Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
10. mar 2009

...tak to bude radosti z prveho vnucatka 🙂 , inak tiez sa hovori, ze ak niekto v rodine zomrie, do roka ho niekto nahradi 😉 , bude to tak 🙂

...minewka, tak aj Tebe pekny den a neprepracuj sa velmi, aby si vladala aj snazilkovat 😉

mastulka
10. mar 2009

alfa.. to ma hned aj napadlo 🙂 mne aj kolegyna vravela, ze to urobil niekomu miesto

alfa333
autor
10. mar 2009

...babulky, musim uz ist, tak Vam zelam peknucky den a piiiiiiiiiiiiiiiste 😉

iplusr
10. mar 2009

minewka, toho zubara ti nezavidim, ale ja uz to mam nastastie za sebou - vsetky 4 zuby mudrosti su vonku.
zuzi, drzim palce, nech sa aj tvoj fotoalbum rozrasta o krasne fotecky.

elisonka
10. mar 2009

ahojte kocky. no som tu dost neskoro lebo nestiham citat aby som bola v obraze 🙂 ako sa mi mate?? vitam aj ja vsetky nove uz nase spolubojovnicky....
mastulka videla som fotecky. jaj tesim sa s tebou. mna by inak tiez nenapadlo zabalit ten test ako ta pani v kvetinarstve ale je to dobry napad...zuzi drzim aj ja palce u doktorika. cakame potom spravycky.....minewka drz sa u zubara. ja som u neho nebola hadam od zakladnej a pokial neumieram na bolest ani nejdem....a s tym planovanim co ste tu vcečra pisali vam davam za pravdu. ono asi nikdy nie je vhodna doba mat mimi. dolezite je ze bude stvorene z lasky. penazi nikdy nebude dost tak co.... a inak zelam krasny dnik

mastulka
10. mar 2009

elisonka, dakujem... dufam, ze sa coskoro nakazis aj ty tymto milym virusom 🙂

elisonka
10. mar 2009

jaaj mastulka to by sme boli vsetky rady. pockaj pride zuzka a ta nam zahlasi ze dvojicky 🙂
no sak uvidime. mohlo by sa postastit. ale som na tom tak ako ty. nic neberiem, nesilim to, nestresujem sa, koli mrcham ani neviem kedy mam plodne dni. proste sa len milujeme a ked to pride tak to pride.... ale tesila by som sa ako blcha.

janulka83
10. mar 2009

babenyk ahojte.
tak no dostala som to dnes. ale nezufam a ideme dalej ved mame zivot pred sebou...
ale posunulo sa mi to akosi, tak teraz neviem kedy mam ovu, neviete mi poradit?

iplusr
10. mar 2009

mastulkaaa, videla som fotecku. aj ja chcem takeho janka hraska. alebo palculienku? to je jedno. tesim sa s tebou.
tiez som zvedava na zuzku.

zuzana1010
10. mar 2009

Ahojte babulky , už som prišla . Nemám žiadne nove správy 😒 ,. Môj doktor ma doslova naťahuje . Povedal mi len toľko : Zuzka vypadá to dobre . 17 mam prísť na sono , a všetko uvidíme . Opýtala som sa ho čí som tehotná a on na to : všetko ukáže čas , nemám byt netrpezlivá . 😀

kleopatris
10. mar 2009

no to sa mu povie, nebyt netrpezliva 😠 sak my sme uz ako na trrrni a ako sa potom musis citit ty! gynekologovia...oni to nechapu, oni tam takych maju xy vela, ale pre nas je to vzdy jedinecne 🙂

zuzana1010
10. mar 2009

Mastulka krasne foto 🙂 . Nebyva ti zle . Ja som uz dnes 2 krat objimal zachod

zuzana1010
10. mar 2009

mimochodom, zdravim nove snazilky 🙂 🙂 🙂

mastulka
10. mar 2009

zuzi dufam, ze budes aj ty tehu 🙂 🙂 teda ja si myslim, ze uz si... ale aby si nebola netrpezliva?? je on normalny??? 😠

zatial mi nebyva zle, teda obcas mi plava zaludok, ale dnes rano som myslela dva krat ze pobezim na najblizsie wc... zatial som to ale rozdychala 😵

elisonka
10. mar 2009

ahoj zuzi aj podla mna si asi tehotna...

iplusr
10. mar 2009

janulka83 neboj, dalsi cyklus pred vami. ovu moze prist kedykolvek, ked mas nepravidelny cyklus. niektore otehotneli aj pocas ms. takze treba snaziklovat stale 😀
zuzi, robila si si test? vysiel pozitivny? tak podla doktorov v uk si tehotna a prvy ultrazvuk mas az v 12tt. a pokial mas aj priznaky, tak je to na 100%. 😉
baby, viete, ake je to nase zdravotnictvo super. tu pokial clovek nie je polomrtvy, a nedonesu ho na nosidlach, tak mu nic nie je. maximalne predpisu paracetamol. a do 12tt ani nie si pre nich tehotna.

kleopatris
10. mar 2009

no to som uz pocula, ze v UK je to des a vraj je tam aj materska velmi kratka 12 tyzdnov ci jak.. je to pravda? a som citala aj clanok, ze ludia nemaju na zubarov tak si osetruju zuby doma!

iplusr
10. mar 2009

materska je sice 12 tyzdnov - 90% platu, ale len ta, co ti plati zamestnavatel, dalsich asi 28? tyzdnov plati stat a nie je to az taka zla suma.
so zubarom nemam osobnu skusenost, ale kamatka u jedneho bola a hned niekolko krat. chodila tam ako s autom do servisu. vraj aj toto treba opravit aj toto vyvrtat... vrtal jej aj to, co nebolo treba. ale myslim, ze neplatila az tak nehorazne vela.
co je celkom zaujimave, ze tu davaju antikoncepciu uplne zadarmo a bez vysetrenia. len si pokecas s lekarom a on ti to predpise. neplatis ani u lekara ani v lekarni.

kleopatris
10. mar 2009

no to viem, tiez tam mam kamosku, a ta ma so stitnou zlazou problemy a oni ju tam ani len nevysetruju, ze ci je ta antikoncepcia v sulade s tabletkami na stitnu zlazu....to je dost nezodpovedne...a i tak tam maju vela tehotnych teenegeriek 😒 velmi to nepomaha, ale zase je to super, lebo kvalitna HAK lezie do penazi 🙄

ale super s tou materskou, ja ked som tam bola ako aupair, tak mal maly v jasliach "spoluziacku" ktora mala 2 mesiace!! a nechavali ju tam cely den.....tak som si myslela, ze asi musia, ked mozu ostat len 3 mesiace doma, ale oni nemusia oni asi chcu ☹ chudatka deticky

elisonka
10. mar 2009

no vidite baby takze u nas to nie je az take zle....

elisonka
10. mar 2009

jaaaj baby dnes mam zvlastny den v praci...... sa tu smejem 😀

elisonka
10. mar 2009

baby kde ste???

funlucy
10. mar 2009

čaute všetky-tu to teda žije-super 🙂 ako vás tak čítám tak tým viac chcem to bábo a začínám sa z toho veľmi tešiť,lebo rozmýšľate pozitívne a viete fakt povzbudiť.
Tak sa pozerám do diára a v piatok aj ja nabehnem k doktorke-bud.týždeň by som mala mať plodné dni 😀 sa teším...

elisonka
10. mar 2009

no funlucy ty si este stale nebola???? inak ani ja a asi by som to mala napravit cim skor nech mi kukne ze ci je vsetko ok a ci sa mozme teda snazit aj nadalej....

natalia777
10. mar 2009

caute baby, ja som sa k vam tiez len vcera pridala ale uz sa citim lepsie, lebo tu to je sama pozitivita, ktoru potrebujem 😉 vam je teda hej ked ste na SVK a len tak si mozte skocit do dokiho ci je vsetko ok 😒

iplusr
10. mar 2009

elisonka na com si sa v praci tak bavila?
natalia a ty si odkial?

kleopatris
10. mar 2009

baby neviem, ci som sa uz pytala, davate si aj krv vysetrit a proti niecomu ockovat? mozno si robim zbytocne starosti, ale pre istotu,,,,

kleopatris
10. mar 2009

natalia odkial si? ja tiez beham k lekarovi na Slovensko. Teraz sme sice v Rakusku, tak to neni daleko, ale dochadzala som uz aj z Mnichova predtym....

kleopatris
10. mar 2009

ups uz sa iplusr pytala 😅

natalia777
10. mar 2009

Tak ja som z Presova ale uz 4 roky zijeme s manzelom v UK. A citim sa tak trosku ukratena o nieco, ked vy si tam na zlatom slovensku mozete kedykolvek odskocit k doktorovi co my tu iba asi keby sme umierali by nas zobrali 😒 ale zatial sa snazime len 4 mesiace ale opat nic ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre