Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
16. mar 2009

naj prekvapko by boli //. tak na mne tehulky riadne 'plujte' 😉

iplusr
16. mar 2009

alfa, tak ak nepride mrcha, tak testujem po tebe.

alfa333
autor
16. mar 2009

...ok iplusr, takze dam vediet 😉

...tehu-babulky, tak podme-podme, tfuj, tfuj, tfuj na naaaaaaaas

mastulka
16. mar 2009

tfuj vpravo, tfuj vlavo, tfuj pred seba, tfuj za seba.... tfuj vsade a na vsetky 😀 😀 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...ja uz chytaaaaaaam 😀 😀 😀

flyangel
16. mar 2009

ahojte som si bola trosku oddychnut ale som tu zas 😉

silentmovie
16. mar 2009

ahojte, pozdravujem vsetky. ja som si dnes robila zase raz test dufajuc v dve ciarky, ale nic, menstruacia uz dva tyzdne nikde a priznaky ciastocne tehotenske a nic:(

angelds
16. mar 2009

silent movie povedali mi, aj som v tom nová, že to nemusí znamenať, že nie si tehotná nie vždy to vidíš hneď aj ja v to dúfam pa
veľa šťastia na //

flyangel
16. mar 2009

silentmovie-a ake mas priznaky?a preco si nezajdes ku gyn?

alfa333
autor
16. mar 2009

...silentmovie - vitaj medzi nami snazilkami 😀 . Asi by som na Tvojom mieste zasla ku dokymu, nech Ti to potvrdi alebo vyvrati

silentmovie
16. mar 2009

dakujem za privitania🙂 priznaky su unava, napatie v prsiach, taka bolest v podbrucku, citlivost na pachy..tento tyzden by som mala uz konecne dostat termin u lekara..obavam sa, ze to nebude tehotenstvo, ale nejaky problem..kedze posledna menstruacia mi zacala 30.1., tak by som uz mala mat hcg vyrazny, ale nic..uvidime

silentmovie
16. mar 2009

dakujem angelds, aj tebe vela stastia🙂

alfa333
autor
16. mar 2009

...silentmovie, je to zvlastne, mat priznaky a nebyt tehu. To fakt treba ist co najskor k dokyne
...drzim palce nech si v poriadku 😉

ibamy2
16. mar 2009

tak aj ja plujem na vsetky svetove strany, do blizka aj do daleka 😀
silentmovie - je fakt, ze po precitani vsetkych moznych tem na konikovi som pochopila, ze mnohe kocky boli tehu aj napriek negativnym testom.
iplusr - na teba teda k tym narodkam poplujem raz tolko, oukej?

ibamy2
16. mar 2009

silent - ale jednoznacne by som co najskor zabehla k dr.

alfa333
autor
16. mar 2009

...tak ja chytam aj od ibi tie virusiky 😀 😀 😀 , ale som chamtiva, ze?

...babulky, pomalicky sa odtialto vytratim, tak Vam zelam pekny zvysok dna a dosnazilkovania 😉 😵

silentmovie
16. mar 2009

tento tyzden pride odpoved🙂 dam vam vediet a drzim vsetkym palce, nech to ide ako po masle a nech sa cesticka zamiesia a na inych forach sa potom stretneme🙂

angelds
16. mar 2009

baby aké testy ste použili, ktoré sú podľa Vás najlepšie ja som použila najprv rapi a potom gravitest aky mate o tom nazor?
vdaka

minewka
16. mar 2009

Čaute, už som späť...sťastne zaregistrovaná ako DPO, aby som mala šumnú materskú.. 🙂 Ináč, ja budem mať 29. marca 25 rokov ... 🙂 Ja som si tiež robila dva testíky a obe ništ. ☹ ale oba som robila veľmi skoro... Hneď zajtra skočím za dokym... Ináč...kúpila som si ovulačné testíky, no ale drahé sú...Potrebujem ich viac, lebo neviem, kedy mám ovulku...môže byť aj skôr, aj neskôr...asi najlepšie je snažilkovať každý deň...to sa potom musíte strafiť.. 😀

silentmovie
16. mar 2009

ja som prave pouzila rapi..

angelds
16. mar 2009

rapicllear, rapipreg? a ktorý den po snazilkovani?

silentmovie
16. mar 2009

rapiclear..ten sa mi zda byt v pohode..nie je s nim ani vela prace a vyzera vierohodne

minewka
16. mar 2009

čauko, ja som použila Rapi Clear...neviem, či je dobrý, či zlý...

matulik284
16. mar 2009

minewka myslis, ze je lepsie sa snazilkovat kazdy den? lebo mne doki povedal, ze spermijky treba setrit. tak neviem 😕

minewka
16. mar 2009

Hmm..neviem...fakt neviem...tak asi sa treba snažilkovať každý druhý deň .. 😀 to by tiež malo zabrať...

matulik284
16. mar 2009

asi to je individualne.., ale kamaratka sa snazilkovali kazdy den a vysko im to hned v prvy mesiac 😉

funlucy
16. mar 2009

za dve hodinky vhupneme s manželom na to 😀

matulik284
16. mar 2009

dak drzim palceky funlucy nech to vyjde 😉

funlucy
16. mar 2009

matulik a vy čo? šup-šup 🙂

minewka
16. mar 2009

Hihihi...Funculy, že by aj my? Nemám síce v strede mesiaca, ale je to jedno, u každého to je individuálne.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre