Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

minewka
19. máj 2009

Veru nie...a chce predať, lebo už nevládze sa o to starať..a väčšinu peniažkov chce dať deťom na onkológiu...časť si nechá...Znie to ako gýč...no ale fakt...

tinkamt
19. máj 2009

inak aj mna akosi pichalo , ale na pravej strane, ale vcera som bola na sone a vsetko ok ...menzes mi zacal minul. pondelok, chvalabohu pichanie uz preslo, bo som sa bala , ci to nie je napriklad slepak 😲 ....inak babulky, ale je to strasne toto pozorovanie 😅

minewka
19. máj 2009

Však?aj ja vravím..mrcha ešte nedošla...ak ani ráno nebude, skúsim asi ďalší testík...podbruško ma teraz fajne bolí, opäť som sa oprela o umývadlo a normálne ma to bolí... 😲 nie veľmi, ale je to nepríjemné... 😝
akože nech už mrcha konečne príde, alebo nech nechodí vôbec a potom nech testík ukáže pekne //...lebo mit o už lezie na nervy...

tinkamt
19. máj 2009

Minewka a to máš čo za postupy 😀 , že oprem sa o umývadlo 😀

minewka
19. máj 2009

Heheheh...no my máme ďalej zrkadlo, tak keď sa chcem poriadne poobzerať, sa musím trošku nahnúť...najmä keď nemám okuliare ani šošovky, som slepá ako krtko... 😀

tinkamt
19. máj 2009

jáááj 😀 😀 😀 a ja som už chcela odbehnúť do kúpelne , či niečo nezistím 😀

tinkamt
19. máj 2009

to Ti verim, ze je to neprijemne , aj mna na tej pravej strane pichalo aj ma bolelo podbrusko, ale na sone bolo vsetko ok / az na neprijemneho dr/ ...ale ja uz mam po mrche , teraz prvy mesiac snazilkuje , tak uvidime, este som si ani testy nekupila , az ked mi bude mrcha naozaj dlho meskat ......dufam, ze vydrzim .... 😀

dindulka
20. máj 2009

dobre ranko babulky,chcem vam popriat krasny den u nas uz od skoreho rana svieti slniecko 🙂 neviem ci sa mi v praci podari nakuknut,teraz to mame perne...
inak vsimli ste si tu reklamu na temou? su tam krasne lienkovske papucky pre dievcatko jejeje a to rucne malovanie na stenu,to by mohlo pri postielke ukazat pekne 😉,ale to su daleke plany.my mame objednanu spalnu z Decodomu,moc sa mi lubka uz sa na nu tesim,to sa bude potom snazilkovat 😀
minewka,aj ja inak nosim sosovky a vecer doma okuliare,to tvoje pobolievanie je zaujimave,kedy budes robit druhy test?
mna v poslednu dobu dost casto picha bud v jednom alebo v druhom vajecniku,neviem co to ma znamenat 😕 uz treti tyzden si meriam bt a je taka ako mi hovoril dr. hore dolu 36,5 36,7 36,6 36,9 36,6 ... to vraj tak pri pco aspon budem vediet ako to je resp. nie je s tou mojou ovulkou,tak pekny den

mimomu
20. máj 2009

krasne rano 🙂
minewka to vyskusam aj ja. 🙂
ja mam mz ako hodinky,presne aj skor ako cakam o den 😝 😝 😝 nechcem mz ble 😝 😝 😝 🙂

angelds
20. máj 2009

ahojte holky krasny den prajem

mastulka
20. máj 2009

Ahojte babulky, tak konecne mame krasny slnieckovy den uz od rana 😎

dnes som zvedava na ibamy, mala mat poradnu tak snad uvidime aj nejake nove foto babulka 🙂

rush
20. máj 2009

minewka - testni sa uz lebo som v ocakavani aj za teba 😀

...btw prajem krasny den....mne dnes zase uuuuzasne chutili ranajocky...tak nech to tak aj zostane 😵

mastulka
20. máj 2009

rush, ahojky, neboj, uz to bude len a len lepsie 😉 ja uz tiez v pohode jem... i ked asi mi uz ostane ta averzia voci surovemu kuraciemu masu, stale mi to strasne smrdi 😖 ale inak ostatok je v pohode... kedy budes mat v albume fotecky babatka? som zvedava 😅

rush
20. máj 2009

zatial som videla iba machulku a EKG srdiecka v 7tt - na dalsiu kontrolu idem next week....tj v 11tt tak uz dufam, ze uvidim nejaku tu fazulku 😵 😵 potom supnem...uz sa neviem dockat...len dufam, ze je vsetko v poriadku, lebo som uz mesiac nebola na kontrole...zda sa mi to ako cela vecnost...dufam, ze sa vyvijame dobre 😕

mastulka
20. máj 2009

neboj urcite sa vyvijate dobre 😉 a mne sa zo zaciatku tiez zdalo, ze to ide strasne pomaly, ale posledny mesiac mi nejako rychlo ubehol a o dva tyzdne idem opat na kontrolu...

ibamy2
20. máj 2009

ahojte, bambulky 🙂
poradna aj kontrola dopadla v najlepsom poriadku, babenko ma uz 7,6 cm 🙂 urcite pridam aj fotku, ale zrejme az zajtra (musim urobit foto z videa)
minewka - horime zvedavostou, ako dopadol tvoj dnesny tehutestaíad
rush - tiez sa mi zda nekonecne dlha doba vidiet babo iba raz za mesiac... ale o to vacsia je to radost 🙂 ... urcite mas krasne zdrave babo 😉

angelds
20. máj 2009

ahojky babulky pardon tehulky, ved ste tu vsetky tehulky 😀 😀 😀

ibamy2
20. máj 2009

a zabudla som poznamenat, ze tiez patrim do klubu nosicov kontaktnych sosoviek 🙂

rush
20. máj 2009

angelds tak sup-sup aby sa nase rady rozstrastli a aby sa tema mohla premenovat na stastne zacinajuce tehulky 😉

minewka
20. máj 2009

Ahojte kočky, ešte som netestovala, skúsim zajtra ráno, idem kúpiť test...mrcha zatiaľ neprišla, ani náznak...nič...aj bruško ma dáko menej bolí, tak som sama zvedavá, čo z toho nakoniec bude...začínam si myslieť, že som tehu..No ale môžem si myslieť čo chcem, že??

Vy ste zvedavé a čo mám povedať ja?? 😀

angelds
20. máj 2009

ok, dobre, posnazime sa a minewka urcie sme zvedavé, ved to spolu prežívame, alebo nie ?

funlucy
20. máj 2009

čaute kočky,dlhooooo som vás nevidela,čerpala som starú dovolenku a bola som bez netu 😠 tak sa pochváľte kto je nová tehuľka,lebo je strašne veľa toho čítať...
14.05.porodila moja spolužiačka druhého synčeka predčasne má 45cm a 2250g.
Minewka,ja tiež teraz čakám na mrchu-tak uvidíme čo bude 😉

flyangel
20. máj 2009

cauko kocky...no minewka to vyzera celkom dobre 🙂 som zvedava ako sa to skonci...ja cakam mrchu o 2dni...

angelds
20. máj 2009

funlucy vitaj

ja uz koncim v robotke vecer mozno nakuknem pa pa

minewka
20. máj 2009

čauko baby...tak som teda robila test, až teraz večer...no vyšiel taký nemastný-neslaný...Dala som ho do albumu...no čo ja viem...tuším tam dačo vidím...ale určite sa to zjavilo po oooveľa viac, ako 5 minút...Mrcha nič zatiaľ..Asi počkám dva dni , ak vydržím a spravím opäť...a keď nevydržím, tak spravím zajtra ráno... 😝

minewka
20. máj 2009

Ospravedlňujem sa za kvalitu foto, ale ten môj foťák si robí čo chce..

mimomu
21. máj 2009

ahojte....tak co minewka.ako?tehu?
ja pravdepodobne nie,lebo uz mam slaby vytok ☹

flyangel
21. máj 2009

Ahojky...minewka...hmm nevelmi je dobre vidno...ale akoby som tam videla maly slaby tienik...zeby?? 😀 ale najlepsie by bolo keby si si test spravila rano... 😉 uz som zvedava ako to dopadne...drzim palceky

mimomu
21. máj 2009

fly ty ako?ja idem do prace,ty sa asi uckas?

ibamy2
21. máj 2009

minewka, to vyzera doooost nadejne.... tiez tam vidim taky bledunky tienik.... pozri do mojho albumu na prvy z mojich testov s // a porovnaj s tym tvojim - tu druhu mam na nom uplne bledunku, ale postupne kazdym dnom bola tmavsia a tmavsia 🙂 boooze, moc ti drzim palce, aby to u teba bolo presne take iste 🙂 ... skoda, ze to nemas nafotene pod lepsim svetlom, mozno by sme videli viac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre