Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

minewka
17. mar 2009

čauky, akurát som došla domov...tak hoďte aj na mňa jeden pľuvanček maličkýýýýý... 😀 .... Hej, psychika je sviňa vec...spolu so stresom robí divy..ale asi je to prirodzená túžba mnohých žien, mať mimi a tak keď sa prebudia materinské city... Hneď máme všelijaké príznaky 🙂 ...občas aj ja mám tiky kúpiť dáke vecičky, ale si vravím, že radšej nie, aby som to nezakríkla.. 😉

flyangel
17. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... abby som len prisla vas pozravit...idem si lahnut lebo mam chripku a mam teplotu ☹ ☹

iplusr
17. mar 2009

ahojte, tak asi tu uz dnes nikoho nestretnem, uz je dost neskoro, tak dobru noc a zase zajtra
flyangel, ten tvoj graf je celkom zaujimavy, ale asi z neho teraz vela nevycitas, ked si chora. tak prajem skore uzdravenie a dosnazilkovania

mastulka
18. mar 2009

dobre ranko, je tu uz niekto, ci sa tu motkam sama?

minewka
18. mar 2009

Dobré ránko...už sa tu motkáme dve.. 🙂
Ako sa máš?čo tvoja mini žubrienka?

elisonka
18. mar 2009

ahojte aj ja sa tu motkam.... dneska som si robila testik a mala som tam velmi slabu ciarocku tak neviem....a strasne ma tlaci na lavej strane a chce sa mi stale chodit na zachod

mastulka
18. mar 2009

no to som rada, uz som si myslela, ze tu dnes budem sama 🙂

zubrienka sa ma fajn, trosku mi robi zle teraz ale zatial sa mame ok, len vcera som mala taky krc presne na tej strane ako je drobec uchyteny, ze som sa zlakla, ze si to rozmyslel a chce mi uz odist... ale asi sa umudril, len nech mi to nerobi casto 🙂

mastulka
18. mar 2009

jeeeeej elisonka, kdesi som citala ze aj ked je slaba ciarka tak to znamena ze si tehu 🙂 neviem ci som to nemala na nejakom teste, aky si si robila?

angelds
18. mar 2009

ahojte aj ja som tu, tak tie vírusíky padli na ornú pôdu 🙂
krásny deň

alfa333
autor
18. mar 2009

...ahojte snazilky a tehulky 😉

...jeeeeeeeej, eliiiiii, zeby dalsia tehulka 😵 😵 😵 , super sa to tu rozbieha. Ak je slaba ciarka, tak to je uzasneeee, drzim palce, aby ta druha ciarka silnela kazdym dnom 🙂

...mastulka - ahoj, takze Ti dava to male fazuliatko poriadne o sebe vediet 😀 , aspon vies, ze ho mas a myslim, ze sa dobre zahryzlo a dostane sa odtial az o devat mesiacikov 😀

...Ivulaaaaaaa, no haloooooooo, ved sa uz ukaaaaaaz 😉

minewka
18. mar 2009

Elis, to je super, držím palce...

Baby, ja som asi čistý dilino, hľadám našu tému v snažilkách, hľadám, no a neviem nájisť...si myslím...páááni, vymazali nám tému..no asi 5 minút kukám ako puk na monitor a nič...A potom si hore všimnem, že som na strane 2 a existuje aj 1 😠 😠 😠

alfa333
autor
18. mar 2009

...minewka - ahoooooj 😀 😀 😀 si ma teraz pobavila, ale poriadne. To je v pohode, stava sa 😎

alfa333
autor
18. mar 2009

...angelds - ahoj 😉 , dufam, ze dnes si pozitivnejsie naladena ako vcera 😀

minewka
18. mar 2009

No alfa, vidíš...čistá diagnóza...ale keby si vedela, ako poctivo som riadok po riadku prezerala... 😀

alfa333
autor
18. mar 2009

...minew... normalne si Ta predstavujem 😀 😀 😀

minewka
18. mar 2009

No jo..len sa smej..ach ja nešťastný zemepán ... ☹ 😅

angelds
18. mar 2009

samozrejme, ale dnes ma skriabu v krku neposlusné bacily

alfa333
autor
18. mar 2009

...ale dolezite je, ze si nas nasla a nezacala sa rozculovat u admina, ze preco nas vlastne zrusil 😀

angelds
18. mar 2009

kep smiling

angelds
18. mar 2009

pardon keep

mastulka
18. mar 2009

ahoj alfa... no dava o sebe vediet, som zvedava co mi bude robit, ked uz bude mat rucicky a nozicky, si asi uzijem pri nom 🙂

minewka si dobra 🙂 ale neboj, ja som uz tiez tak minule chaosila, ze kde sme... ale za to mohla moja slepota, styri oci mam a nevidim 😖 😀

alfa333
autor
18. mar 2009

...angel - vyyyyyyborne, som s Tebou spokojna 😀

elisonka
18. mar 2009

ani ja som si nas rano nevsimla a bola som na ceskom konikovi. 😅
mastulka bol to test GS mamatest alebo tak nejak. teraz neviem kedy si ho mam zopakovat. dnes uz asi nie. asi skor zajtr rano ze?

angelds
18. mar 2009

dakujem snažíme sa . . . 😉

alfa333
autor
18. mar 2009

...mastul, to ano, to len potom uvidis ten box a futbal 😀 , ale ved o tom to je 😎

...Eli, dnes uz asi nema zmysel sa znovu testovat, skus fakt radsej zajtra 😉 , ale ked tam boli dnes, budu aj zajtra 😵

funlucy
18. mar 2009

jéééééééj Elisonka bude mať mimi 🙂 to je super,dúfám že sa ti to potvrdí a zajtra tam uvidíš // čiarky.Strašne ti držím palce.Aký si mala z toho pocit?Teraz sa bude testovať iplusr a po nej skúsim aj ja 😅 či sme boli s mužíkom dosť snaživí.Ja mám dnes od rána strašne ľadové ruky idem si ich asi priložiť na radiator 😒

minewka
18. mar 2009

Baby, aj ja chcem byť tehuuuuuuuuuuuuuu ... ☹

elisonka
18. mar 2009

jaj ale sa bojim testnut aj zajtra. ci tam bude aspon nejaka slaba ciarka. a nemam ziadne priznaky iba ma tlaci na lavej strane. ked zajtra budem mat / tak sa tu ukazem az ked budem mat //. lebo si pripadam ako chora a ze si to vsetko chcem iba vsugerovat.
podla mna by sme nato nemali tak mysliet. mali by sme tu riesit hocico ine len nie stale dokola toto. asi to nerobi dobre. a som aj ja dneska smutna ☹

funlucy
18. mar 2009

minewka,tak nekecám a makám 😀
neboj sa budeš,verím tomu že áno

minewka
18. mar 2009

Elisonka, keď mne prišlo v robote tak zle...tak tiež som sa cítila ako tĺk...že si to všetko iba namýšľam...Už sa zo mňa mužík smeje, lebo mi bolo zle aj večer a odkvecla som spať... Myslím, že viem, ako sa cítiš....

A o to viac, že som si robila testík, ale skoro, a nebolo na ňom ničovité nič..ani tienik...hypnotizovala som test asi 10 minút...všeliako ho natáčala, aj na svetlo som s ním vyšla a tá druhá hnusná čiarka nie a nie sa ukázať 😠 ...😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre