Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
9. mar 2009

no ahojte babulky, teda clovek sa tu par dni neukaze a uz nestiham citat... 🙂

alfa dakujem velmi pekne a tiez vsteko naj naj k nasmu vcerajsiemu sviatku aj ostatnym babulam 😀

tiez som rada, ze konecne patrim do nejakej temy 😀 inak zatial nemam ziadne priznaky, nebyva mi chvalabohu zle, len mi obcas zaplava zaludok... ale este sa to da zvladnut, len by ste neverili, ako ma prsia bolia, sa normalne v noci zobudim na to, ze ked sa otacam ako ma boli a pali pokozka na prsiach.... 😒

dnes by mi mali volat vysledky z krvi, ci mi to aj doki potvrdi...

Iplusr vitaj medzi nami 🙂 drzim palce aby sa tvoje tusenie naplnilo 😉

alfa333
autor
9. mar 2009

...jeeeeeeej, tehulkaaaaa, ahoooooj 🙂
Jasne, ze doki to potvrdi, ved uz mas vsetky priznaky 😝 😵

alfa333
autor
9. mar 2009

...no halooooo, baby, kde ste? Ako ste vikendovali? 😎

zuzana1010
9. mar 2009

Ahojte babulky , ako ste sa vyspinkali 🙂
mastulka neboj sa doki to potvrdi . 😀
Ja stale cakam na mrsku, ale stale nechodi 😉 .Môj manžel sa ma stále vypytuje : ja ti zle , dostala si to ? Je viac nervózni ako ja. 😀 😀 😀

mastulka
9. mar 2009

no to dufam 🙂

sa ti postazujem, mam tu jednu kamaratku a podla nej si vymyslam symptomy a tvarim sa akoby som bola chora isla umriet a zevraj sa izolujem... keby som mala aspon nejake priznaky, ale mne nic nie je take zle... len to ze spim vzdy ako je moznost 😅 chapem ze oni sa s manzelom snazia viac ako rok, aj im to zelam aby mali mimco, ale aby mi toto hovorila, to si nezasluzim... ani neviem kde na to prisla, ze sa izolujem a ze sa tvarim akoby som bola chora ☹

alfa333
autor
9. mar 2009

🙂 ahoj zuzi, babule este asi spinkaju 😔 😀
...takze este si nedostala? To je celkom dobre znamenie 😉 , mozno si sa "nakazila" od mastulky
...ti nasi chlapci su uzasniiiii ako to dokazu vsetko prezivat, ze? Myslim, ze castokrat intenzivnejsie ako my 😅

mastulka
9. mar 2009

ahoj zuzi, no dufam, ze nepride 🙂 inak ti chlapi sa tvaria ko velki hrdinovia ale vzdy su nervoznejsi nez my 😀 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

mastulka, asi maju predsa srdiecka na spravnom mieste 😉

zuzana1010
9. mar 2009

To mate pravdu sú strašné nervózni . 🙂 Včera večer mi išiel spraviť jest o 23.00hod 😉 . Nič inšie nemá len, že musím popat , lebo jem za dvoch . 😀 porazí ma sneho, ale je zlatý 😉

elisonka
9. mar 2009

ahojte babenky. prajem vam krasne ranko a vsetko dobre k vcerajsiemu nasmu dňu. Zuzi drzim ti palceky dufam ze nam povies nejaku dobru spravicku.
Mastulka - neviem ci ta tvoja kamaratka je kamaratka. pretoze ak by bola tak by sa tesila spolu s tebou - tak ako mi. aky ste mali vikend? som na vas myslela ze kto sa sem asi ozval... tie vikendy by mohli inak trosku predlzit lebo mi to nejak nestaci. tiez vyhladavam tie chvile ked mozem spat a nejak mi je malo... vcera som bola s muzickom vonku a ako som vypila pohar vinka nejak mi ostalo divne zle. tak som potom bola nejaka preskocena. ale nie je mi nic a vsetko je v pohode tak neviem co sa dialo. boze ja tu pisem ako sloh...a este som vam chcela povedat aj ked trosku odveci ze kolki ludia maju svoj ranny ritual - z okna prace vidim na jeden barak a tam zenska kazde rano v okne a ruzovom zupane fajci a pije kavu. a kazdy den viem ze tam bude. je to haluz ze? ale to je mimo vsetkeho. ale ked uz mam pocit ze sem chcem napisat tak pisem vsetko co ma napadne. no prajem krasny dnicek 🙂

mastulka
9. mar 2009

to ano... moj drahi si strasne rad pospinka aj so mnou, sa mu smejem ze ci aj on bude grcat ked bude mne zle 😀 😀

mastulka
9. mar 2009

elisonka... tiez ma to napadalo... snad ju to prejde... 😒 k tym ritualom... v dome oproti ako byvame byva jeden manzelsky par, ti su pravidelne v urcitu hodinu na balkone, fajcia a sleduju co sa deje v bytoch oproti... bolo by to ok, keby sme mali na oknach zaclony ale mame len zaluzky, tak ked idem zo sprchy, moj pohlad smeruje vzdy ku nim na balkon ci tam naaahodou nie su 😀 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

...eli, tak s tym spanim Ti verim...ja mam tiez problem sa "vyhrabat" kazde rano z postele 😀
...este aj vikend bol uprsany, ale celkom mi to vhovovalo, prerabame domcek a uz sa to schyluje ku stastnemu koncu, takze sme "makali ako sroby" 😀
...mastulka, to je fajn, ze mas v nom oporu, este ked budes mat vacsie brusko, tak to ocenis viac, ked si nedociahnes zaviazat tenisky 😀

mastulka
9. mar 2009

ako ho poznam kupi mi nejake nasuchovacky 😀 😀 😀 vsak to vyjde akurat tak cez leto, ked mi zacne brusko rast 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

no ale take poriadne budes mat az v zime a v nasuchovackach Ti bude zima 😀 😀 😀

mastulka
9. mar 2009

nooo... to je fakt 😒 tak bud dostanem riadne hrube ponozky 😀 alebo budem musiet chodit po obchodoch a hladat pohodlne topanky alebo postupne pripravovat manzelicka, ze ma bude musiet obskakovat 😀 a to druhe sa mi paci viacej 😅

zuzana1010
9. mar 2009

to by sme brali asi vsetky 🙂 🙂 🙂

mastulka
9. mar 2009

a nie len pocas tehotenstva, ze? 😀 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

😀 , aaaaaale, nebojte, bude to super 😎

elisonka
9. mar 2009

mastulka rozmyslala si aj o mene? no inak to je otazka asi pre vsetky....

elisonka
9. mar 2009

no ja si musim muzicka pochvalit ten ma obskakuje stale....

mastulka
9. mar 2009

ved aj ten moj... ale za odmenu musim obcas i ja jeho 😀 ale to ja rada 🙂

eli... no rozmyslali sme, ak to bude dievcatko tak sa bude volat zuzka, a ak chlapec tak asi zatial matej... ale ako sa poznam tak to asi este zmenime 🙂

alfa333
autor
9. mar 2009

tak ja som sa zatial tak daleko (k menu dietatka) nedostala 😀 , ale asi zacnem rozmyslat 🙂

zuzana1010
9. mar 2009

Môj manžel mi povedal, že s nim budem mat len dievčatko , 🙂 lebo jeho bičíkovce prechádzajú úzkym výberovým konaním . 😀 Keď to bude dievčatko tak sa bude volať Lusi . Chlapčenské meno ani nemám vybrane . Pri Nicolette sme sa stavili a prehrala som .

Elisnka aj ja som bývala pri Nitre v Malom Záluží

mastulka
9. mar 2009

mne zase moj moanzel povedal, ze robi len chalanov... 😀 len neviem co bude robit ak to bude dievcatko 😅

alfa, my sme mali mena dohodnute uz strasne davno, este ked sme sa len davali opat dokopy 🙂

alfa333
autor
9. mar 2009

....nooooooo, mne sa velmi paci meno pre dievcatko "Lea" 😉
...eli a Ty uz mas nejake typy?

mastulka
9. mar 2009

vies s mojim manzelom sa dost tazko vyberali mena, lebo vsetko co som navrhla mi hned sparodoval ako to robia deti v skole, ze co by ho chuda cakalo v buducnosti, nakoniec sme si kazdy sam napisali 5 dievcenskych a 5 chlapcenskych mien a potom sme tieto zoznamy porovnali, trafili sme sa asi iba v tom matejovi 😅

iplusr
9. mar 2009

dobre rano, tak uz aj ja som v praci.

mastulka, zuzi - to je super, ze sa tu snazilky menia na tehulky. dufam, ze sa tu vsetky snazilky premenia.

mastulka
9. mar 2009

to dufam aj ja... rychlo sa ku mne nejaka pridajte, nech nie som sama 🙂 najlepsie vsteky naraz 😀

iplusr
9. mar 2009

babulky, ani vam vcera drahy nezablahozelal k mdz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre