Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

dindulka
18. máj 2009

ahojte babulky 🙂 som tu len na skok, ale ja som na túto tému a na vás určite nezanevrela, mám vás všetky rada 😀 , len je pravda, že občas potrebuje asi každá z nás trošku vypnúť z toho kolobehu sledovania sa, čakania na mršku ... už som sa viac menej s tým mojim PCO zmierila, veď aj tak čo už narobím 😒 , ale nebudem smútiť ani sa lutovať, veď ide leto aspoň dnes to tak u nás vonku vyzerá, tak si to treba užiť no nie? 🙂 ako povedal slepý, uvidíme 😀 😀 a možno keď to budem najmenej čakať, tak to príde 😵

inak fly naozaj to vyzerá sľubne, tak držím palce, aby to vyšlo 😉
to učenie ti vôbec nezávidím, lebo dobre viem, ako je to učiť sa po letnom semestri, keď je vonku pekne, ja by som bola v tom čase robila všetko iné, len nie sa učila, upratovala, varila... 🙂

majte sa zatiaľ pekne 🙂

angelds
18. máj 2009

helo girl, prajem Vám príjemný deň, u nás máme teda poriadne horúco, ešte stále 25 stupňov a nadherný den

trudinka
18. máj 2009

Ahojte 🙂 Som na tomto fóre úplný nováčik, a vlastne sa tu len rozhliadam. S manželom sa druhý mesiac snažíme o bábätko, ale to čakanie na // je strááááášne dlhé. Mám otázočku, či môže horúci kúpeľ spôsobiť potrat v ranom štádiu tehotenstva?

flyangel
18. máj 2009

Ahojky...dindulka dakujem za palceky 😉 angel tak to je dnes krááásne pocasicko 😀 Trudinka vitaj medzi nami...chapeme ta ako je to s cakanim na //...nuz potrat z horucej vody moze vzniknut uz som o tom pocala...ale musis sediet v hor.vode a pit cervene vino... 😨 ale to sa odporuca ako tip pre zeny co chcu potratit..ale podla mna to nepomaha akoze ak je mimco v poriadku zahniezdene v maternici 😉

rush
18. máj 2009

ahojte dievky - tak som vas prisla kuknut co nove...velmi vam drzim palceky - minewka - ono by to uz mohlo byt to tehotenstvo 🙂 skus sa testnut rano z prveho mocu....aj mne az ten ukazal // 😉 a samozrejme to prajem aj tebe fly...a vsetkym posielam tehu virusiky 😵

wodanka - velmi ti drzim palceky - dufam, ze to budes mat coskoro za sebou
mastu - gratulujem k dalsiemu trimestru a uz aj ja sa neviem dockat gulateho bruska - dufam, ze bude vsetko ok....a dockam sa....no inak je to trochu take stresujuce to tehotenstvo...najprv ci sa podari, a preco sa nedari, potom konecne, potom ci sa uhniezdi, potom ci sa udrzi, a potom ked sa narodi tak strach az do konca zivota 😵

no inak horuci kupel vo vseobecnosti neodporucaju tehotnym mamickam - tak ked sa snazilkujete - uprednostite osviezujucu sprchu 🙂 aj tak je vonku celkom teplo 😉

som sa nejak rozpisala 😎

minewka
18. máj 2009

Ruuush..nazdar dievča...ale nám ten čas letí, tuším to budem merať podľa vašich mesiacov..🙂..pááni..

No, pochybujem, že by to bolo tehu, keďže dnes som 28DC...takže fakt silne o tom pochybujem...a ak nie, ďalší mesiac pred nami, tretí, viacerým našim známym sa na tretí podarilo...tak som zvedavá..🙂

A ty ináč ako?Všetko v poriadku?už badáš, či ti bruško rastie?Mastu spomínala, že sa jej už guĺatí..🙂

rush
18. máj 2009

ja uz badam tiez rozdiel 🙂 hlavne ze si neviem nohavice pozapinat 😝 😀 a sadnut si v nich je hotove utrpenie 😅 uz som si kupila take na zavazovanie 😵 ale hlavne vecer ho vidim ked som po celom dni nafuknuta po tom co cely den do seba naladujem 😀 ale konecne jem....lebo mam za sebou 3tyzdne nechutenstva a dnes mi zase ktovie ako nechutilo 😒 tak dufam, ze sa to uz nevrati...

tak by som velmi chcela aby ste si tam tie dve ciarky nasli cim skor 😵
matuuuuuuuu....haloooooooo ☹

mastulka
19. máj 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂

fly kavu som uz zacala pomaly pit, ale len tak obcas, ked mam fakt krizu a taku slabu...
dindulka vitaj, tak som rada, ze sa to tu opat rozbehlo 😵 a ze ste sa tu opat objavili babulky...

rush neboj teraz uz ti bude chutit a konecne sa aj najes 😉 ja som sice este nepribrala, dokonca mam menej o kilo ako ked som otehotnela, ale brusko rastie, zacalo rast okolo 13tt a o nohaviciach mi nemusis hovorit, odkedy ma tak bolelo to podbrusko som zanevrela na vsetky nohavice co som sice obliekla, ale nedalo sa v nich sediet a uz nosim tehugate a je to najlepsia vec na svete 😀

angelds
19. máj 2009

ahojte holky

mastulka sa dostala do starých kolaji, zas je tu prvá 😉

mastulka
19. máj 2009

tak tak uz som v praci a hned to je vidno 😀 ale tak skoro tu budem zase az v utorok, zajtra idem k lekarovi a potom mame v praci volno az do utorka... 😎 😀

ibamy2
19. máj 2009

cafte, babule 🙂 ste sa tu vcera nejako rozpisali, co maveeeeeelmi tesi... len tak dalej 🙂

minewka
19. máj 2009

čaute holky, dobré ráno..🙂

No, tak mne mrcha ešte nedošla a brucho mi ide roztrhnúť...už som mala mať moje obyvklé 2 dňové špinenie...Ani BT si zmerať nemôžem, lebo som rozbila teplomer.. 😀

No ale tehu tes bol včrea negatívny...takže asi tak...

dnes sa mi sníval psycho sen, že mám bábo, ale bolo strašne , strašne, strašne malilinké...malo asi 5cm...hehe...tak ufonec...ale akože normálane som sa o neho starala.. 😀

mastulka
19. máj 2009

no teda minewka, zeby ten rozbity teplomer bolo nejake znamenie? bud ze ho nebudes uz potebovat, alebo ze sa mas nechat pokazde prekvapit 😀 inak mne babatko pripada ako ufonec vzdy na sone, ked je zaber zvrchu 🙂

ibamy ahojky 😉 ako sa dnes mas? babatko poslucha?

minewka
19. máj 2009

No, Mastu, ja som ho nerozbila, on sa rozletel na 1000 kúskov.. 🙂 a možno to je osud, aby som prestala všetko sledovať (aj keď tú BT si meriam len tesne pred mrškou)🙂

No a Ibamy, šup, šup kúpiť tehu gaťure!

ibamy2
19. máj 2009

minewka - teda iny ulet ten tvoj sen 😀 a paci sa mi, co ti na to napisala mastulka 😀
mastulka - babo poslucha, akurat brusko podchvilou pobolieva... myslim, ze to je normalka, ved sa v nom deju ake zmeny... 😵 zajtra na caka poradna a kontrola, tak snad bude dalsie foto fazuliatka... a ty a babom sa ako mavate? citam, ze uz nosis tehugate... no, musim si ist aj ja nejake zabezpecit, uz takmer ziadne nezapnem 😀

babulky, davno som vas neoplula tehuvirusmi, tak TFUJ, TFUJ, TFUUUJ

ibamy2
19. máj 2009

cha, minewka, citas mi myslienky alebo co? 😲 😀

ibamy2
19. máj 2009

ajeeejeee, zase pisem ako debilko, tak sorry za tie preklepy, zienky zlate.... zjavne su moje myslienky rychlejsie ako moje prsty na klavesnici 😀

mastulka
19. máj 2009

ibamy v pohode 🙂 mne sa tiez stavaju preklepy 😉 to, ze ta pobolieva obcas brusko je v poriadku, tes sa na steklenie, mna drobec stale stekli, hlavne v praci 😀 ale hlavne, ze sme v poriadku, zajtra idem tiez na vysetrenie, ale asi iba na krv na geneticke testy, i ked mam z toho hokej, lebo ked mi ju brali prvy krat v 10tt tak vraveli, ze to musi byt naraz so sonom a teraz chcu len krv tak ja neviem... 🙄 ale budem mat aspon ceeeely den volno 😀 tehugate nosim, je to najsamlepsia vec na svete 😎

minewka presne tak, treba sa na to pozerat z tej pozitivnej stranky, vsetko sa pre nieco deje a o chvilu ti tam tiez budu svietit tie TT 😉

flyangel
19. máj 2009

Ahojte babulky...no ja sa zacinam ucit, pijem svoju kavicku a citam aj vas...som superrychla zena 😀 😀 nuz minewka tak zaujimave je to s tym teplomerom a este ani mrcha nedorazila...hmm..skoda ze test bol negativny 🙄 ja sa dnes citim celkom ok oproti vcerajsku...ale podbrusko ma uz boli zas...

angelds
19. máj 2009

no prisiel mi tovar, preto som tu nebola, teraz som uz tu 😉

dobre ucenie 😀

flyangel
19. máj 2009

vdaka angel...inac ako sa dari?

angelds
19. máj 2009

ok o chvilu obed 😀 plnene kuracie prsia ryza a kompot

mastulka
19. máj 2009

fly teda ty si ale sikovnica sikovna 😀 tolko veci stihas naraz, vidno, ze nie si chlap 😀 😝

flyangel
19. máj 2009

hehe mastu to si teda tomu dala 😀 😀 no jasne my nie sme muzi, oni vedia robit vzdy len jednu vec na raz a my stihame aj 3 😀

flyangel
19. máj 2009

Angel som si vsimla ze ty stale pises o jedle...ty si jedacka velka 😀 😀

angelds
19. máj 2009

nie len mame obednu prestavku tak preto inac sa snazim stravovat co najzdravsie

flyangel
19. máj 2009

ale angel..ty si vzdy pises co si pripravovala na party...co budes papat atd... 😀 😀 zdravo?a co papas?

angelds
19. máj 2009

activia zeleninový šalát kukuričný chlebík 😀

angelds
19. máj 2009

plnené kuracie prsia neskor a ryzu

flyangel
19. máj 2009

no ja zeleninku si dam ku jedlu ako prilohu...alebo ku chlebiku na ranajky ci veceru..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre