Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

stacynka
20. apr 2009

dakujem dakujem, som stastna prestastna, dufam ze vsetko prebehne v poriadku....

mastulka
20. apr 2009

jasne neboj sa, a ked pojdes na kontrolu, tak na sone ucite uvidis aspon pekny vak pre babatko 🙂

ibamy2
20. apr 2009

stacynka - to je uzasneeee, gratulujem! ja som sa objednala k dokt. 5 dni po meskani MS a 5 testoch s // 😀 (no co, nemohla som tomu uverit 🙂 )

mata1001
20. apr 2009

stacynka viem ze sme si nepisali, ale strasne ti gratulujem.ja to tu citavam aj popisem niekedy s babami .aj my sa snazilkujeme ale neuspesne zatial.

flyangel
20. apr 2009

Ahojte 😉 stacynka srdecne blahozelam 😉 mastulka ako sa mas?aj ja milujem latino som aj tancovala a a aj arabske sa mi pacia mam aj zopar cd 😉 minewka je mozne ze este ti test nic neukazuje lebo mas strasne nizke hcg pockaj do ms...alebo 1den pred ms si sprav testik 😉 ja budem testovat asi v stredu al.vo stvrtok 😀

minewka
20. apr 2009

No mne by mala prísť v stredu, alebo vo štvrtok mrška.. 🙂...tak ti držím prsty všetky 😀

flyangel
20. apr 2009

dakujem minewka 😀 aj ja tebe vsetky prsteky budem drzat...ja mam dostat az v pondelok ale mam pocit ze ju dostanem... ☹

minewka
20. apr 2009

fly, no ja tiež mám pocit, že dostanem... ☹...no ale čo už...ak sa nepodarí, snažíme sa spolu ďalej.. 😀

flyangel
20. apr 2009

presne tak minewka...bojujeme za spolocne kocikovanie 😀 😀

flyangel
20. apr 2009

halo tu nie nikto.... ☹

wodanka
20. apr 2009

ahoj fly... dufam, ze Tebe aj minewke to spolocne kociikovanie vyde... 😀

flyangel
20. apr 2009

wodanka ajooooj 😉 nooo bolo by to fajn...ale tak sa zda ze nam to tento mesiac nevyjde 🙄 aspon ja mam taky pocit ze to tehu nebude u mna ☹

rush
20. apr 2009

baby ja som dnes krvacala :( bola som hned u lekara, dala mi injekciu, lieky a vypisala na PN...vraj mame oddychovat...ale dobra sprava je, ze sme vylucili mimomatern.tehot. lebo uz bol vydiet gest.vacok....a zatial sa drzime....tak veeelmi sa bojim....ale zatial stale dufam 🤐

rush
20. apr 2009

stacynka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
minewka - nechadz flintu ako sa hovori....nevadi ked nic extra necitis...to neznamena, ze nie si tehu 😉

flyangel
20. apr 2009

rush...nuz urcite oddychuj a najlepsie je ak tehotna zena kt.krvaca pocas tehu alebo jej hrozi potrat lezi s noha podlozenymi napr.vankusmi al.paplonom...je to bezne opatrenie aj v nemocnici ako sa zabrenuje potratu a dvihnutiu maternice do vysky aby sa plod netlacil nadol

rush
20. apr 2009

dakujem fly...akurat drahy nabehol a uz lezim s podlozenymi nohami 😀

flyangel
20. apr 2009

nemas zac rush 😉 len pekne oddychuj...nie si sama jedna baba tiez mi dnes pisala ze krvacala a dostala ascorutin,magnezium a klud na lozku...uz aj ona lezi s podlozenymi nozickami 😉 neboj vela zien krvaca pocas tehu a to nemusi hned znamenat potrat ale moze preto sa opatrujte...drzim palceky a dufam ze vsetko bude ok

matulik284
20. apr 2009

ahojte babulky...som si robila pred chvilou test a nic...iba jedna ciarocka ☹ ja uz tomu fakt nerozumiem

rush
20. apr 2009

fly dik moc za podporu...niektore ani nevediia ako a uz rodiia a niektorych to stoji fakt kus sil....trochu som nekludna aj kvoli tomu, ze uz nie som ani najmladsia...ale verim, ze to zvladneme 😵 som naozaj stasstna, ze sa to tentokrat skoncilo takto...

fly a nevzdavaj nadej kym mrska nechodi sanca je tu stale...dokonca aj keby sa objavila 😉 prajem nam vsetkym vydareny a plodny rok 2009

flyangel
20. apr 2009

rush neboj bude to ok. to nie len s tehu je to tak ale aj so zivotom niekomu sa vo vsetkom dari a iny sa namaha a nic sa mu nedari...nuz mozne je ze len predbieham a mrska nedojde 😵 dnes mi je strasne zle...mam migrenu a pocit na zvracanie ☹ 😖

flyangel
20. apr 2009

mimo to vazne???nieeeee 😢 😢 to mi je luto ☹

wodanka
20. apr 2009

rush len pekne oddychuj.. po 9 mesiacoch Ti to uz nebude tolko dopriane 🙂
matulik nezufaj, jedna ciarka nic neznamena... mozno len este nemas dostatok hormonu a preto Ti test nic neindikuje..

matulik284
20. apr 2009

wodanka ked ja uz mam 37 dc... ☹ a dnes ma strasne bolelo brucho a znovu som spinila...

flyangel
20. apr 2009

matu ☹ ☹ joooj je mi to luto veeelmi vazne...nebooj vyjde o mesiac...ja mam migrenu a vzdy je mi na zvracanie 😢 😢

matulik284
20. apr 2009

fly to s tou migrenou mavam aj ja....tak presne viem ako sa citis ☹ ked ja uz vobec nemam chut skusat dalej lebo to je strasne stresujuce ked mi to stale meska a este k tomu nejake priznaky a nakoniec nic ☹ Keby som mala aspon pravidelny cyklus a hned vedela co a ako....

wodanka
20. apr 2009

matu neviem co si o tom mysliet... mala by si asi ist k dokimu..

matulik284
20. apr 2009

k dokimu som objednana vo stvrtok...mozno dovtedy pride ms

wodanka
20. apr 2009

inak predtym si mala aky dlhy cyklus?

matulik284
20. apr 2009

vzdy som mavala okolo 33 - 34 dc...aj teraz tak nejak mala prist podla dokiho..lebo mi sledoval folikuly...a ked neprisla ms ale spinenie a pichanie v podbrusku tak som si myslela ze budem tehu, ale asi som sa mylila

flyangel
20. apr 2009

matu ved pises ze tam slabunka ciarka je tak urob rano test a uvidis...mozno sa to predsa podarilo len male sa hra na skryvacky a nechce dat o sebe este vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre