Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
21. mar 2009

fly a snazilkujete stale alebo cakas uz iba na testik? 😉

flyangel
21. mar 2009

tak snazilkujeme ale uz je po ovulke...takze uz len cakam na ms...a ak nedojte tak testnem 😉 a ty matu uz sa mozes znova snazilkovat 😀 😀

matulik284
21. mar 2009

to nevadi fly, niektore baby otehotneli aj par dni pred ms 😉 mozem, ale neviem ci budem...

flyangel
21. mar 2009

len pekne skusajte cely cyklus 😀 😀

matulik284
21. mar 2009

vies ked ja mam taky pocit, ze moj drahy nevie co chce ☹

angelds
21. mar 2009

ahojte, snažiť sa treba stále a potom čas ukáže, či sa to podarilo alebo nie !

aj ja si myslím, že je dobra kandidatka

mastulka
21. mar 2009

ahojte kocky, som sem len narychlo nakukla, takze ja uz mam odvolene, som bola hned rano s dochodcami 😀 lebo sme potom hned odchadzali prec 🙂 tak vam prajem krasny slnecny dnik a dosnazilkovania 😉

flyangel
21. mar 2009

ahoj mastulka 😀 jooj to sa neboj skoro ziaden muz na zaciatku si nie je isti ci to chce

iplusr
21. mar 2009

vitaj dindulka, pridala si sa do spravnej temy. tu sa so snaziliek stavaju tehulky. o tom prolaktine nic neviem. mne ziadne take vysetrenia nerobili. doki ma len prezrel a nerobil ziadne odbery.
matulik, vsetci chlapi sa asi toho trochu boja. a nie len chlapi...

dindulka
21. mar 2009

tak to som rada,ze som natrafila na tu spravnu temu 🙂 mam pocit,ze to tento mesiac vyjde,len dufam,ze to nie je len pocit
ohladom tych chlapov a ich rozhodnosti to chce asi cas,aby si zvykli na myslienku ze budu otcami,ale ked ich to chyti,tak je to super

matulik284
21. mar 2009

tak to ste ma potesili babulky 😉 ved ja viem, ze ked uz to babo bude tak bude dobrym ockom 😉 a moj drahy je velmi nerozhodny vo vela veciach

minewka
22. mar 2009

Ahoj baby, kde ste kdo?? Haló...vonku je krásne, takže asi ste po prechádzkach,alebo nedeľný obed... Prajem krásnu nedeľu a idem sa opäť skúsiť testnúť, lebo mrška nikde (ak mám 28 dňový MC...)
Tak som zvedavá a aj sa bojím.. 🙂

iplusr
22. mar 2009

minewka, drzim palce s testom, napis, ako si dopadla.
ja som dnes sadila kvety na terase. uz bolo na case. dufam, ze z nich nieco bude, lebo nam tam chodia macky, lisky a vevericky nam to tam rozkopavaju, ked si tam schovavaju oriesky.

flyangel
22. mar 2009

Ahojky...minewka rýchlo testni a príd napisat ze co a ako 😀

minewka
22. mar 2009

Iplusr, no ja a kvety...kúpila som si prvý kvietok do nášho bytu, palmu, ale neveĺmi sa nám spolu darilo, celá začala opadávať...nakoniec išla na záchranu k mamke.. 😀 ..čakám na mužíka, mal mi kúpiť tehu test...no ale, celkom tomu neverím...

minewka
22. mar 2009

Flyangel, čaves, ty čo porábaš v nedeľu?

minewka
22. mar 2009

Ináč, baby, aká by mala byť BT v čase tehu, resp. tesne pred MS?

iplusr
22. mar 2009

ked nebudu // tento mesiac, budu nabuduce 😉
mne raz sestra zverila jednu kvetinu na prazdniny a tak som ju horlivo polievala, aby neuschla, az zhnila 😀
ale inak ma kvety maju celkom radi, aj ked nie som nejaka naruziva pestovatelka
toto mame semienka zadarmo z jednej enviromentalnej akcie a terasu mame taku holu, tak to tak nejak vyslo. ale celkom sa tesim, ake to budeme mat pekne.

iplusr
22. mar 2009

bt sa po ovulacii zvysuje a v tehu zostava zvysena. ak nie si tehu, tak my s ms mala klesat. teraz neviem presne ci uz pred ms alebo po.

flyangel
22. mar 2009

minewka ta nic zaujimave sme boli v Madarsku nakúpiť 😉 a teraz som si urobila kávičku...a ako minewka už si testla?ináč BT by mala byť nad 37 alebo sa držat hore a nemala by teplota klesať...

dindulka
22. mar 2009

Ahojte babulky.Aj ja drzim palce pri testovani minewka.Ja ked si kupim test,tak to najprv odkladam niekolko dni az sa k tomu odhodlam.

minewka
22. mar 2009

No ešte muž s testom nedošiel.. 😀 ...pýtam sa na tú BT preto, lebo teraz som si lent tak, skusmo odmerala (viem, že sa má merať ráno) a mala som 37,8 (ani neviem, či je to vôbec možné...no ale fakt taká bola...) 😅

flyangel
22. mar 2009

fíííha tak to je vysoká tt...ja som minule ráno mala 37,5...ale mám dostat ms az o tyzden 😒 noo tak nech sa ponáhla bo sme nedockave a zvedavé 😉

minewka
22. mar 2009

No ja som myslela aj na to, či BT nemá byť napr. deň pred MS vysoká...ale ak som dobre pochopila, mala by klesnúť... Ja veľmi neverím, že som tehtu , lebo to by bol fakt veľké šťastie, na prvý krát otehontieť, a ešte mimo bežných plodných dní .. 😀

dindulka
22. mar 2009

ja s meranim BT nemam vela skusenosti,ale mala by byt nad 37

flyangel
22. mar 2009

minewka tak dajme sa prekvapit..testik nam ukaze ze ci sa zadarilo 😉 BT pred ms ma byt myslim vysoka a pocas ms ma klesat

dindulka
22. mar 2009

nikdy nevies aj na prvy raz sa moze zadarit,kamaratke sa to po vysadeni antiky podarilo na prvykrat

flyangel
22. mar 2009

juj uz som zvedava ci budes tehu 😀

dindulka
22. mar 2009

Juj uz aj ja chytam pokusenie kupit si cez tyzden test,mala som teraz plodne dni,tak co ak 🙂

iplusr
22. mar 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre