Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
26. mar 2009

no tak to je dost neprijemne ked plava zaludok...tak fazuliatku nieco pekne zaspievaj aby zaspinkalo zas 😀

mastulka
26. mar 2009

nooo.... tak to neviem, stale tvrdim, ze ja spievam len v sebaobrane 😀
cakam kym dovarim a pojdem spinkat, som unavena a uzimena, v praci nam nekuria, dnes ma tak vyotcila sefka, az sa mi ruky triasli od nervov... a zacal ma boliet lavy vajecnik tak sa idem zabambusit pod perinu a pocuvat telku 🙂

minewka
26. mar 2009

Ahojte baby, ja som skôr dnes nestíhala, tiež vítam nové členky...dnes ráno ma zobudila teta poštárka a priniesla mi moje objednané ovu testíky, tak sa neviem dočkať, kedy príde ovu.. 🙂 Aby som otestovala...
Dnes má môj drahý narodky, robím takú nepečenú tortu...prvý krát...zatiaľ vizerá strašne - prestrašne 😀 😀 ...tak hádam sa bude dať zjesť...bola by fajn, ale prvý zlatý klas som neprečítala návod a mala som samé hrudky..druhý bol ukážkový..ach jaj.. 😀

mastulka
27. mar 2009

dobre ranko babulky, prajem vam pekny posledny pracovny den 😉

angelds
27. mar 2009

Krasny den , zatial mrcha nikde 😉

mastulka aTy dnes nemas volno ?

mam zajtra testovat ?

mastulka
27. mar 2009

ahoj angelds, dufam, ze ti mrcha ani nepride, zajtra urcite testuj 😉

dnes nemam volno, v pondelok sa idu davat podpisovat nove zmluvy vsetkym zamestnancom tak ich musime spravit, tak som v praci, som tu uz od pol 6 ☹

angelds
27. mar 2009

chudatko, a potom kedy koncis?

mastulka
27. mar 2009

tak okolo 14.15 pride po mna MM a ideme k nasim na navstevu, ale strasne by som spala 🙄 esteze v pondelok idem na krv, a ostanem uz potom doma...

angelds
27. mar 2009

ja budem koncit az 16. hod a priatel ani neviem kedy konci, lebo isiel na dlhú cestu, z Dunajskej Stredy do Trnavy, odtial do Pezinka, dalej do Senca a potom do Ilavy nákladiakom, takze neviem kedy konci ☹

mastulka
27. mar 2009

jeeemine chuda, tak to sa pekne nacestuje a ty sa nacakas, aspon ti to rychlo v praci ubehne?

angelds
27. mar 2009

zacali sme o 7. hod a robim kalkulaciu na plastové okná takze ani nie, ale dufam, ze dnes ano . Potom by som chcela nakupovat velkonocne veci s rodicmi - kym nepride drahy domov.
mastulka a aky test si mam kupit ?

mastulka
27. mar 2009

tak dufam, ze ti to rychlo ubehne, mas rada velku noc? ja vobec, je to nefer, ze chlapi nas mozu "zbit" zliat vodou a my nemame ziaden sviatok na to, aby sme im to vratili 😝

no ja som si kupila rapidclear taka cervena skatulka to bola, a dobre mi ukazala, ze som tehu 🙂

angelds
27. mar 2009

ja som tiez take mala v stredu ☹

cez velku noc vacsinou nie sme doma, ale da sa to vydrzim a poobede symbolicky ja oblejem draheho

ibamy2
27. mar 2009

ahojte, zienky.
angelds, ja som testovala Mamatestom - boli 2 testy v krabicke a stalo to necele 3 € . zajtra budem mooooc drzat palce 😉

angelds
27. mar 2009

mamatest ? ako vyzera kazetovy alebo pruzkovy ?
🙂

ibamy2
27. mar 2009

asi pruzkovy (kuk moj album). Je v takej ruzovej krabicke... citala som aj tu na MK, ze je povazovany za dost spolahlivy... ak chces vediet viac, hod si do googlu mamatest 😉

angelds
27. mar 2009

dakujem uz som pozrela, myslite si , že mi dava / lebo ja som testovala v keramickom pohari - vsade pisu plastovy alebo skleneny ? 😢

mastulka
27. mar 2009

ibamy ahojky 🙂
angelds tak to netusim, toto som ja vobec neriesila, ja som mala plastove kelimky 🙂

ibamy2
27. mar 2009

ja som nan rovno nacikala 😅

angelds
27. mar 2009

ok tak to nejako skusim 😉

mastulka
27. mar 2009

ibamy ked mi k tomu pribalili take zlate kvapatko no nevyuzijes ho 😀 skoro ako chemicke pokusy v labakoch na strednej 😀

angelds
27. mar 2009

asi pouzijem ten skleneny pohar 😖

angelds
27. mar 2009

a na druhy pokus asi pouzijem ibamy-n sposob

mastulka
27. mar 2009

angelds podla mna to je aj tak jedno, ak si tehu tak ti to ukaze tak ci tak 🙂 vtedy ti jednu ciarku ukazalo podla mna, lebo si mala este nizke hcg

cheerlady
27. mar 2009

ajojte tehulky a snazilky 🙂
tak mne sa este mrska nedostavila,dufam,ze v tom bude pokracovat... 😎
angelds - ja som z pezinka 🙂
podla mna je jedno,aky pohar pouzijes,ja som mala vzdy skleneny..

mastulka
27. mar 2009

ahoj cheerlady, ani neviem ci som ta minule privitala, ak nie tak sa hlllboko ospravedlnujem 🙂
inak snad nepride, ze by si rozsirila rady tehuliek a pomahala nam tu sirit tehuvirusiky 😀

angelds
27. mar 2009

dúfam, že je to tak a coskoro sa objaví // 😉

zuzana1010
27. mar 2009

Ahojte babulky , ako sa mate?
ja som bola dnes na sone a bolo tam male mimino 😀

mastulka
27. mar 2009

Zuzi ahooooj, strasne dlho i tu nebola, gratulujeeeeeem 😀 ani nevies aka som rada 😵 😵

cheerlady
27. mar 2009

mastulka,ale ano,vitala 😀
angelds - aj ja dufam,ale skor si myslim,ze pride.. 😒
zuzana1010,gratulujem!!!! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre