Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

wodanka
30. mar 2009

to ste dievcata asi neboli teraz vonku.. je tam straaasna zima, brrr 😒

flyangel
30. mar 2009

vazne?no uvidim rano co z jarnych topanok 😀 😀 idem spinkat.rano idem do robotky..papa.pekne sny

wodanka
30. mar 2009

pekny vecer fly.. 😎

dindulka
30. mar 2009

Ahoj minewka,a co pekne ste kupili v obchodiku? My sme boli vcera pozerat v Asku spalnu,no nejake dve sa nam vcelku pacili,ale este chceme nejake pozriet,ale plavajucu sme objavili krasnu 🙂 uz sa tesim az to budeme cele realizovat,hura B-)

minewka
30. mar 2009

Dindulka, ja som nedávno dala na net foto rekonštrukcie bytu..bože, ani sa mi veriť nechce, keď vidím tie foto...Spálňa, to je ďalší krok po kuchyni.. 🙂 A ty si z KE? a bytík už máte?či len uvažujete?

ja sa už neviem dočkať, kedy to celé budeme mať z krku...myslím rekonštrukciu 🙂

dindulka
30. mar 2009

Ja mam byt po rodicoch,teda mame aj so sestrou,rodicia si postupne z vikendovej chalupy urobili domcek a byvaju teraz tam a byt nam ostal,takze v tomto je to velke plus pre rozpocet,aj ked byt mame spolocny so sestrou.My mame uz davnejsie za sebou prerabku obyvacky a teraz sa strasne tesim na tu spalnu,chceme vymenit okno aj balkon a kupit nabytok. Inak nie som z KE,ale zo zapadneho Slovenska,smer Trencin. A vy uz mate vybranu kuchynu?

minewka
30. mar 2009

Nuz, máme, budú nám robiť na mieru...tak uvidíme..ako to dopadne...každopádne, si to ani neviem predstaviť , že po roku budeme mať kuchyňu a konečne nebudem umývať riad v kúpelni 😀

dindulka
30. mar 2009

no,aspon budes mat z tej kuchyne vacsiu radost 🙂,keby to tak nebolo brala by si to ako samozrejmost,a vy mate svoje byvanie?u nas kuchyna este v nedohladne,lebo je stenou spojena s kupelnou a wc,takze sa to bude musiet robit naraz ☹

minewka
30. mar 2009

No, máme, mm kúpil na hypo...ale robili sme komplet rekonštrukciu, keď chceš, pozri si na http://picasaweb.google.com/kmartinakova

Robili sme komplet všetko - elektriku, vodu, stierky, omietky, murovačky, dlažby...posledná najdrahšia vec je kuchyňa a potom vstavaná skriňa...ostatné už bude v poho...

Obíjali a búrali sme sami, na ostatné sme mali šikovného pána murára.. 🙂

dindulka
30. mar 2009

Prave som objavila super recept na tiramisu,mnam🙂 to by som mohla urobit na velku noc

dindulka
30. mar 2009

No krasne fotecky zo svadby aj z dovolenky a tie z prerabky su fakt autenticke,no bola to makacka,teraz sa budes moct z toho vytesovat a raz o tom rozpravat svojim detickam
😀 ja tieto murarske prace poznam,tato je murar takze som neraz robila na dome asistentku 🙂 nejdes uz spat? Ja cakam na draheho ma poobednu

minewka
30. mar 2009

No, hej...Este tam pridam finalne foto z prerabky...Nie, chodim spavat az okolo 01:00.. 🙂 Drahý často dlho robí, takže som sa už tak nastavila.. 🙂

micabo
31. mar 2009

Dobré ránečko 😀 . Ja som tu dnes prvá?

angelds
31. mar 2009

ahojte, dnes mam uz dost dobrú naladu a uz nie som sklamana, ved ked sa nieco skonci nieco nové sa moze zacat 🙂

mastulka
31. mar 2009

dobre ranko vsetkym, pozeram, ze dnes ste tu vsetky plne optimizmu 😀 presne tak to ma byt 😉

angelds
31. mar 2009

ahoj mastul ako sa mate dnes ?

mastulka
31. mar 2009

ahojky, no celkom to ujde aj ked musim byt v praci, bolo by to ok, keby sme nemali vystupy a chodia sem ludia z vyroby a tak strasne z niektorych taha, ze mi je na grc z nich ☹ , tak sa chodim stale vetrat sa mi kolegyna smeje, ze som dnes radseja ani nemala chodit 🙂

ibamy2
31. mar 2009

ahojte, dievcata 😉

mastulka
31. mar 2009

ibamy ahojky, akosa dnes amte vy dvaja? 😀

ibamy2
31. mar 2009

jeej, mastulka, ty uz mas 9tt 😲 ... strasne to bezi, ved este par dni dozadu so mala 6tt .. 😀

ibamy2
31. mar 2009

mastulka, dnes je to zle, rovnake to bolo aj vcera aj cely vikend... hlasim, ze dnes som sa prvykrat bola porozpravat so zachodovou misou ☹ a tiez mi k tomu zrejme dopomohol jeden zapachajuci pan v mhd ☹ stale ma pobolieva brusko a mam zavrate... ale to asi poznas... takze som tu dnes prva nepozitivne naladena osobka 😒 ... ale snad to zase prejde a bude fajn---

mastulka
31. mar 2009

no veru ide to dost rychlo, tuto sobotu skoncime 2. mesiac 😀 vcera som bola na prvy screening z krvicky, vzali mi 4 ampulky a buduci tyzden ked pojdem na sono tak mi zoberu este jednu na geneticke testy ale na to musim byt v 10tt... zevraj to ma nove, tak je pekne od neho, ze sa takto stara 🙂

mastulka
31. mar 2009

joj moja to mi je luto, ja tu mam take stavy od rana 😒 inak cez vikend mi bolo riadne zle, v sobotu cely den, v nedelu sa celkom dalo, iba obcas, ale zatial som sa so zachodovou misou nerozpravala, ale ti poviem niekedy nemam od toho daleko... a zavrate... no niekedy by si okoloiduci mohli mysliet ze som opita, ako vie so mnou hodit do strasny 🙂 ale potesim ta, ono to urcite prejde, len treba pit vela vody po malych duskoch, papat mensie mnozstvo ale dost casto a vela vela spat... nech sa telo da dokopy aby mimco mohlo rast 🙂

ibamy2
31. mar 2009

mastulka, to je super u dr. s tou jeho starostlivostou. Len keby sa tam tak straaasne dlho necakalo... a hovorili ti, ze uz ma aj 4D ? Ja idem na ten skrining 16.4. a na sono potom o tyzden 22.4. a vlastne tiez budem v 10 tt 🙂 tak ti budem drzat palce, aby boli vsetky vysledky ukazkove 🙂

angelds
31. mar 2009

ahoj ibamy

veľmi Vám to sekne . . .

dúfam, že čoskoro sa aj ja môžem zaradiť medzi Vás 😉

mastulka
31. mar 2009

to mi este nepovedal, mozno buduci tyzden, sa priprav, ze ti budu brat 4 ampulky krvi 🙂 a inak ja som uz dlho necakala, ked zacnes chodit do tej desiatej s ostatnymi tehulkami tak tam uz tak dlho necakas, a inak ja som to doteraz riesila tak, ze som si tam vopred zavolala, ze som objednana na tu a tu hodinku a ci sa to nahodou nepoposuvalo, a ak ano tak sestricka ta da do poradia a potom ti zavola ked sa budes blizit na radu 🙂
dakujem, urcite potom pridam aj nove foto, inak pozeram, ze nam tie terminy dava presne s 2tyzdnovym rozdielom 😀

ibamy2
31. mar 2009

angelds, neboj, vsetky zienky z tejto stastnej temy budu co nevidiet tehulky 🙂

mastulka
31. mar 2009

angelds, jasne neboj, ved nase rady sa rozsiruju, tak sa budu aj tehuvirusiky lahsie rozsirovat 😀

ibamy2
31. mar 2009

no to 4D bude robit nejaka mlada doktorka, taka blondinka. bola tam akurat vtedy, ked som pred tyzdnom sedela u neho v cakarni... tak sestricka mi hned povedala, ze maju nove 4D 🙂 je to super, nebudeme sa musiet nikde trepat, urobia nam ho priamo u Hartela 🙂
mastulka a co tehuknizka? uz ti ju dali? tesim sa na nove foto tvojho babulka 🙂

angelds
31. mar 2009

baby a kedy ste išli k doktorovi, po kolkych testoch, po kolkych dnoch po poslednom teste a kedy dostanete tehotensku knižku 😉

sorry ja som este trdlo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre