Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
11. máj 2009

ahojte, babulky, po dlhsej dobe sa k vam hlasim.... 🙂

flyangel
11. máj 2009

nuz asi tak minewka... 🙂 ale ty uz onedlho budes vediet ci si tehu 😉 ahoj ibamy 😉

ibamy2
11. máj 2009

ako ste vikendovali, kocky? my sme mali v piatok navstevu - nasich super susedov, tak sme sa nasmiali... v sobotu sme behali po obchodoch a vcera sme mali papucovy den so sportovym popoludnim (pozerali sme F1 a potom 2x hokej) ... a pekny vikend za nami 😀

flyangel
11. máj 2009

no my sme boli tiez vonku sadnut na pizzu s nasimi znamymi a potom sme boli svokrovcou

angelds
11. máj 2009

tak mi sme planovali na poschodi u nas 4 rodiny mensiu party a drahy povedal, ze budeme mat sexualne volno, tak neviem co planuje, necham sa prekvapit ------- aj sa to podarilo 😉 😉 😉

tak asi kazdy mal prijemny vikend 😀 😀 😀

flyangel
11. máj 2009

noo celkom fajn vikend to bol...tak sa tesim na ten dalsi 🙂

angelds
11. máj 2009

veru a snazim sa nemysliet tak daleko a myslim len na nasledujuci den 😉 😀 😉 😀

flyangel
11. máj 2009

tak mna okrem vikendu nic super necaka...len praca a ucenie sa.. ☹

ibamy2
11. máj 2009

angelds - party sa vydarila?
fly - kedy presne ta cakaju statnice? nypisem do kalendara a poplujem ta potom pre stastie aspon takto, na dialku

flyangel
11. máj 2009

ibamy 😀 nuz budem mat posledny majovy tyzden...takze mozes plvat kolko len chces... 😵 a ty ako s miminkom?

ibamy2
11. máj 2009

fiha, chudak moj notebook, bude poriadne doflusany za ten tyzden 😀
s babom je uz lepsie - nevolnosti postupne ubudaju, byva mi zle uz len obcas, tak sa z toho vytesujem. 20-teho idem na poradnu a na kontrolu, som zvedava na dalsi obrazok nasho mimca zo sona 😵

reivka
11. máj 2009

ahojte skusam sa zapojit
😉

angelds
11. máj 2009

no tak party super zacala sa okolo pol 7, predtym sme pripravili chlebicky - pisem ( dufam, že sa Vám zbehnu slinky ) :

chlebicek + veto + dusená šunka + syr + nitrianska salama + vajicko + uhorka + paprika

pitie - na zaciatok sampanske - na neskor - malinovka, sodovka , vino na streaka, palene - hruska s medom - chutila super - 1 som si dala 😀
tyčinky, pukance, upiekli sme si aj super zákusok, chipsy

a tancovacka, rozpravanie a super zabava az do 2 hod nocnej 😀 😀 😀

reivka
11. máj 2009

doteraz som si tu vždy čítala, čo si píšete a teraz som sa odhodlala zapojiť k vám do diskusie

mastulka
11. máj 2009

Ahojte kocky, ako sa mate? som vas za poslednych par tyzdnov zanedbavala, tak som tu...

reivka vitaj medzi nami, ako, tiez snazilkujete? 🙂

reivka
11. máj 2009

Ano, chceli by sme tretie babo, ale ja som taka zufala, aj ked už máme 2 deti a skušame len od druhej polovice marca, ale ...

angelds
11. máj 2009

ahoj reivka 😀

ale ... ???

reivka
11. máj 2009

2 deti som mala bez problemov, ale o dalšie sme prišli a ako keby ma to poznačilo, teraz sa pokúšame znovu a medzitým všetci okolo v rodine majú alebo sú tehotní a mne to dosť ide na city, tak veľmi by sme chceli mať zase babo a vlastne chceme mať dievčatko (dokonca) vyzerá to tu že som strašne náročná pri vašich problémoch, ale myslela som si že "to" nikdy nezažijem a je to ťažké

angelds
11. máj 2009

vieš aj ja som dúfala, že hneď otehotniem, aj keď som nebrala HAK a snažili sme sa, teraz to nechavame plavat, a snazime sa na to nemysliet 😀

všetko má svoj čas !

mastulka
11. máj 2009

reivka, hlavne treba byt v psychickej pohode... teda aspon si myslim, ze psychika u cloveka robi strasne vela, ja viem, ze sa na take nieco tazko zabuda, ak sa to vobec da, ale hlavne treba byt vnutri ok a potom to snad bude o nieco lahsie 😉 budem ti strasne silno drzat palce 😉 a ake velke mas deticky?

angelds
11. máj 2009

aj ja som sa to chcela spytat, kedze to nemas uvedene v profile pri fotke 😉

reivka
11. máj 2009

3 a 6, ďakujem za palčeky, kvôli citovej pohode som sa sem nahrnula, lebo sa potrebujem s niekym rozpravat o tejto teme
a vždy ked niečo napíšem, ma to vyhodí z témy, to tak musí byť?

reivka
11. máj 2009

ja si myslim, že budem v psychickej pohode, teda v pôvodnom stave zase až keď budem držať svoje ďalšie bábo na rukách

flyangel
11. máj 2009

cauko-mastulka awojik,ibamy tak chudak notebook..ale pre mna to bude stat zato 😀 ahoj reivka

reivka
11. máj 2009

ahoj flyangel
viete čo, ja mam na mobile taku funkciu, že mi to ukazuje kedy mam plodne dni a ovuláciu, ale teraz som mala mrchu kratšiu ako inokedy, tak sa mi asi aj ovulácia podla toho posunie, že?

ibamy2
11. máj 2009

reivka - ahoj .... ohladom tohto ti ja veru neporadim, necham to na nejake skusenejsie zienky

angelds
11. máj 2009

ahojte tak ja coskoro koncim pekny den 🙂

minewka
11. máj 2009

Čauko kočky...vidím, že ste mali oddychový víkend, len ja som makala.. 😠 no veľmi sme si neoddýchli..ale aspoň už je všetko vymaľované a bude pokoj na dlhší čas...na rekonštrukcii sú najhoršie tie večné upratovania...Prídu namontovať linku, zas bude bordel...ach jaj...

Tento mesiac som ovu vôbec nepozorovala, teda podbruško ma nebolelo (minulý mesiac áno, jasne ma bolel ľavý vaječník a riadne, aj ovu test naznačil ovu...)...Snažilkovali sme sa okolo 12DC...tak som zvedavá..normálne mám pocit, že asi nemám ovu každý mesiac...no neviem...

Zatiaľ nič zvláštne nepociťujem, prsia ma zatiaľ nebolia (ale mňa od istého času ani nebolia pred MS)...dnes ma takpichlo v podbrušku, naľavo, aj ma tak trošku pobolieva...ale ináč nič zvláštne...O 8 dní mám dostať mrchu...čo myslíte, kedy testovať? 😝

angelds
12. máj 2009

😉

myslim a som aj poucena z tejto stranky, ze asi az ked Ti bude meskat minewka 😀

minewka
12. máj 2009

Hehe...no heeej...ale to musím vydržať ešte...joooj...a ja som starý netrpezlivec 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre