Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
2. apr 2009

no vidis aka som dobra radkyna 😉 no ale dajak v poslednom case nemozem citit urcite jedla neviem preco 😨

mastulka
2. apr 2009

vies co ale ja som mavala aj predtym asi mesiac take obdobie, ze mi vajicka smrdeli, maso mi smrdelo ale co mi vonalo bola cibulka 😀

mimomu
2. apr 2009

fly.....to sa stava aj mne 🙂
mastu dobru chut 🙂

mastulka
2. apr 2009

mimo dakujem 🙂

flyangel
2. apr 2009

mastu aj ja prajem dobru chut tebe aj babätku 😀 😀 nech vam nie je zle..ja uz som vyprazila syrik 😉

mastulka
2. apr 2009

fly dakujeme, len musim pockat na kamosku, este tak 2O minut a pojdem papat 🙂 idem sa uz pomaly nachystat... tak sa tu majkajte pekne a zajtra sa ozvem, ale asi az tak poobede, nejdem do prace 😀

flyangel
2. apr 2009

ahoj mastu pekny zvysok vecera prajem 😉 aj ja pridem zajtra poobede.. 😀 tak sa tu uvidime.papa

krtka
2. apr 2009

ahojte snazilky a tehulky,
tak som prisla neskoro sem. Mala som toho nejako vela tento tyzden. Pohreb kolegu kdesi daleko na vychode, potom som bola na hokeji a super, Kosice vyhrali nad Skalicou, bola som v posilke, na dlhej prechadzke s manzelom.... 🙂
A som taka nervna z tejto dlho ocakavanej menstruacie... ale vdakabohu, uz je lepsie.
Zacina prave Ordinacia, uz tu teraz asi tazko niekto bude.

Ozaj, co hovorite na novy serial na JOJ-ke - Ako som prezil. 🙂 Podla mna uzasne herecke vykony, dobry scenar, no aj smutne, ale velmi pekne.

minewka
2. apr 2009

Ahojte kočky, nemala som čau sem prísť..dnes som bola u dokyho na gynde, všetko je ok 🙂

Čítala som si Vaše postrehy s materskou - ja som SZČO, ale podnikám prvý rok a za posledný som neplatila odvody - platiť budem až teraz od leta. Tak som sa dala dobrovoľne poistiť, čižo som DPO...platím si len nemocenskú (z toho sa potom vypláca materská) a platím cca 44 EUR mesačne (je to čiastka vymeraná z NAJVYŠŠIEHO vymeriavacieho základu, čo je cca 30 tisíc SK)...musím byť za obdobie posledných 2 rokov poistená min. 270 dní, čo je presne 9 mesiacov..Keď to dodržím, materskú dostanem a celkom slušnú...(aspoň tých 6 mesiacov...)

🙂

A baby, už sa blížia moje plodné dni 😵 teším sa ako na Vianoce.. 🙂

iplusr
2. apr 2009

baby, ja som teraz v robote tak vytazena, ze vobec nestiham pisat. ale sledujem, co sa tu deje.
minewka, nevies, ci sa mozem prihlasit do soc. p. ako samoplatitel, ked robim v zahranici? viem, ze zdravotne poistena nemozem byt v dvoch krajinach, ale neviem ako je to so socialnym.

iplusr
2. apr 2009

a inak mama zakladatelka alfa sa uz davno neozvala

dindulka
2. apr 2009

Ahojte,krtka aj pozeram Ordinaciu v ruzovej zahrade na Nove,ty sledujes cesku alebo slovensku?Nie som moc na serialy,ale ordinacia je moja srdcovka😀.Ten hokej nazivo mohol byt super,aj ked mi fandime Skalici 😉
zajtra by mi mala prist mrcha,tak uvidime 😕

minewka
2. apr 2009

Iplu, podľa mňa môžeš...skús im poslať mail, alebo si pozri stránky sociálnej posiťovne... 🙂

angelds
3. apr 2009

dobra rano babulky, vcera som bola sama, a teraz uz vela roboty 😉

mastulka
3. apr 2009

ale no toto, sledujem, ze dnes tu okrem angel nebol nikto... no jo chapem, vonku je nadherne a teplucko 😀

iplusr
3. apr 2009

fiha, tiez som myslela, ze budem mat vela zameskane.
minewka, dakujem, o 2 tyzdne idem na svk, tak sa ich teda spytam osobne. i ked nie som si ista ci tie tetusky na uradoch vedia davat aktualne info, alebo 100 rokov stare. skupim to pozriet teda aj na webe.

angelds
3. apr 2009

ahojte babulky dnes je pekne - konecne - VITAJTE !!!

angelds
3. apr 2009

dnes je tu hotový blázinec 😉 😉 😉

mastulka
3. apr 2009

angel to mas asi za ten vcerajsok, ked si tam bola sama a mala klud 🙂

dindulka
3. apr 2009

Ahojte 🙂 ja dnes v praci tiez nestihala ani nakuknut.Dnes bolo u nas na namesti vitanie jari.predavali tam velkonocne vajicka,korbace...a co tam bolo mamiciek s kocarmi aj ja uz moc moc chcem patrit do toho kocikoveho gangu 🙂 ideme sa s drahym prejst.Majte sa krasne a pekny vikend

flyangel
4. apr 2009

ahojte 😉 ako sa mate?vonku fakt krasne 😀 😀

angelds
4. apr 2009

ahojte, dnes je u nás 23 stupňov hotová jar 😉 😉 😉

mastulka
6. apr 2009

dobre ranko vsetkym prajem 🙂

angelds
6. apr 2009

ahojky

včera mi drahy povedal, že uz nechce dieta, že nie je si istý ci s nim zostanem

neviem co ho to napadlo ☹

poradte prosim

angelds
6. apr 2009

😢

mastulka
6. apr 2009

angel nebud smutna, v prvom rade sa treba normalne porozpravat ako dvaja dospeli ludia, aby ste zistili, co vlastne obaja chcete a na com obaja ste, uisti ho, ze s nim chces zostat atd... neboj urcite sa to vyriesi 😉

angelds
6. apr 2009

pytala som sa ho. či ho neodradilo to, že som neostala hned tehotná ale povedal ze nie, nie je si isty ci s nim zostanem pritom sme sa snazili len mesiac, ale sme spolu už 4 roky
vie že nejdem na peniaze, ved od neho nic nechcem, aj ked by mi chcel nieco kupit tak radsej poviem nie

mastulka
6. apr 2009

angel skus sa ho spytat, ze ci si mysli, ze by si s nim chcela tak strasne babatko ak by si planovala od neho odist 🙂

angelds
6. apr 2009

mas pravdu, opytam sa ho, hovori mi :
odkial budem vediet, ze ma nenechas tu, alebo co bude s nami, ked budem starsi - ty budes mat 35 a ja 60 ako to potom bude snami ?
ako by to nehovoril on

mastulka
6. apr 2009

tak si myslim, ze toto si mala v hlave vyjasnene uz pred tymi 4 rokmi, ked ste sa dali dokopy nie?
mozno len dostal chvilkovy strach, ono ho to prejde, neboj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre