Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
18. mar 2009

elinka, to prejde a davaj pozor na svoje telo . . . aj sm smutila vcera, ale hlavu hore, priprav sa na 2 ciarky ked tam budu : JUPÍÍÍÍÍÍ a keš by neboli ( to nie je Tvoj prípad !!! ) - ak sa snažilkujte ďalej a bude to tam 🙂

funlucy
18. mar 2009

ale no tak dosť už! 😖 čo je toto? žiadna sebaľútosť tu nemá miesto,ja mám tú výhodu že som rodený optimista (aj keď to občas doľahne aj na mňa) ale dnes som sa rozhodla,že vás musím pekne nakopnúť aby ste sa smiali a keď nie smiali,tak aspoň usmiali 🙂
včera v kúpeľni ako sa muž kúpal tak som mu povedala že má na riťke strie a on že a to je na čo dobré? 😀
a dnes ráno prišiel za mnou (lebo som mu večer nachystala košeľu) a hovorí :"aha mamo,malá mi je" a fakt mu narástol pupík 😀
napíšte aj vy niečo o vašich polkách

mastulka
18. mar 2009

elisonka, kdesi som citala, ze test by sa mal robit obden, ze ta hladina hcg rastie tak pomaly, ze je lespei testovat nie zajtra ale pozajtra... ale to som len citala 😉

angelds
18. mar 2009

ahoj funlucy moj ma zasa malý chutnucky zadocek, ale pupok ma, ale nie od piva a povedal, že by mal schudnúť a tak začal cvičiť ... ale dlho mu to nevydržalo, lebo cvičím aj ja každé ráno a večer a on po 2 sed-ľahoch povedal, že stačí zajtra okračuje .... 😀

funlucy
18. mar 2009

angelds,aj môj má malý zadoček aj je štíhlý,ale pribral do bruška,tak už mu bola malá košeľa-šak to bolo len S-ko.
včera si dal napr.3x večeru 😀
bože ten môj je fakt číslo,viete jaké somariny trepe napr.zo sna?sa normálne v ten moment rehocem,ale do rána to zabudnem.

elisonka
18. mar 2009

aj moj muzim ma brusko. a som zvedava ked budem tehulka ze ked sa porovname v ktorom je vlastne mesiaci 🙂

angelds
18. mar 2009

a ja mu zasa nerozumiem, aj oj je stihly a nosi 30 rifle, takze na 50 chlapa to nie je zle, nie?

minewka
18. mar 2009

No môj mužík dlhé roky trénoval judo...Takže je štíhly ako prútik...ma dožiera, keď sa sťažuje, že pribral.. 😠 ja som kôli rôznym stresom schudla 15 kg...A opäť ich postupne pribrala...Tak ma štve, že je štíhlunký, zje strašne veľa (nemôžeme kúpiť kuchynský servis, lebo stále nenašiel tú správnu hĺbku taniera na polievky...a keď s niečo vyberie, tak je to misa na šalát.. 😀 aj teraz je z toho polievky. 😀 ..)
No uznajte, je to fér????NIE JE!

mastulka
18. mar 2009

no moj milacik je tiez stihly, lenze on je aj sportovec, hrava hokejbal, obcas futbal, hokej a cez leto tenis... ja som zase presny opak, sportovy antitalent, sa mi sneje, ze keby som ja cvicila tak si urcite ublizim 😅 a najviac ma nastve, ked ja mam nejaku dietu, tak moja vaha stoji a on chudne aj ked nic nerobi kvoli tomu... 😒 to nie je fer... ale uz sa mu robi brusko, to mu vravim, ze aby si mi dobre spinkalo na makkuckom 😀

funlucy
18. mar 2009

angelds-a vy plánujete aj svadbu?Ja mám tiež kamošku čo má priateľa 50-tnika,žijú spolu,ona by aj chcela dieťatko,má už 32 r.neviem ako on,ale asi áno,aj keď má už skoro dospelé dcéry.Ja mám tento pár veľmi rada,vždy sa s nimi nasmejem a viem,že vek tiež neriešia.(Aj keď si mylsím,že postupom času už môžu byť s tým problémy-ale samozrejme záleží na osobnostiach partnerov)Ja to vidím napr.na našich kde je otec o 8 r.starší od mamy a ich zmýšľanie je diametrálne odlišné... 😒 ale tak tam to asi nikdy nebolo ružové!

angelds
18. mar 2009

och funlucy, možno aj áno, alebo nie
pri tejto kríze neviem ale ohľadom peňazí tak by som dostala viac, keďže som slobodná

angelds
18. mar 2009

je rozvedený, on má tiež 27 ročného syna a 24 ročnú dcéru, ale vychádzame s nimi v pohode,

iplusr
18. mar 2009

baby, takze som na rade? no, neviem, ci bude co testovat. vcera vecer ma chytil taky krc do brucha, ze som si pri umyvani zubov musela cupnut a umyvat zuby pocupiacky. a to iste, ked som si isla lahnut. a dnes rano sa objavilo slabe spinenie. aj minuly mesiac mi ms zacala skor - 2dnovym spinenim.
ale este by to mohlo znamenat, ze sa babo zahniezduje - nadej zomiera posledna. ale povedala som si ze uvidim a netestnem sa pred pondelkom. tak kto chce, kludne sa moze predbehnut a testnut skor.
a s tym testovanim je to sranda, ked clovek na ten test zira tak dlho, ze si tam tu druhu ciarku aj domysli.

iplusr
18. mar 2009

elisonka. drzim palce, nech druha ciarka uz len silnie.

monana
18. mar 2009

Jej minewka - aj ja som dlhe roky trenovala dzudo a aj moj manzel - tam sme sa spoznali 😀

angelds
18. mar 2009

a ja som sa spoznala s priateľom v práci ako dobre, už je tomu 5 rokov 😉

stacynka
18. mar 2009

baby ja som si minuly mesiac robila test, a tiez ciarka nikde tak som si ho postavila k sporaku a pri vareni kukala na neho ze co.... 😀

stacynka
18. mar 2009

a nist....

stacynka
18. mar 2009

inak dnes ma bolel prsnik pravy, a aj v bruchu pichalo.... takze uz som uplne na hlavu z toho som zvedava ako dopadnem..... 😀 😖

stacynka
18. mar 2009

tusim setky papate

minewka
18. mar 2009

Hehhe..ale som rada, že tiež hypnotizujete testíky..Dnes som si kúpila ďalší..má význam testovať? Mrchu by som mala dostať 21-22...

Ja s mužom sme sa zoznámili cez internet... Ináč, keď chvcete kuknúť fotos zo svadby:
http://picasaweb.google.com/kmartinakova

mastulka
18. mar 2009

minewka ja by som este pockala, ved to nie je tak dlho styri dni, no nie? 🙂 inac mate pekne fotecky zo svadby 😉

minewka
18. mar 2009

Dik, mastulka...No, povedz mi, ktoré fotky zo svadby sú škaredé? 🙂 každá nevestička aj ženích sú pekní...No hej, mala by som vydržať..ale to je tááááááák ťažko

stacynka
18. mar 2009

ozaj pekne fotecky 😉

stacynka
18. mar 2009

baby mne je nejak divne.... 😲 😀

stacynka
18. mar 2009

ms som mala dostat asi v utorok.....keby tak nedosla.....

stacynka
18. mar 2009

ina samopiska

stacynka
18. mar 2009

maly spi tak som tu zasita a vas nikde.....

minewka
18. mar 2009

Stacynka..ja som tu..len popris tom makáááááááám....a ako sa mi nechce...a nič nestíham... 😠

funlucy
18. mar 2009

Jéééééééééj minewka bola si krásná nevestička,fotogenická.Ja som trošku blázon do fotenia,tak ak by sa chcela niektorá dobrovoľne obetovať 😀 mohla by som to skúsiť,popr.keď budeme mať už detičky tak budem cvakať jak divá.
Iplusr-ja idem po tebe,ja sa s testovanim nikam neponáhľam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre