Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
17. apr 2009

andiekens, nechcem ta sklamat, ale ak ste sa snazilkovali 3 dni po ovu, tak tam sanca nie je asi ziadna. vajicko je totiz schopne oplodnenia 12 -24 hodin po ovulacii. skor keby ste snazilkovali tie 3 dni pred... spermijky vydzria v zenskom tele bludit aj 4 dni. nie vsak vsetky, zavisi od zivotaschopnosti. ale je super, ze sa mozes poradit s doktorkou a ze je vsetko ok. keby aj v uk zdravotnictvo tak fungovalo...

angelds
17. apr 2009

babulky uz len 40 minut a idem na koncert

iplusr
17. apr 2009

a ja uz len par hodin a mam 2 tyzdne dovolenku 😵 😀

angelds
17. apr 2009

fiha i plus a prides na Slovensko ?

zuzana1010
17. apr 2009

Ahojte babulky , už som tu dlho nebola. ☹ mam stále veľa prace , pripravujeme sa na audit, tak to je o dršku .
vidím že sú tu nove snažilky - ahojte 🙂

iplusr - závidím ti , aj ja chcem mat dovolenku . 🙂

matulik284
17. apr 2009

ahojte kocky 🙂 tak ms neprisla ani dnes...ale prislo slabulinke spinenie - hnedy vytok, co som nikdy pred ms nemala...myslite ze mozem byt tehu?

minewka
17. apr 2009

Ahojte babulky, ja len pridavam jeden link, ak by ste si chceli prečítať... 🙂

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

mastulka
17. apr 2009

ahojte, dnes sa vam hlasim az takto neskoro, ked nie som v praci tak si uzivam den volna 🙂

ibamy to mi je luto, ze ti bolo tak zle, este vydrz a ono to prejde, mne byva zle uz len obcas 😉 (to malo byt povzbudenie 😀 )

babulky strasne vam zelam aby ste boli aj vy coskoro tehu a na testoch nasli krasne //, len sa prosim moc nesledujte, cim viac na to budete mysliet, tym viac budete potom sklamane, berte to tak, ze co ma prist to pride... a hlavne ak sa budete stale sledovat tak vam z toho sibne a vasich partnerov/manzelov asi tym tiez moc nepotesite... drzim vam palce pri snazilkovani a vsetkym vam posielam tehuvirusiky

a flyangel ja si presne nepamatam kedy som zacala pocitovat prve priznaky, asi az po teste a potom ako mi to potvrdil lekar, teda az vtedy to co mi bolo som zacala pripisovat tehotenstvu 🙂

wodanka
17. apr 2009

ahojte, minewka ten link je super.. dokonca si ho cital teraz so mnou aj moj mm.. 🙂

minewka
17. apr 2009

Mastu, máš pravdu, ja až po prečítaní celého procesu po oplodnení vajíčka som pochopila, že ešte reálne nemôžem nič pociťovať, lebo v mojom prípade sa až teraz môže vajko uhniezďovať, dokonca má k dobru 1-2 dni, kedže sa uhniezďuje na 7-10 deň... 🙂 čiže ani ten najsamlepší test nemusí nič ukázať, takže najbližší test bude tak deň pred MS...to by už HCG mohol zaregistrovať 🙂

Uvidíme.. 😀

matulik284
17. apr 2009

minewka tak dufajme, ze sa uhniezdi 🙂 ja prave spinim...ale ms zatial neprisla..ale testovat este nemam odvahu

wodanka
17. apr 2009

tak Vam budem drzat prsteky minewka, matulik, nech o par dni uvidite // 🙂

matulik284
17. apr 2009

dakujem wodanka 🙂 a vy ako snazilkujete?

wodanka
17. apr 2009

my mame taky maly utlm teraz.. chcem počkať kým budem zdravá a mať po laparke..

minewka
17. apr 2009

Wodanka, dík.. 🙂

ale musím sa priznať, že to čakanie...no nič moc teda.. 😀

wodanka
17. apr 2009

my niečo o tom hovor minewka... mňa vždy ale najviac hnevá to čakanie na ďalšiu ovoulku ☹

mata1001
17. apr 2009

ahojte baby,
mozem sa k vam pridat?trochu pokecat...aj my sme v stadiu snazilkovania a nejak sa nedari. 😒

wodanka
17. apr 2009

a odkedy sa snazite mata?
a neboj ono sa to raz isto podari 😉

matulik284
17. apr 2009

minewka ja som na tom podobne...ale test spravim asi az v pondelok 🙂 ak dovtedy nedorazi ms.

ahoj mata...jasne, ze sa mozes pridat 🙂 a odkedy snazilkujete?

minewka
17. apr 2009

No hej..buď čakáš na ovulku alebo na mrchu:-d

Sevas Mata..pridaaaaaaaaaaaaaaaaaj sa 🙂 a ako dlho sa snažíte?

minewka
17. apr 2009

Matulik, no hviezda si 😀 ja by som nevydržalaaaaaaa... 😀

matulik284
17. apr 2009

to vies minewka vzdy ked som testla tak som dostala hned v ten den ms..ako naschval 😀 neviete niekto ako dlho by malo trvat to spinenie?

mata1001
17. apr 2009

nooo snazilkujeme sa od jula,vtedy som vysadila antikoncepciu ale vedela som ze to nepojde az tak lahko.a od februara jem kyselinu listovu a meriam si aj BT.ale dneska som bola u gyn a nemam v poriadku nejake hormony tak mi dal nejake lieky,ktore mam uzivat 2 tyzdne.

wodanka
17. apr 2009

matulik ja jedinu skusnost co mam so spinenim, je teraz od januara a mam ho vzdy cca 4 dni po ovulke a trva mi az do zaciatku ms... ale u mna to je zevraj sposobene cystou, ktoru mam 😒 asi som Ti moc nepomohla

matulik284
17. apr 2009

no mati aj my sa nechranime od jula...ale nejak sme nesnazilkovali...az teraz druhy mesiac tak poriadne 🙂 A teraz cakam co z toho bude 🙂 neboj mati ono to pride ked bude ten spravny cas 😉 a este nepresiel ani rok, tak to nie je az take zle...a dufam, ze lieky zaberu 🙂

minewka
17. apr 2009

Mata, pridávam sa k Matulinke, ze to este nie je tragédia, aj keď, veľi dobre si viem predstaviť, ako by si už bejbinko chcela... 🙂

mata1001
17. apr 2009

mas pravdu ze nepresiel ani rok ale ja som taka nedockava,vies niekomu sa podari hned a my chudence 🙂 🙂 mozme robit hocico a nic nepomaha.tie lieky co mi dal sa volaju estrofem a maju taky dlhy pribalovy letak ze az...a plno neziaducich ucinkov,ale co clovek nespravi preto aby bol tehotny,no nie?

wodanka
17. apr 2009

aj mne to niekedy pride tak troska nespravodlive, ze ten kto niekedy ani dieta nechce a zadari sa mu a my nic... ale nic nie je stratene, vsetko chce len byt na spravnom mieste v spravny cas 😀

mata1001
17. apr 2009

noo wodanka ale keby sme vedeli kedy je ten spravny cas a spravne miesto...vsetko by bolo ovela jednoduchsie....

mastulka
17. apr 2009

babulky viem, ze teraz v tejto vasej debate to je ako cista provokacia, ale uz mi tu viacere naznacili ze cakaju na fotku drobca, tak oznamujem, ze uz som ju tam konecne dala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre