Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

wodanka
20. apr 2009

uvidis matu, ked tam vo stvrtok pojdes... a neskusis si spravit este test predtym?

matulik284
20. apr 2009

vies fly, ale ta ciarka sa ojavila az po pol hodine...dovtedy tam nebolo nic....teda do 7 minut tam nebolo nic a potom som odisla a ked som si to pozrela po pol hodine tak tam bola veeeeelmi slabulinka

minewka
20. apr 2009

Matu, a kedy si mala ovu?Napíš presne dátum..nie je ešte skoro na testík?
No, ale to špinenie je zvláštne...hmm...je mi to ľúto, páááni, šak ti aj MS meškala...ja to tiež nechápem...Ale nehádž flintu do žita..Ako dlho skúšate?

Rush, budem na teba myslieť, aby bolo všetko OK...pekne oddychuj, nech ti mužík kúpi alebo požičia nejakú dobrú knižku...Úplne relaxuj...🙂Ináč, tiež si myslím, že tehu nebudem, lebo test by to už asi ukázal...Kúpila som Rapid Clear, citlivosť 10...tak snáď aspoň slabčká čiaročka by bola...No, veď toto sme skúsili prvý krát..a to u zdravého páru ak aj trafí ovu, je šanca, že sa baby uchytí 20%..takže asi tak 🙂

flyangel
20. apr 2009

matu ja viem ze to sa nema hodnotit po dlhsom case ale vies mozno je male hcg a zaregistrovalo to az neskor...

minewka
20. apr 2009

Matu, ja som ani po hodine nemala ani len duchovský náznak čiarky... 😀...ja si tiež myslím, že bolo málo HCG...čo som pozerala iné baby, tak silné čiarky mali tuším po 2 týždňoch meškania.. 🙂

flyangel
20. apr 2009

minewka noo hurááá niekto mi pomoze s presviecanim ze to moze byt tehu...matu este je tu nadej

matulik284
20. apr 2009

dakujem babulky, ste zlate 🙂 minewka ovu som mala 21dc..tj. 4.4.

flyangel
20. apr 2009

matu sprav si vazne rano dalsi test a ked nic tak urcite povedz dr. ze co a jak

matulik284
20. apr 2009

ved ano vyskusam rano ..

wodanka
20. apr 2009

daj vediet matu co a ako... budem drzat prsteky...

flyangel
20. apr 2009

ano matu napis zajtra...idem hajat...dobru noc..apapa

matulik284
20. apr 2009

dakujem wodanka ...ano napisem, ale az ked sa vratim poobede z prace...tak ja pomalicky idem porozpravat sa s drahym a potom spinkat...tak krasny vecer vsetkym a sladke snicky 🙂

rush
20. apr 2009

ja som sa akurat zobudila 🙂 a idem dalej spat len vam chcem dodat trochu optimizmu 😵 niezeby som ho sama nepotrebovala...ale mne ho date zase vy 😵

pekne snicky - a matu rano testuj a daj nam vediet.
pekne snicky vsetkym

mastulka
21. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

rush drz sa a hlavne davaj na vas pozor, pekne odpocivaj a nepremahaj sa 🙂
matulik cakam na vysledok testu, drzim palce aby tam boli uz pekne // 😉

rush
21. apr 2009

mastulka - dik - budem sa snazit...lezim a kukam na serialy 😝 😀 aj ked mam veeeeela roboty - som si musela doniest z prace - ale budem sa tomu venovat az poobede...ak vobec...

inak som si pozerala numerologiu roku 2009 vychadza cislo 11 co je vladnuce cislo a znamena silu potom sucet je 2 co znamena dvojica...mohli by sme to interpretovat aj ako 2v1 😀 a 11 nam dava silu - takze hviezdy nam praju - dufajme teda.... 😵

matulik ja si myslim, ze ked si tam mala tu slabulinku ciarku - dnesny test budes mat // alebo zajtrajsi....hcg sa tvori iba v tehotenstve, takze ta druha ciarka aj ked ex-post by tam bola z coho??

...inak lezim iba chvilku...od zajtra poobedia a uz ma mrle zeru....bosse....ale spravim vsetko pre to aby sme boli ok!

angelds
21. apr 2009

prajem prijemny den - rush drz sa a davajte si pozor

rush
21. apr 2009

citam si tu po sebe a sa smejem.......namiesto od vcera poobedia som napisala od zajtra poobedia 😀 😝

angelds - dik - nieco nove u vas?
pekny dnik vsetkym

angelds
21. apr 2009

uvidime - uz sa pohli lady

minewka
21. apr 2009

Čauko kočky, mrcha má prísť zajtra,(28 deň)...Bt mám každé ráno 37,2..tak uvidíme...Ináč, dnes večer sa mi sníval smiešny sen, že som si robila tehu test a bol pozítivny, dokonca super pozitívny, lebo tam boli tri políčka a 6 //...😀

rush, no ja si viem predstaviť, ako sa ti nechce ležať, pre mňa by to tiež bolo hrozné, lebo som činorodý tvor..😀

Angels....šak to je supiš.... 😵

rush
21. apr 2009

minewka bodaj by meskala aspon 9mesiacov 😀
tak ked ti bude meskat...skusis sa rovno aj testnut...hm? ci? nechas tomu este cas?
ja som testovala prvy den z ranneho mocu co mi meskali a // akoze nexcem ta nabadat...ale zvedavoooooooooooooooooost 😀
no ci uz tak ci onak - prajem vela stastia

minewka
21. apr 2009

hehehe...nooo...ja asi tiež nevydržím..
Muž už sa zo mňa smeje...dnes sa mi vyhrážal, že nieže budem testovať...Tak musím vydržať na meškanie...ak vôbec bude...

veselo... 🙂

angelds
21. apr 2009

minewka veľmi ti to prajem

áno je to supiš - pomaly sa k nemu približujem a bez slov nechám to na voľný priebeh 😀

lucinka4
21. apr 2009

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? prvy tyzden som bez HAK a dufame,ze sa nam podari babatko..13.juna mame svadbu tak mozno to bude v trojici 😀
inak gratulujem vsetkym uz "nakazenym" a snad sa pre mna tiez jeden virusik najde 🙂

radinka2
21. apr 2009

ahojte.. 🙂 som vas tyzden zanedbavala... 😒

v nedelu doobeda som mala dostat mrsku... vzdy mi chodi na hodinu presne.. tak cakam, cakam, cela nedela nic, cely pondelok nic tak uz som sa zacinala tesit.. a ta mrcha hnusna dnes prisla... 😢

tak snad tento mesiac..
pojdem cez tyzden asi do lekarne kupit nejake ovu testy, aby som si bola ista, ze sa snazime v pravy cas.. 😝 BT sa mi moc merat nece... 😝

jamar
21. apr 2009

Ahojte kočky. Som tu nová, a takisto sa chcem k vám pridať. S manželom sa prvýmesiac snažilkujeme. Pred 3 týždňami som vysadila antikoncepciu tak teraz sup sa do roboty....tiez by som prijala nejaky virusik.

flyangel
21. apr 2009

caute kocky

tinkamt
21. apr 2009

Ahojte babizne , tak vítam nové šťastné snažilky 😉

tinkamt
21. apr 2009

ako sa máte ???

flyangel
21. apr 2009

minewka uz zajtra mas dostat ci pana...drzim palceky a ja az v pondelok mam dostat takze ja sa este nacakam 😉

angelds
21. apr 2009

vítam nové snažilky - veľa 😀 😀 😀 roboty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre