Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

zuzana1010
12. mar 2009

ved je stvrtok 🙂 uz ten den vydrzim 😎

mastulka
12. mar 2009

minewka... ani neviem, lebo stale spim 😀 sa mi manzel smeje, ze ja to aj tak cele prespim a ked sa zobudim uz budeme mat babo 😀 chvalabohu mi nebyva zle, obcas mi zaplava zaludok, ale este nemusim kvoli tomu utekat na wc 😅 ale je to zaujimave ako sa ti zacne menit telo, a robi si co chce... a to pritom je ten drobcek este straaaaasne malicky

mastulka
12. mar 2009

zuzi.... ale ci to my vydrzime 😀

elisonka
12. mar 2009

no zuzi ja som slubila ze sa budem testovat hned po tebe takze cakam na teba 😎 . mastulka a ake si vlastne mala priznaky? bolesti a tak?

elisonka
12. mar 2009

iplusr no ja predavam byty v jednom projekte ale otazka byvania a projektov, prerábkou, nábytkom ma veľmi zaujíma

mastulka
12. mar 2009

nooo... pobolievalo ma trochu podbrusko asi 2 tyzdne predtym ako som mala dostat mrchu, co bolo cudne, lebo ja mavam tieto bolesti tak 2 dni pred, obcas mi plaval zaludok, a strasne sa mi chcelo spat, napr. v sobotu som vstala, naranajkovala sa, ale oci mi tak klipkali akoby bolo 23.00 hod, tak som sla opat spat... no a tie bolesti... potom asi tyzden pred mrskou ma brucho uz nebolelo, len z nicoho nic som mala strasne slhy krc v podbrusku a potom presiel a zase mi nic nebolo... jednoducho som sa citila nejaka divna, vsetko bolo inac ako som bola zvyknuta... no a ked mi potom meskala mrska uz som tusila, co sa deje... mne nikdy nemeskala, bud prisla skor alebo presne na den, ale nikdy nemeskala.... a potom som si uz len spravila testik

iplusr
12. mar 2009

no, aj ja mam rada veci okolo zariadovania. v nitre na vystave som bola par krat, ale zdalo sa mi, ze to z roka na rok staca uroven. neda sa to ani porovnat s vystavami vo svete.
tak teda cakame na vystedly testov zuzky a elisonky.

ibamy2
12. mar 2009

caute, kocky, vtieram sa sem ku vam, ak mozem... pod inym nickom som do tejto temicky vo februari pisala, ze s MM sme sa rozhodli "ist do toho" bez ochrany a ze dufame, ze sa pocas najblizsich par mesiacov zadari... a ono to teraz vyzera tak, ze sa zadarilo hned na prvykrat... robila som si 3 testy a vsetky su // 🙂 stale tomu nechcem verit, MS mam dostat prave dnes a zatial nastastie nic 🙂 mala som asi uplne vsetky priznaky, ale poctivo som sama seba presviedcala, ze si to urcite iba nahovaram...

ibamy2
12. mar 2009

no a iny nick mam teraz preto, ze sem chodi aj viacero mojich znamych a ja by som zatial so svojim tehu rada zostala v anonymite. ved viete, nikto nevie, co sa este vsetko moze stat.... priznat okoliu sa chcem az v 3-4 mes. (teda ak to nebude viditelnejsie skor🙂) tak verim, ze pochopite...

mastulka
12. mar 2009

jeeeej tak to ti gratulujem a pozeram ze si zo ziliny, to by bolo super keby sme sa stretli v porodnici 😀

ibamy2
12. mar 2009

mastulka - pozeram tvoj termin, moj by mal byt 19.11.. Tak mozno sa tam niekde aj zrazime 🙂

iplusr
12. mar 2009

ibamy2 gratulujem.
takze to stale plati - tato tema je zazracne plodna.
len tak dalej.

ibamy2
12. mar 2009

iplusr - dakujem za gratulaciu, snad nie je predcasna... pockam este do pondelka a ak MS nepride a na teste budu stale //, volam dokimu. kocky, ktore ste tehu, kedy ste istli na gyn. ako tehotne prvykrat?

mastulka
12. mar 2009

ibamy2 no to by bolo super 🙂 musme ostat v kontakte 🙂

mastulka
12. mar 2009

ibamy... ja som mala dostat mrchu 28.02. dalsi tyzden som si robila testy, v piatok sla na krv k dokimu a tento pondelok som volala na vysledky a hned ma vzali na sono 😀

kleopatris
12. mar 2009

aj ja sa pridavam ku gratulaciam 🙂 zatial predcasnym ale v pondelok uz urcite aktualnym 😀
som rada, ze sa nachadzam v tejto teme, mozno sa az zacnem snazilkovat aj na mna babo nalepi 😀

mastulka
12. mar 2009

no nevravela som, ze budem robit co sa da, aby som to tu rozsirila? 😅

zuzana1010
12. mar 2009

ibamy2 - gratulujem 🙂
elisonka- zajta rano dam ifo ako to dopadlo 😉
dufam ze sa tam objavia 2// 🙂
mastulka aj ty si pribrala? ja som za posledny mesiac pribrala vyse ako 2KG 😀 , ja dufam, ze mi nepovie ze som uz dlhsie tehotna lebo dokiho niekde poslem . v utorok sa nanho chystam . len nech vsetko vyklopi co vie lebo inak ...... 😠 . papa uz odchadzam do prace pa 😉

kleopatris
12. mar 2009

no neklamala si 😀 uz ti verime

mokilko
12. mar 2009

ahojte, potrebovala by som poradit. v oktobri som mala MS a odvtedy nic, az teraz....

som 12.den na PN-ke. mala som problemy so srdieckom.....a potom som na to chytila chripku.....a doktorka mi chcela dat silne antibiotika.tak som ju upozornila, ze mi dva tyzdne meska menzes. tak ma poslala na gyndu, tam mi robili sono (zevraj tam nic nieje vidiet) ale doki ma este preistotu poslal na krv. to bolo vcera.dnes budu vysledky.

pocas tych dvoch tyzdnoch som si robila asi 3 testy:negativne.
este som mala doma posledny tak vcera vecer som si povedala, este skusim a kaslem na to: a boli tam //.......aj dnes rano som robila dalsi a tiez //
no len co je najvacsia bomba, ze mam doma aj ovulacne a len tak zo srandy som si spravila aj ten a neuverite ale zas //......TO SA DA? TEHOTENSKY AJ OVULACNY POZITIVNY? som z toho magor.....bojim sa, ze nieco nieje v poriadku.....dakujem za kazdu cennu radu

ibamy2
12. mar 2009

zienky, este raz vdaka.
mastulka - jasne, budeme potom spolu kocikovat 🙂
zuzi - drzim palce na //

mastulka
12. mar 2009

zuzi... zajtra cakam vysledok 🙂 bez 2 // sa ani neukazuj 😅 ale nie, urcite nam tu napis ze co a ako... inak ja som zatial nepribrala, teda nevazila som sa radsej... 😅 ale doma to skontrolujem, uz som zacala trosku viac papat.... teda castejsie a mensie mnozstva, aby mi nahodou nebolo zle 🙂

mastulka
12. mar 2009

ibamy jasne, len dufam, ze nebyvas na hajiku, by som sa narobila kym by som vytlacil kocik tak vysoko 😀

ibamy2
12. mar 2009

mastulka - 😀 - byvam na hlinach

iplusr
12. mar 2009

mokilko, s tymi testami to vyzera zvlastne.
i ked 2 ti ukazali // ...
no ale dnes mas mat vysledky krvnych testov, tak napis, ako si dopadla.

mastulka
12. mar 2009

ibamy jeeej tak to je super, to je blizko, ja tiez, na VIII. 😀

minewka
12. mar 2009

Čaute, mám trošku voľnú chvíľku...ja som nevydržala a spravila som si testík...je negatívny.. ☹ ☹ ☹ ...ale asi som si ho robila strašne skoro...Ja som ale trubka...Ale po snažilkovaní ma tiež začalo pobolievať v podbrušku, ako keď má prísť mrcha...ja som tomu nevenovala pozornosť, lebo som si vravela, že to nie je cez plodné dni...ale keď vravíte, že niektoré ženy majú ovulku aj skôr..Mrcha má prísť okolo 22.03...Asi to bolo skoro, čo...ale nie je tam nič...Len jedna čiarisko...

kleopatris
12. mar 2009

ja si myslim, ze si skoro testovala 🙂 pockaj este aspon do mrsky a potom budu 2 😀

minewka
12. mar 2009

Šak ja si teraz veľmi nadávam...joooj...ale normálne som sklamaná..☹ .... ale som si myslela, že by sa už mala zobraziť aspoň slabáááá...salbučkááá..a nič...

iplusr
12. mar 2009

druha ciarka by sa mala na citlivejsom teste vraj objavit najskor 10 dni po. tak skus pockat do ms. ja som si povedala, ze pockam kym nepride ms alebo kym pride nejaka nevolnost.
inak baby, mna uz par dni pobolieva vajecnik, tak dufam, ze je to len ovu a nie nejaky zapal. neviem, ako by som to tu riesila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre