Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
23. mar 2009

mastulka - jasne, ze pridam foto a hodim do albumu aj moje tehu testy (prve v mojom zivote) . mastulka a s jedlom to mas ako? stale taka nechut? ja sa z toho idem zblaznit.

mastulka
23. mar 2009

jasne, este stale mi nic nechuti... teda snazim sa jest po malych porciach aby mi nebolo zle... a pijem straaasne vela vody, rano mavam take suchoty akoby som celu noc niekde pila 😀 inak jedine co mi nevadi z jedla je ovocie 🙂 ozaj a chudnes?

angelds
23. mar 2009

ahojky, tak ja to skusim vydržať, aby som nebola potom ☹
streda je náš veľký deň, dovtedy si dám na seba pozor 😉

funlucy
23. mar 2009

ibamy-super 🙂 tešíme sa na fotečky.
iplusr-ty máš dnes narodky?tak potom všetkoooooooo najlepšie,veľa veľa zdravia a lásky 🙂

mastulka
23. mar 2009

iplusr tak teda sa aj ja pridavam, vsetko naj naj naj vela zdravia, lasky a babatiek 😉 😀

ibamy2
23. mar 2009

mastul - hadam ani nechudnem, pretoze minuly vikend po tej crevnej viroze mi isli hned dve kila dole, takze ja sa to skor snazim dohnat. ale je to presne, ako pises - jedlo ako take zjem naozaj len preto, lebo musim. ovocie a zelenina je okej. a najhorsie je, ze aj v noci sa budim na to, aka som hladna... tak vzdy do seba hodim bud pol banana, hrozno, kusok jablcka alebo par lyzic presnidavky... ach yo, vzdy som sa bala, ze budem v tehu ako kyselinka. ale zatial mam presne opacny problem. aspon, ze sa ti tu mozem postazovat 😀

ibamy2
23. mar 2009

ha, prva foto (testy) je v albume 🙂

mastulka
23. mar 2009

ibamy kludne sa mozes stazovat 😀 ja viem o com hovoris, a zatial mame podobne symptomy, takze v tom nie si sama 😉 v ktorom tyzdni si asi tak? ja podla poslednej ms zaciname 8tt

dindulka
23. mar 2009

Ahojte babulky!
Iplusr,vsetko len to naj naj hlavne vela zdravicka a uz len tehu testy s //

mastulka
23. mar 2009

gratulujem k prvemu albumu 😉

ibamy2
23. mar 2009

no, podla poslednej ms by som mala byt na zaciatku 6tt. no podla "datumu vyroby" 😀 je to o necele 2 tyzdne menej

mastulka
23. mar 2009

ako si to pekne nazvala, ze datum vyroby... ja ani neviem kedy sa nam to podarilo, lebo mi sme sa snazilkovali skoro kazdy den, tak netusim, ktory bol ten stastny 😀 to sa este kludne moze stat, ze sa stretneme v porodnici 🙂

ibamy2
23. mar 2009

mastulka - foto zo sona si u Hartela v pohode dostala napr. na USB kluc? a aj ti jednu fotosku vytlacil? taka som zvedava, idem tam na 15:30 a uz nemozem obsediet 😀

ibamy2
23. mar 2009

mastulka - ja to usudzujem vsetko len podla mojej ovulacie, kedze tu som mala okolo 11-12 DC . tiez sme sa snazili viackrat 🙂 a to, ze sa v porodnici stretneme, je podla mna dost pravdepodobne 🙂 . len to vsetko je este straaaasne daleko

mastulka
23. mar 2009

no on to hned vytlacil a da ti ho hned, na usb ti to neda, ale ved to si potom zoskenuj, teda aspon ja som to tak robila 🙂 sa potom nezlakni, ak by si videla len ten vak, u mna tiez nebolo drobca este vidno, ale podla toho ako mi je zle, tam urcite je a urcite bude po ocinkovi 😀

dindulka
23. mar 2009

mastulka,ibamy ako dlho ste sa snazilkovali az sa to podarilo 🙂

ibamy2
23. mar 2009

s tym pocitam, ze zatial toho na fotke moc neuvidim. predsalen je to dost skoro... ale aj tak sa neviem dockat 🙂 joj, nech ti tie nevolnosti prejdu co najskor... a co napriklad zavrate? nekruti sa ti hlava?

ibamy2
23. mar 2009

dindulka, my s mastulkou sme mali obrovske stastie a vyslo nam to na prvykrat

dindulka
23. mar 2009

fiha na prvykrat,tak to je super! moc vam to prajem

mastulka
23. mar 2009

dindulka presne tak ako hovori ibamy, my sme sa zacali snazit posledny januarovy tyzden a uz som cca 8tt 🙂

ibamy no niekedy ma tak vie zasotit, ale zatial to este nie je take hrozne 🙂 kym nepadam na zem... 😀 minule ma tak napadlo, ze zilina je nejaka plodna, alebo zeby to bolo tym spolocnym lekarom 😀 😀 😀

ibamy2
23. mar 2009

mastulka - mozno to ma na svedomi z kazdeho rozku trosku 😉 ale som za to strasne vdacna. napriek vsetkemu stale neverim, ze sa nam naozaj zadarilo, stale za tym vsetkym hladam / vidim nejake komplikacie... namiesto toho, aby som jednoducho pochopila, ze je to naozaj tak a my budeme mat krasne zdrave babatko... uz mi z toho niekedy preskakuje 😝 ale verim tomu, ze tymito pochybnpostami si prejde uplne kazda jedna tehulka. snad po dnesnej navsteve u dr. tomu konecne zacnem verit bez pochyb 😕

mastulka
23. mar 2009

z toho si nic nerob, ja som tomu tiez nemohla uverit, ale ked budete mat prvu foto a cim dlhsie sa budes na nu pozerat tym tomu budes viac a viac verit, a hlavne ked sa budu tie priznaky "mnozit" 😀

minewka
23. mar 2009

Čaute tehulky a netehulky... Vidim, ze od skoreho rana to tu ide v plnom prude.. No vtipne je, ze ja mam test /, mrcha nikde (a ani ziaden priznak, ze by mala prist)... Tak len cakam a cakam..este som nikdy tak necakala 😀 iplu, šicko naj 🙂

mastulka
23. mar 2009

minewka... tak pekne cakaj a skus potom testnut este raz, mozno tu druhu / presvedcis aby sa tam ukazala 😀

angelds
23. mar 2009

minewka a po kolkych dnoch si sa testovala ?
lebo ja by som chcela v stredu, lebo mi vtedy bude meskat týždeň 😉

iplus - happy birthday

minewka
23. mar 2009

No ja som sa testovala na 28 den MC ... Ale kedze som po vysadeni HAK nikdy nesledovala, aky dlhy mam cyklus, tak kludne moze mat aj napr. 30 dni...no fakt neviem...Mrska vzdy pravidelne prisla.. :D

minewka
23. mar 2009

mastulka, no to vieš, ze testnem...Pockam cca tyzden ...A uvidime...

mastulka
23. mar 2009

tak drzim palce, aby neprisla 😉 ani o tyzden a najblizsich 9mesiacov urcite nie 😀

minewka
23. mar 2009

Noo...to by bola parada...no ale snazilkujeme sa aj tak . 😀

angelds
23. mar 2009

lebo ja mam zvycajne 29 dnovy, t.z. ze mi mala prist 18. marca, ale ziadne naznaky a predtym som tabletky nebrala - ani som nechcela - vzdy sme davali pozor 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre