rovnakej doby. Tak teda, ak smiem, mozem sa pridat? Nase snazenie 1.3.2009
Prajem vsetkym snazilkam prijemny den 🙂

wodanka
21. máj 2009

rush dik za opytanie.. uz som doma z nemocnice a oddychujem.. nasli mi len tri cysty a aby jednu poslali na rozbor, tak cakam na vysledok.. inak vsetko ostatne mam v poriadku... uff 🙂

mastulka
21. máj 2009

tulipanike vitaj a samozrejme, ze sa mozes pridat 🙂 drzim palce nech sa vam rychlo zadari 🙂

flyangel
21. máj 2009

minewka..no tak asi pockame na dalsie dni a dufam ze ciarocka bude stale silniet 😉 wodanka ahooooj ako sa mas??ako dopadla laparka??

tulipanike
21. máj 2009

mastulka, dakujem 🙂 no dufam, ze sa podari, lebo zatial nic ☹ .... a este aj menstr. mi hapruje totalne

mastulka
21. máj 2009

wodanka tak to je suepr, ze je zatial vsetko v poriadku, som rada aj za teba a uvidis, vysledky z rozboru budu tiez v poriadku 🙂

mastulka
21. máj 2009

tulipanike hlavne netreba byt smutna a tesit sa zo samotneho snazilkovania, co ma prist to pride a ako sa to tu uz vela krat spomenula, vtedy ked to budes najmenej cakat 🙂

tulipanike
21. máj 2009

mastulka, ja viem, ze psychika robi vela......ja sa snazim nemysliet na to nejak silne, aby som to neodplasila, ale stvu ma kramy, meskaju 15-ty den

wodanka
21. máj 2009

o tom uz ani nepochybujem mastulka 🙂 uz sa tesim na dalsie snazilkovanie.. o mesiac zaciname 😉

angelds
21. máj 2009

opat Vas zdravim pozdravujem a vela snazilkovania 😉 😉
krasny den

flyangel
21. máj 2009

tak vidis wodanka...predsa to nie az take zle...a mozete snazilkovat znova 😉

wodanka
21. máj 2009

urcite budeme, fly ... teraz som si prave pozerala prepustaciu spravu z nemocnice a zistila som, ze sa mi neunuvali ani povedat, ze ta jedna cysta co isla na rozbor je endometrioticka.. 😠 no vidim, ze je najvyssi cas otehotniet a zbranit tak tomu aby sa mi v buducnosti vytvorila dalsia alebo sa mi toto ochorenie rozsirilo aj na ine organy..

flyangel
21. máj 2009

hmm tak moja to rychlo by si mala otehotniet to je fakt...lebo najblisie uz fakt mozes mat vsade endometriozu a aj vajecnik ti moze poskodit...

funlucy
21. máj 2009

ahojte veštky 🙂
wodanka,dobre hovoríš-je najvyšší čas,však si aj držíme palce.Flyangel,ešte že ťa tu máme-veľa veciam rozumieš-si šikovná sestrička-a páčí sa mi ako nám radíš.
Tulipanike-vitaj-Mastulka tebe už krásne rastie bruško 🙂
No a Minewka nás napíná jak gumu v gaťkách 😀 bože šak už sa neviem dočkať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre