Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
1. máj 2009

uz sa to chysta

angelds
2. máj 2009

ahojte babulky ako dobre ze zajtra je len nedeľa
krásny večer

flyangel
3. máj 2009

halooo halooo tu nikto?

angelds
3. máj 2009

ahoj fly ako ?

flyangel
3. máj 2009

ahojky...no nic moc boli ma podbrusko uz par dni a mala som aj kvasinkovu inf..-mykozu...zajtra idem ku gyn. ☹ a ty?

angelds
3. máj 2009

my sme doma, o chvilu ideme n aprechadzku chudatenko moje ☹

flyangel
3. máj 2009

no tak to chodte je vonku pekne mne sa nic nechce nakolko mam bolesti...teraz mi skoncila mrcha...takze uz mi moze dr.urobit aj usg ci tam nie je nejaky zapal alebo cysta

angelds
3. máj 2009

aj mne dnes konci ale aspon vies ze sa mozeme snazit opat 🙂

flyangel
3. máj 2009

no asi tak tak....no dufam ze to nebude nic vazne...lebo potom mozem odlozit snazenie ☹

angelds
3. máj 2009

neboj to nebude nic vazne - dufam 😉

zajtra zacina opat kratsi tyzden ako dobre ze existujú sviatky 😉

flyangel
3. máj 2009

tak tak suhlasim...uz sa tesim na dalsi predlzeny vikend 😀

jamar
3. máj 2009

no tak mne dnes zacala mrcha 😖

mastulka
3. máj 2009

haloo je tu niekto?

flyangel
3. máj 2009

ahooj mastu 😀

mastulka
3. máj 2009

jej fly taka som rada, ze si tu... potrebujem poradit... vcera ma bolelo brusko ako pred mrschou, poznas to ten tlak tesne pred pridchodom... a vecer som mala vytok ako na zaciatku mrsky, taky bielo cerveno ruzovy, strasne som sa zlakla, chvalabohu to bolo len vcera vecer, hned som si lahla na chrbat, vylozila nohy ale strasne som sa bala... nevies ci to je normalne na zaciatku 14tt? ze to nic neznamena?

flyangel
3. máj 2009

Mastu...nuž dobre si robkala ze si si vylozila nozky...ale myslim ze ak sa to objavilo len raz nebola to krv ani hnedy vytok..tak je vsetko v poriadku...ale trosku ma znepokojuje tá bolesť v podbrušku-1.nemala by si mat v tejto dobe ak by si nebola tehu mrchu?niekedy sa stava aj u tehotnych zien ze maju vytok a bolesti v obdobi ocakavanej mrchy..2.ale moze to byt aj naznak nejakej infekcie alebo zápalu...napr-mykoza alebo bakterialna infekcia...3.moze to byt aj obycajne zaborenie bábätka do tvojej maternice-ked sa roztahuje..4.nechcem strasit ale bolesti mozu byt naznakom aj samovolneho potratu co nepredpokladam,ale stale sa nato musi mysliet..Preto radsej ak sa da alebo nezmiernia sa bolesti-vyhladaj gynekologa a porad sa s nim.

mastulka
3. máj 2009

noi bol to taky vytok ruzovkasty vytok ako na zaciatku mrsky, samozrejme, ze mna hned napadlo to najhorsie, som si povedala, ze ak sa to uz neobjavi tak pockam do stredy to mam poradnu, tak to hned poviem lekarovi... ale bala som sa poriadne, lebo doteraz som nemala ziadne problemy... dnes radsej nic nerobim, lezim a davam si na seba pozor... mohlo by to byt sposobene aj tym, ze som nachaldnuta? hrdlo, nadcha a tak?...

inak dakujem velmi pekne, si ma aspon trochu upokojila... najhorsie ked clovek nevie na com je, ked to nemozem nijako ovplyvnit, nemozem ani sama nejako skontrolovat ci je v poriadku 😖

flyangel
3. máj 2009

Mastu nebojkaj bude to dobre ale urcite sa setri 😉 ak sa neobjavi problem tak myslim ze to staci povedat aj v poradni...ja zajtra pojdem na gyndu...mam bolesti v podbrusku 😒

mastulka
3. máj 2009

som citala, drzim palceky, aby ti nebolo nic vaznejsie, aby si bola coskoro ok a mohli sa snazit dalej... daj potom urcite vediet co ti je, ci si v poriadku 🙂

som si dnes povedala, ze chvalabohu, ze som este tyzden na PN aspon sa budem setrit a nemusim sa ist stresovat do prace

flyangel
3. máj 2009

jasne moja...urcite napisem ako to dopadlo 🙂 nuz a to je super ze mas Pn aspon si oddychnes a vybavis aj doktora...ja idem hned skoro rano na gyn..aby som boal1.alebo 2. a potom sup do prace

mastulka
3. máj 2009

ozaj a co skusky?

ja sa uz neviem dockat, do stredy, aby som videla drobca ako si tam spokojne plava a hlavne ako mu bije srdiecko, aby som bola kludna a mm, ten ma sice ukludnuje ale viem, ze aj on ma strach... tak aby sme boli kludni a spokojnucki 🙂

flyangel
3. máj 2009

mastulka tak to je jasne ze sa tesis a velmi vam to prajem...uvidis bude to ok. 😀 😀 skusky mam za sebou ...z tej poslednej co som tu spominala som mala A-cize vybornú 😀 a este statnice koncom maja 😕 no snad to zvladnem

flyangel
3. máj 2009

uz idem pomalicky...drz sa moja..a ak potrebujes radu..ak budem vediet poradim..papa..dobru nocku a pekne snicky 🙂

angelds
4. máj 2009

ahojte holky FLY gratulujem k A - čku

co nového okrem roboty ?

mastu dufam ze je vsetko v poriadku, potom sa ozvi ako ste na tom a novu fotku tiež daj, aby sme sa mohli kochat aspon takto ak sa " zatial " nemozme na nasich 😉 😉 😉

mastulka
4. máj 2009

ahojte, tak teda fly gratulujem a neboj statnice tiez dopadnu na vybornu 😉

angel zatial to vypada, ze som v poriadku aj babo, no nech je uz ale streda, uz len odpocitavam dni... a jasne, ze potom pridam fotku... aj ja sa uz na nu tesim 🙂

angelds
4. máj 2009

a co dobreho robis o takomto case ?

ja praca a uz sa tesim ze uz coskoro prichadza druha polovica prace 😀 😀 😀

mastulka
4. máj 2009

no spala som do 10.00 😀 a teraz lezim na gauci, pozeram telku a som na PC 🙂 som si uz aj odvykla chodit do prace 🙂

angelds
4. máj 2009

to sa napravi a dokedy si vlastne PN do konca tyzdna ?

mastulka
4. máj 2009

no na kontrolu idem 11.5. takze uvidim podla toho, a do prace sa mi nechce ist, ked si predstavim ten stres v praci a porovnam s tym kludom co mam doma 🙂 az na to, ze nemozem teraz nikam ist 😒

angelds
4. máj 2009

ale mas vychadzkove hodiny nie ?

a s tou kontrolou ako v praci ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre