Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
5. jún 2009

áno dostala som atb...tento mesiac by sme nesnazilkovali..treba to dat do poriadku a potom sa uvidi...teraz sme aj dohodli ze sa nebudeme snazit..kvoli financiam ale teraz zas si to treba premysliet hlavne kvoli myomu 😔

tinkamt
5. jún 2009

a fly , čo povedala dr na ten myom ? Povedala, že rastie moc rýchlo ? A neodporučila Ti laparoskopiu , ja sa tom až tak nevyznám, len z počutia a čítania viem, že zvyknú byť aj väčšie myomy a zvyknu sa odstranovat u mladych žien laparoskopicky ....držím Ti palce moja ...

flyangel
5. jún 2009

nie moja on toto teraz neriesil hlavne len zapal...laparka nie je vhodna lebo mozu vzniknut komplikacie pri Op..takze je to este maly myom ale rastie pomaly a problem moze byt hlavne v donoseni miminka lebo myom by ho mohol vytlacat von

tinkamt
5. jún 2009

joj fly , na takéto veci radšej nemysli , zatiaľ je naozaj malý ....hlavne dáš ten zápal doporiadku a šup znova do snažilkovania ...a keď si písala, že treba snažlkovanie kvôli myómu premyslieť, nebolo by teda lepšie mať mimi čím skôr, kým je myom malý ?

tinkamt
5. jún 2009

alebo by to mohlo byť tak či tak nebezpečné .....

flyangel
5. jún 2009

no ved ja xcem male ale mm teraz nechce kvoli financnej situacii...ze pockame co a ako...no neviem ci ho presvedcim aby sme sa snazili

tinkamt
5. jún 2009

no ja Ti poviem z vlastnej skusenosti .....s mm sa pozname 9 rokov z toho 6 sme manzelia, mam 28 tento rok 29 on 33/ mal tento rok / ...on tuzi po detickach straaaaasne dlho , ja som to doteraz odmietala ...samozrejme myslienky boli, ale vzdy som mala na nieco cas resp, bolo treba nieco ine zariadit , kupit ....momentalne som doma bez prace , fin. situacia miziva a napriek tomu mi uz konecne doslo, ze aj keby som este cakala daslich 5 rokov, vzdy tu bude nieco , co bude treba " kupit " a preco s mimi pockat ..a mozem povedat , ze som si konecne uvedomila, ze je na babo najvyssi cas .....bola by som nerada , aby sme si nakoniec urobili " vnucence " , lebo tych by som sa tiez rada dozila ....snazim sa nemysliet na peniaze , i ked je to velmi tazke ...spolieham sa , ze mame aj rodinu a ked bude najhorsie pomoze...mylsim, ze si pisala niekde , ze mas 22 , neviem , kolko ma Tvoj mm......ja som si dost uzila , aj sme pracovali vonku 2 roky , neviem, mozno este mate cas , zalezi na vas obidvoch ,ako to citite ..

tinkamt
5. jún 2009

je tu niekto 😕

tinkamt
5. jún 2009

baby , kde ste všetky 😲 ......som sa sem nakukla po 5 hodinách a je tu ticho ...asi víkendujete 😝 , tak papa

tinkamt
6. jún 2009

Dobré ráno kočky a krásny víkend želám 😵

minewka
6. jún 2009

Ahoj kočky...Fly...držím palce, aby si pekne vyliečila...Ja som tiež riadne chorá, no vyzerá to na zápal priedušiek..aj presne viem, kedy som ochorela...bola som na jednej obhliadke pozemku, na nohách sandálky, bol už večer, začalo hrozne pršať, celá som bola mokrá, kým som k autu došla...Takže smola pokračuje.. 😀 Som taká zachrípnutá, že rozprávam ako stará k.... 😀 😀

Fly, keby sme mali pozerať na financie, tak najbližšie môžeme mať bejby po 20 rokoch, keď splatíme hypotéku 😀

funlucy
6. jún 2009

ahoj tinkamt,ja som tu-mám pracovný víkend 😖 ale som nejaká vyflusnutá,ráno okolo piatej hod.som pocítila jak sa mi sekol krk,riadne to bolí,nemôžem otáčať hlavou,som sama až do 19 h v celej firme,muža som o pol 10 vyprevadila,išiel so známymi do Brna na autosalón a ešte k tomu ma bolí brucho,ale ani sa nečudujem,lebo čo som včera požrala neni možné-totálný mix,radšej nejdem menovať,lebo by ste ma už načisto vysmiali 😅
Inak ten príspevok čo si písala-sme na tom dosť podobne,čo sa týká uvažovania o rodine,rokov.. 🙂
my sme sa včera aj snažilkovali-síce pár dní po mrche,ale istota je istota 😀

flyangel
6. jún 2009

cauko..minewka no vidíš akosi nam nedari...ale ver radsej by som brala zapal priedusiek ako zapal maternice ☹ zapal priedusiek ma prejst do par dni aj bez atb liecby takze to vylez a kup si expektoranciá a mukolytiká...napr.Ambrobene..na vykašliavanie hlienov

minewka
6. jún 2009

Nuž, neviem, či zápal priedušiek môže vždy prejsť bez atb..Záleží od toho, aký silný je. Poznám dosť prípadov v svojom okolí, čo to nepreliečili a prepacovali sa k zápalu pľúc 😀 (napr môj otec..ten už mal zápal pľúc 3x) Každopádne, aj zápal maternice sa dá vyliečiť...myslím, že nikto nechce mať žiadnu chorobu...a každý chce byť zdravý...

Neviem, či niekto má nejakú predispozíciu na ženské zápaly, ja sa fakt divým, že som doteraz žiaden nemala ...tfuj...tfuj...A to som si veru odžila riadne veľa stanovačiek, dokonca aj v zime...vo Vysokých Tatrách som v zime robila v ľadovom bare vonku...po týždňových turnusoch...vymrzla som statočne. Možno je to tým, že ma to otužilo...Ale tiež som strašne často chodievala do sauny, fínskej, aj infrasauny, takže zakaždým som sa poriadne vyhriala...Niekedy aj 2-3x za týždeň. Juuuj..hneď by som do sauničky išla... 😝

flyangel
6. jún 2009

minewka no zapal priedusiek ak nie je komplikovany sa lieci bez atb..pri chronickej bronchitide a komp.z coho je zapal pluc ako spominas to sa uz musi liecit s atb...aj ja xcem byt zdrava.. ☹

minewka
6. jún 2009

Počuj, Fly a sauna by ti nepomohla? samozrejme, bez ochladzovania v studenej vode..len tak voľne vychladnúť..By si sa poriadne prehriala...ešte lepšia je infrasauna, tú využívajú aj špotrovci, pri rôznych zraneniach...nie je taká horúca, ako fínska, kľudne sa v nej dá vydržať aj 30 minút, je to hĺbkové...

funlucy
6. jún 2009

čaute baby,tak to mi je ľúto že máte zdravotné problémy-dúfám,že budete mať čoskoro po tom,držte sa.Aj teda dnes ležkáte?

minewka
6. jún 2009

No od nás teraz odišiel servisný technik, bol nám zapojiť umývačku riadu, sporák a rúru...Máme Ariston, ten vyžaduje ich technika, ináč sa na to nevzťahuje záruka...

teraz sedím zababušená od hlavy po päty a varím si čaj a len tak internetujem...ale mala by som trošku poriadok spraviť...Ja neznášam, keď som chorá a nikdy dlho nevydržím ležať...Som akčný typ a keď ma moje telo zdrádza, a nemám toľko energie, ako by som chcela, som zúrivá 😀 😀

flyangel
6. jún 2009

neviem minewka mozno by mi pomohla...ja som dnes aj upratovala ale dajak mam bolesti ta teraz len sedim pred telkou

mimomu
6. jún 2009

ahojte.
co porabate?ja som prave prisla z prace a idem tochu upratovat.mm betonuje pri garazi.
a vecer budeme zs sami,lebo maju daku pansku akciu.aj vasi chlapi chodia?

flyangel
6. jún 2009

ahoj mimo 🙂 nuz moj tiez chodi z roboty na chatu s chlapmi raz do roka..a aj na akciu pred vianocami ked maju take vecierky..alebo len tak obcas kamosom sadnut na pivo,kávu..

mimomu
6. jún 2009

a inac aky mas plan na zajtra? 🙂

tinkamt
6. jún 2009

bŕŕŕ konečne skončila tá strašná búrka 😲

funlucy
7. jún 2009

ahojte,u nás dnes svieti slniečko,je pekne-ale ja som do 19 h v práci 😒 kde ste sa všetky podeli?u nás dnes varí nedeľný obed drahý 😅 som zvedavá čo to bude 😅
túžobne ho očakávám,len neviem kedy dorazí,lebo po tom ako ma ráno na 07 hod.odviezol do práce si išiel ešte schrupnúť 😀 takže počítám že to bude skôr večera ako obed.

flyangel
7. jún 2009

cauko kocky no okrem zapalu maternice sa asi blizi ku mne aj zapal priedusiek...minewka mi vzdy mame podobne problemy 😔 este som pisala ze by som radsej mala zapal pr.ako maternice a pozri este aj to na mna prislo 😠 😠 🙄 cely den ma boli na hrudniku tazko sa mi dycha a tiez som rano kaslala 😔

matulik284
7. jún 2009

ahojte moje 🙂 my sme boli s drahym cez vikend na seat zraze v Kovacovej...bolo super 😉

fly to ma mrzi, ze mas zapal maternice a este aj priedusky chytaju ☹ nejake je to tu zakliate, stale sa niekomu nieco stane. A teraz si na PN?

wodanka
7. jún 2009

pekny vecer prajem 😉 je tu este niekto?

fly, to je neprijemne.. ale zasa na druhej strane je dobre, ze to nie je endo.. drz sa, aby sa sa rychlo vyliecila..

flyangel
8. jún 2009

Ahojte babenky...matulik ano som teraz na Pn..už je to lepsie ale kríže este dost bolia.. ☹ beriem atb tak dufam ze sa to zlepsi..ako sa mate vy??

iplusr
8. jún 2009

baby, tako tema je naozaj nejaka zakliata. zakladala sa vo februari a tak by som povedala, ze aspon polovica z nas budu o takomto case tehulky. a tu sa nam zbieraju skor vselijake zdravotne problemy. dufam, ze to nie je takto cez net nakazlive. ale ked sa na mna zatial nechytili ani tehu virusy, co sa tu este donedavna vo velkom sirili, tak snad nechytim ani tie negativne.
vsetkym nakazenym negativnymi virusmi zelam skore uzdravenie a chytanie uz len tych tehu virusov 😉

funlucy
8. jún 2009

ahojte,nestrašte baby so zakliatím 😒 áno,iplusr téma sa zakladala vo februári,a ja rozmýšľám,kam sa podela alfa-zakľadateľka,stacynka,zuzka a iné...
vy sa nám čím skôr uzdravte,nech môžete začať snažilkovať,držím palce.
a ozvite sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre