Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
9. mar 2009

ahojte,
hned sa citim lepsie ked viem, ze v tom nejdem sama...ja by som mala dostat MS v piatok tak uvidime...ale mam take pocity, ze sa nedodarilo

flyangel
9. mar 2009

ahoj matulik...no este nic nie je stratene musis len pockat ci ms dojde ak nie tak testni 😀 my teraz cakame na ovu..a budeme sa snazilkovat.

matulik284
9. mar 2009

ahoj flyangel, no uvidime..le casto sa mi stava ze mi MS meska, ale tento mesiac mi lekar sledoval folikuly a povedal mi kedy by som to asi mala dostat tak snat to tak bude. Inak nevies nahodou ze bolesti v podbrusku su vzdy priznakom MS?

flyangel
9. mar 2009

aj ja som dnes bola na gynde a mi povedal gyn ze cez vikend mam mat ovu...a mi pozeral dominantny folikul mal uz 12mm 😀 nuz a boleti v podbrusku nemusia byt len sucastou alebo predzvestou ms...mozu byt aj priznakom tehu...ked sa male zahniezduje v maternici,alebo prechladenie,zápal, cysty...alebo aj ovulácia moze byt sprevádzana bolestou v podbrusku.

minewka
9. mar 2009

Ahojte baby, tiež by som sa rada pridala do Vášho fóra...S manželom sme mali svadbu v januári a dáko tiež rozmýšľam nad bábom...Ja mám 25 a manžel 33...aj keď stále sa nájde niečo, prečo snaženie odložiť, hádam by už na bábo aj bol čas...Bolo pre Vás definitívne rozhodnúť sa, že chcete bábo ľahké? Dnes mám plodné dni, ale akosi mám toršku aj strach, či to zvládnem...

matulik284
9. mar 2009

flyangel,
no pri ovulacii som mala tiez bolesti...no ved uvidime nechame sa prekvapit....gratulujem k foliku tak uz len sa pekne posnazit 😉

minewka vitaj,
z coho mas strach? ja mam inak tiez 25 😉

flyangel
9. mar 2009

ahoj minewka...nicoho sa neboj a sup dotoho nech ta máme medzi tehulkami...jasne v dnesnom svete to nie je lahke...ale urcite to vsetke zvladneme...a rozhodovanie ci xceme bábo?ja to pocitujem uz roky ze chcem miminko 🙂

matulik284
9. mar 2009

flyangel a ty mas kolko rokov? aj ja uz dlho tuzim po babatku 🙂

flyangel
9. mar 2009

diki matulik....dufam ze z toho folikulu bude mimi 😀 nuz ja mam 22 ale ja asi od 18tky pocitujem cosi take ako materinske city ze xcem bábo...ale len teraz sa zaciname snazilkovat 🙂 dufam ze v piatok nedostanes ms...a ani dlhych 🙂 9mes.

matulik284
9. mar 2009

dakujem flyangel 😉 aj ja dufam. Ja to tiez pocitujem od 18tky , ale na to musia byt dvaja a ja som vtedy toho praveho nestretla

flyangel
9. mar 2009

noo ved toto,ze co z toho ked nie pri tebe muz s ktorym by si mohla mat mimi...ale teraz uz ho mas takze snazme sa 🙂

matulik284
9. mar 2009

ano mam, este nie sme zobrati, ale snad aj to coskoro pride 😉

flyangel
9. mar 2009

nevadi ved to nie je predsa vsetko...hlavne ze sa lubkate a chcete mimi 🙂

matulik284
9. mar 2009

veru tak 😉 inak mas peknu svadobnu fotecku...kedy ste mali svadbu?

flyangel
9. mar 2009

jeej dakujem 😀 brali sme sa v oktobri 😀 a vy este neplanujete svadbu vobec?

minewka
9. mar 2009

No, ja tiež sa už dlho zaoberám materinskými citmi 😀 no je to také zvláštne si povedať, že tak teraz ideme na to!...a že keď sa podarí, tak budeme traja..aj sa teším aj sa tej zodpovednosti bojím...Ale keď tak čítam Modrého Koníka a vidím tie malinké bejbinka, tak sa posledné dni ničím iným nezaoberám...Chcela som ešte trošku pracovať, niečo ešte zarobiť...asi som blázon, ale veľmi by som chcela robiť aj popri bejby...podnikám, tak by sa to snáď nejako dalo..

iplusr
9. mar 2009

ahoj minewka. my sme na tom podobne. tiez bolo stale nieco, preco by sa malo mimi odlozit a furt aj nieco bude, ale kedze babo chceme a neda sa to to odkladat donekonecna - na dochodku to uz asi nepojde, tak sme sa vzdali a ideme na to.
inak obaja mame coskoro 28.

matulik284
9. mar 2009

flyangel,
no pravdepodobne tento rok, ale este nevieme presne kedy 🙂

minewka,
neboj sa urcite to zvladnete ked pride mimi 😉.. ..uplne pripravena asi nebudes nikdy, ale urcite budete velmi stastny ved babo je obrovsky dar 🙂

flyangel
9. mar 2009

presne tak matulik to je super..urcite budeme pripravene ked to pride 🙂 ked tento rok planujete tak je to supeer

minewka
9. mar 2009

Ach jaj...uaaaaa 😝 ....dnes som drahému navrhla (on je vraj pripravený a že je to na mne, ako sa budem cítiť), že nech to teda vyskúšame...

matulik284
9. mar 2009

len do toho minewka 😉 je super, ze drahy suhlasi 🙂
tak ja sa s vami pre dnesok lucim babulky...peknu nocku prajem 🙂

flyangel
9. mar 2009

peknu a dobru noc matulik 🙂 a minewka tak sa dajte do toho 😉

wodanka
9. mar 2009

ahojte... mozem sa k Vam pridat? 😉

minewka
9. mar 2009

No ja sa aj pre to obávam,lebo ešte nemáme dokončený byt, akurát ideme objednať kuchynskú linku, potom nám treba ešte vstavanú skriňu a manželskú posteľ..a ak by som otehotnela, že ako by sme to finančne zvládli...ale asi máte pravdu, že sa stále čosi nájde...

mastulka
9. mar 2009

Ahojte babulky, a zdravim vsetky nove snazilky... vitajte medzi nami 😀

len som sa chcela pochvalit, dnes sme boli na tom sone a uz mame aj prvu fotku... sice na tom obrazku nevidim co z toho je presne mimco ale je vidnoa spon ten obal tak o chvilku sa ukaze snad aj drobec 😵

flyangel
9. mar 2009

vitaj wodanka 🙂 presne tak minewka stale sa najde nieco preco by sa tehu dalo odkladat...ja uz nato kaslem...chcem mimi 🙂 uz veeelmii 🙂

mastulka
9. mar 2009

wodanka vitaj, jasne ze sa mozes pridat 🙂

wodanka
9. mar 2009

aj my uz chceme babatko.. len ako som zistila, nie je to az take jednoduche.. ☹

wodanka
9. mar 2009

inak zabudla som podakovat za privitanie medzi Vami..takze dakujem 🙂

mastulka
9. mar 2009

wodanka... aj ja som si myslela, teda kamosky okolo mna sa snazia strasne dlho, no a nam s muzickom sa zadarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre