Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mata1001
13. apr 2009

wodanka-k lekarovi chodim skoro kazdy mesiac -uz som v jeho ambulancii ako doma.ale musim to riesit.ale ako ho poznam odbije ma jednou injekciou na vyvolanie a hotovo.

wodanka
13. apr 2009

tak zmen lekara.. ja som tiez s tou mojou dokinou nebola spokojna.. tak som isla k inej.. a neda sa to porovnavat, ta nova ma uplne iny pristup.. takze to bolo to najlepsie co som mohla spravit.. ide predsa o nase zdravie..

mata1001
13. apr 2009

mas pravdu.asi to aj urobim.inac u nas si tohto lekara celkom chvalia.teraz este pojdem k nemu a uvidim aky bude mat pristup a co mi predpise.a ako bude riesit moju situaciu.a ty uz mas babatko alebo sa tiez snazite?

wodanka
13. apr 2009

ono vacsinou kazdy lekar je fajn, pokial nema prilis "komplikovaneho" pacienta, ktory ma aj ine ako bezne problemy.. potom vacsinou zlyhava... ☹ tot moja osobna skusenost..
my sme sa zacali snazit pred par mesiacmi s mm, ale nedari sa nam zatial ☹ dokina mi nasla cystu, mala som ist dnes do nemocnice na operaciu, ale nakolko mam zle vysledy z krvi, tak sa musim najskor liecit na hematoligii a az ked sa to zlepsi tak mozem ist ☹ tak teraz sme vo faze cakania...

mata1001
13. apr 2009

jaj to ma mrzi a dufam ze budes v poriadku.drzim palce.moj lekar ordinuje len v piatok tak v piatok k nemu pekne naklusam a nepohnem sa od neho bez liekov.dakujem za rady.ahoj

wodanka
13. apr 2009

tak drzim palce, aby si to dobre poriesila..

andiekens
14. apr 2009

baby, ja som dnes objednana o 10. na gynde, takze uz sa pomaly chystam. som sama zvedava, dnes uz meskam 14.den a mam zvlastnu bolest v podbrusku, takze som v pomykove.. nebyt toho testu , tak by som dala ruku do ohna, ze som tehotna..prsia bolia o dusu, pobrusko ma boli.. no nic, som zvedava, co je za ty vsetkym 😒

mastulka
14. apr 2009

taaakze dobre ranko prajem, teda uz skor krasny den 😎 dnes mame v praci blazninec tak som sa sem dostala az teraz... clovek nie je v praci dva dni a uz ma tu cakala krasna kopa papierov na stole a ako na potvoru to chcu vsetci naraz... ale ja ich kaslem, je krasny den a kvoli nim sa predsa nezblaznim no nie 😀 pockali dva dni, pockaju este par hodin 😉

andie budem drzat palce, nech ti lekar skor potvrdi, ze si tehu akoby to malo byt nieco ine horsie 🙂 potom daj urcite vediet

minewka
14. apr 2009

Ahoj baby,

adkiens, napis nam, ako si dopadla,no sama som zvedava..paaaani...mozno nakoniec tehu budes 🙂

Mastulka, od kedy si začala cítiť podbruško a prsia?
Ja ešte nič zvláštne necítim, buď je to skoro, alebo to nevyšlo (ovu bola 10-11..)Si vravím, že bejby sa ešte uhniezďuje 🙂

Mala si dáke špinenie po ovu?

radinka2
14. apr 2009

ahojte.. 🙂

som sa k vam cele sviatky nedostala.. 😝 ja neviem kto toto vymyslel, clovek by si mal oddychnut cez sviatky.konecne volno, ale po sviatkoch je unaveny a tesi sa ze je konecne po nich.. 😖

ja este musim vydrzat 7 dni, ked by mi mala prist mrska a uvidime, ci sa podarilo.. ale mam poslednych par dni take divne stavy.. 😝 stale ma boli podbrusko, sem tam sa prida aj chrbat a krize, v noci chodim minimalne 2 krat cikat, to inokedy som sa z postele ani nepohla a niekedy mi byva nejak blbo... 😀 som si aj dnes rano myslela, ze sa povracam,ale nakoniec to preslo.. 🙂

ale tak zatial sa radsej netesim, budem sa az ked buduci tyzden nepride a na teste budu // 😉

minewka
14. apr 2009

Radi, tak to máš super, ja musím vydržať ešte 10 dní... 🙂

flyangel
14. apr 2009

Ahoojte baby... 😀 minewka to je ešte skoro na príznaky...keby si mala ovu 10.teho tak to by si bola len 4den tehu a to mimi sa este ani neuhniezdilo..takze nestresuj 😉

flyangel
14. apr 2009

hééj kočky kde ste?

minewka
14. apr 2009

Fly a čo vy?Zapracovali ste poriadne?🙂

panda1
14. apr 2009

Ahojte snazilkyyyyy....aj my s manzelikom pomalicky sa zaciname snazilkovat... 🙂

mastulka
14. apr 2009

minewka ja som bola v pohode, len som obcas citila take krce v podbrusku ked sa zahniezdovalo a prsia ma bolia uz skoro dva mesiace vkuse 🙂

radinka tak to by veru mohlo byt tehu, mne plaval zaludok sice iba obcas ale plaval a to som este ani test nerobila 🙂

radinka2
14. apr 2009

minewka,
no ale mne sa zda strasne cakat este 7 dni.. 🙂 mam take nutkanie spravit si test, ale pochybujem, ze by este nieco ukazal.. podla mojich predpokladov mam tak 8 dni po ovu, takze asi by to bolo zbytocne...

minewka
14. apr 2009

Hehehe...mastulka...so zvedavá, do kedy budú prisa bolieť...Veď to o chvíľočku budeš v druhom trimestri...
A ako bruško, už sa guľatí?

flyangel
14. apr 2009

minewka nooo ako sa to vezme...ja som ovu mala asi v piatok al.sobotu...tak snazili sme sa ale mm pracoval takze to nebolo zase take 100%SNAZENIE..ale poistili sme to aj v nedelu a vcera 😉 mastulka...inac ako?co s kamoskou?

mastulka
14. apr 2009

fly ahojky 🙂
panda1 vitaj medzi nami a drzim palce nech vam to vyjde co najskor 😉

minewka tak tak, uz sme v 11tt, strasne rychlo to uteka, akurat vcera sme sa s mm bavili, ze len pred nedavnom sa nam tam ukazali // a uz som v 11tt 🙂 ked to takto pojde tak za chvilu rodim 😀 a brusko sa uz pomaly nepozorovane zacina gulatiet, teda vykukovat spod tricka 🙂

minewka
14. apr 2009

Radika, dačo mi hovor..veď ja sa tiež už dočkať neviem..ale musím byť trpezlivá 🙄

Ja mám asi 4 dni po ovu, takže test neprichádza do úvahy, lebo by si môj mm už dočista pomyslel, že mi haraší...

Fly....tak to ti držím šicke prsty...juuuj, to by bolo fajn, keby sme boli tehulinky 😵

Mastulka...no veď to fakt letí...ja by som bola rada, keby som bola tiež teraz tehu, by som sa pekne v teplúčku, v lete pobehovala s brušinom... 🙂

minewka
14. apr 2009

a panda, ahoj.. 🙂

ibamy2
14. apr 2009

ahojte, babulky
pribudla nam tehulka - rush, gratulujem!!!
minewka - sice by to bolo skoro na akekolvek priznaky, ale napisem podla seba. Ja som 4 dni po ovu vedela, ze je na mne (alebo skor vo mne?) nieco inak - zacalo ma pobolievat v podbrusku, nenormalne boliet prsia a to, zial, trva dodnes, a zacali ma brutalne boliet krize. Nikdy v zivote ma chrbat nebolel tak, ako vtedy (myslela som, ze som niekde silno prechladla). A uplne som stratila chut do jedla... Ja viem, ze vsetci ti chytri uceni budu tvrdit, este ziadne priznaky tak skoro proste nemozu byt, ale za tych cca 30 rokov svoje telo poznam dost dobre... vsetky uvedene pocity boli pre mna celkom nove a tak som si ich kazdy den zapisovala.... a kedze to bol prvy mesiac, kedy sme nepouzivali ochranu, zdalo sa mi otehotnenie takmer nemozne... a ono je to napokon naozaj tehotenstvo 😀

vsetkym vam posielam tehuvirusiky!!!

flyangel
14. apr 2009

minewka 🙂 bolo by to fajn 😉 by sme kocikovali spolu 😀 😀 mastu ved toto ze cas rychlo uteka apomaly budes mat male mimi v naruci... 😉

ibamy2
14. apr 2009

mastulka - som zvedava na fotosku, tak sup-sup 😀 jj, uz 11tt - neuveritelne to bezi... a ako sa dnes citis? babo poslucha?
panda - vitaj medzi nami

minewka
14. apr 2009

Ibamy, no je to tak...ja aj sem tam dačo pociťujem, ale nechcem sa veľmi pozorovať...aby to neboli len moje priania...

Mňa podbruško pobolieva, ale naľavo...(a väčšina spomína pravú stranu)
Som nafúknutejšia...

Ale, ako som už raz spomenula, podľa dákej mojej intuície, či ako to nazvať, tehu nie som...Lebo nič zvláštne nepociťujem...Takže asi tak..🙂

angelds
14. apr 2009

ahojte babulenky

ibamy2
14. apr 2009

minew - aj u mna to bola a dodnes je hlavne lava strana 😉
ale velmi dobre ti rozumiem, ze sa nechces prilis pozorovat... aj ja som si dlho myslela, ze si to vsetko iba nahovaram, vsetky tie pocity, stavy... podla mna je to spravna cesta, ako neprist o zdravy rozum 😀 treba proste nejako vydrzat tych par dni, ci pride / nepride MS... 😉

ibamy2
14. apr 2009

angelds - ahoj, co mas noveho?

flyangel
14. apr 2009

nooo minewka este je skoro na nato aby si to citila ja tiez nic necitim okrem bolavych prsnikov...a to bolo aj min.mesiac...takze tak ahoj angelds 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre