Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
29. apr 2009

luci - vies , co je sranda? ja som si tesne pred otehotnenim tiez liecila zapal. sice nie priamo vajecnikov, ale tiez to bolo "zospodu"... potom prisla MS a par dni na to sme zamiesili 😀 tak ti prajem, nech sa co najkor vyliecis, aby ste na to mohli hupsnut... 😉

lucinka4
29. apr 2009

inak na tie predlzene vikendy sa velmi tesim aj ja...ideme na chalupu a budeme relaxovat 🙂

lucinka4
29. apr 2009

jeej ibamy 😀 dufam,ze budeme mat podobny postup...drahy ide na 2 tyzdne prec a ked sa vrati tak akurat budem mat plodne dni..aspon podla vypoctov,zatial si este nic nemeriam..takze snad sa podari..len aby prisla teraz mrcha nacas..som po vysadeni tabletiek tak som zvedava ako telo zareaguje

angelds
29. apr 2009

ano som v praci a rozhodla som sa ze pocas vikendu budem hlavne oddychovat a vela spat, kedze tento tyzden som vstavala od 5 - tej

ibamy2
29. apr 2009

budem drzt prstkey, aby vam to vyslo v co najkratsej dobe. skoda, ze neexistuje nejaky navod, ktory by zarucil otehotnenie, to by bolo skvele... luci, ani ja som si nic nemerala, ale nam to vyslo na prvykrat, takze som ani nemala dovod. jedine, co som si kupila navyse, boli ovulacne testy. a to len preto, ze som chcela vediet, ci vobec ovulaciu mavam, kedze dovtedy ma to nejako nezaujimalo... hlavne je uzivat si spolocne chvile s partnerom naplno a nie preto, ze teraz su plodne dni...

flyangel
29. apr 2009

ahojky 😉

ibamy2
29. apr 2009

vitaj, fly 🙂

lucinka4
29. apr 2009

ibamy, v tom mas uplnu pravdu...ved sa milujeme preto lebo sa milujeme a babo je bonus...snazim sa to tak brat aj ked momentalne chcem tak velmi otehotniet, ze mi to nevie odist z hlavy 😖
ahoj flyangel 🙂

ibamy2
29. apr 2009

lucinka, krasne si napisala tu druhu vetu... uz len vediet sa podla nej aj riedit, ze?... ja viem, ze je tazke nemysliet pri kazdom sexiku na to, ze teraz by to mohlo vyjst... ale za pokus to urcite stoji, casto nam totiz prave hlupa psychika narobi najvasciu skodu pri "snazilkovani"... hoci ja osobne som to nezazila, ale zo svojho okolia to poznam velmi dobre a vlastne aj z inych tem tu na MK...

angelds
29. apr 2009

ano a mozno to bola chyba aj u nas

flyangel
29. apr 2009

luci aj ja strasne tuzim po babätku tak uvidime za aky cas sa nam to podari 🙂

flyangel
29. apr 2009

baby a neviete co je s minewkou som ju dlho tu nevidela ☹

lucinka4
29. apr 2009

jooj,no snad coskoro sa nam to podari vsetkym 🙂 ono to fakt chce uzivat si jeden druheho a nemysliet na to...buduca svagrina kazdym dnom porodi drahemu neter takze cerstve babo v rodine bude ale vlastne je vlastne..maju aj 3rocneho chlapca a to je poklad..aj ked uz zacina vystrkovat rozky 😀

flyangel
29. apr 2009

Luci,urcite to bude krasne babenko 🙂 a kym otehotnies tak si mozes uzivat ich miminko.

lucinka4
29. apr 2009

no,byvaju pri Brne takze su trosku dalej ale zatial to vyzera,ze by mohli prist na svadbu takze si malu urcite uzijem..a snad tehotensky virusik skoci zo svagrinej na mna 😀

angelds
29. apr 2009

je to trosku dalej, aspon sa pripravite 😉 😉 😉

rush
29. apr 2009

aj ja chcem vediet ako dopadla minewka a aj matulik....baby any news? inak prajem vsetkym krasny pohodovy den a vela prijemnych chvil s vasimi polovickami 😵 mi mame zakazane ☹ som z toho dobre frustrovana...ale zatnem zuby a nejak to uz vydrzim 😒

angelds
29. apr 2009

vsetko pre nieco musi byt, aspon sa vase hormony dobre pripravia na nasledovne snazilkovanie - milovanie 😀

angelds
29. apr 2009

rush a das aj svoju fotku na titulku?

stacynka
29. apr 2009

caute babiky, nejako zanedbavate tuto temu, de ste sa zasekli?
ja nic nove zatial akurat mam brucho jak v tretom mesiaci...
dnes som bola po sto rokoch na nakupoch tak po meste, svokra varovala a ja s mamou som behala po obchodoch, akoze nic moc som nenakupila ale tak som nakukala vsade a skusala, s malym sa to neda tak som si to uzivala...

minewka
29. apr 2009

Ahoj kočky, tu som 🙂

mám strašne veľa roboty teraz, musím makať, lebo kríza robí svoje...tak Vás narýchlo prečítam a makám ďalej... 😒

Mrška prišla, bola ináč riadne silná.Prvé dva dni boli hrozné.. 😀

Dohodla som sa s mm, že to nebudeme siliť, žiadne meranie teploty, ani ovu testy, budeme skúšať "len tak"...ak by sa dlhšiu dobu nedarilo, potom budem zisťovať , kde je problém...Lebo som sa na to za ten mesiac dáko veľmi sústredila, nad ničím iným som nedumala, a nič poriadne nerobila 🙂

Vidím, že dáko témička zaostala, ale myslím, že po ovulačných dňoch sa to tu rozbehne 😀

Idem robiť, ale kuknem tu sem tam...🙂

jamar
30. apr 2009

Ahojte kočky, tak som tu dnes pre zmenu ja a vas nikde.... ja mam uz cca 9ty DPO.. Uz od 6 DPO som zacala mavat take divne pocity, stale mam studene ruky a kolise mi tlak.. rozbucha sa mi srdce, chvilu to trva a potom sa to ukludni ako keby nic. Mam aj zvysenu teplotu 37,0-37,3.. no a dnes ma tak stekli v podbrusku, taka pulzujuca pichlava bolest, ale nie jeto nic strasne. Sice neverim, ze by sa hned na prvykrat po vysadeni HK podarilo babatko, ale stale nadej je, a netrpezlivo cakam do buduceho utorka. mozno sa mi len vyrovnava telo s vysadenim HK alebo mam PMS.. sice takyto som nikdy nemala 🙂 bude ako nebolo.

angelds
30. apr 2009

jamar aj ja som tu len mam vela roboty

angelds
30. apr 2009

je tady nekdo ?

angelds
30. apr 2009

😉 😉 😉

mastulka
30. apr 2009

ahojte, je tu niekto? je fakt, ze sa diskusia sa tu nejako spomalila... takze babulky do toho
😀

ibamy2
30. apr 2009

ahojte, ja som tu 😉

mastulka
30. apr 2009

huraaaaaa..... konecne niekto 😀

ibamy2
30. apr 2009

dnes je vonku tak nadherne (a ja som zase v praci do piatej 🙄 ) ... ako sa ti PNkuje, dievcicka?

zienky, co planujete na tento krasne predlzeny vikend?

mastulka
30. apr 2009

aaale, na PNke fajn, len keby som mohla aspon vybehnut von... ale nevadi, ved mam balkon 😀 tak aspon nieco... 🙂 a inak netusim, asi mi pridu nasi na navstevu... tak sa budem im venovat... ty sa chystas niekam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre