Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
18. mar 2009

... 😵 😵 😵 mastulka - dakujeeeeeeeem 😀 😀 😀

funlucy
18. mar 2009

iplusr-ja mám z PD kamošku,momentálne žijúcu v Prahe.Chichi,tak vy ste sa poriadne vyzbrojili,určite sa vám to podarí.Inak aj ja som si dala tú Jonášovu tabuľku kde mi to vypočítalo plodné dni,tak som muža naháňala 3 dni po byte 😀
Ja Jonáša aj jeho rodinu poznám,s jeho dcérou sme rovnako staré,aj sme spolu chodili na gympel,len ona do vedľajšej triedy,inak bývajú vo vedľajšej dedine 🙂
Baby mne je tiež teraz nejak divne...už neviem či fakt alebo si to vsugerujem.ale som oslabla,začali ma pobolievať prsia a teraz sa mi "zvedl kufr" zo zákuskov čo mi tu ponúkajú v práci,ani palacinky som na obed nedojedla...a to žerem tony sladkostí!

alfa333
autor
18. mar 2009

...baby a na akej stranke je ta Jonasova tabulka pre vypocet plodnych dni?

iplusr
18. mar 2009

http://lunarconception.com/Calculator.aspx
zadas datum a cas svojho narodenia. potom casovu zonu, v ktorej si sa narodila, potom casovu zonu, kde si teraz a nakoniec datum, odkedy chces, aby ti to vypocitalo
mne to skoro sadlo podla merania bt na ovu. ale vraj aj ked ti to vyjde na ms, tak je dost vysoka pravdepodobnost na otehotnenie. a vyrata ti to aj pohlavie dietata.

alfa333
autor
18. mar 2009

...iplusr - dakujem 😉

funlucy
18. mar 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

inak na TA3 bol minule,mali s ním rozhovor,skús pohľadať niekde v archíve- relácia PORTRÉT myslím

ibamy2
18. mar 2009

mastulka - bola som dnes rano iba na krv. Dnes vecer by som mala vediet vysledky (snad budu pozitivne)...

alfa333
autor
18. mar 2009

...funlucy - dakujem, uz som to nasla - vyzera to zaujimavo 😉

...su aj nejake statistiky uspesnosti? Je zvlastne, ze by mohla zena byt plodna aj pocas mrchy 😨

mastulka
18. mar 2009

ibamy ja si mysilm, ze budu, akosi to tusim 😀

mastulka
18. mar 2009

dobre babulky, tak ja zdrham z prace, este sa asi ozvem ked dorazim domov 🙂 zatial sa majte krasne

alfa333
autor
18. mar 2009

...mastulka - zatial sa maj pekne a davaj pozor na fazuliatko 😉

funlucy
18. mar 2009

ja neviem,keď si zadáš Jonáša do googlu je tam toho milión,samozrejme aj dosť negatívných,takže ja sa k tomu nebudem vyjadrovať,je to na každom z nás,aby si utvoril svoj názor,určite veľa ženám pomohol a má toho za sebou až až...
Ak by sme my osobne potrebovali pomoc,určite by som sa na neho obrátila.

alfa333
autor
18. mar 2009

...aj ja sa s Vami teraz lucim, ale vecer sem nakuknem, tak zatial dosnazilkovania 😀 😀 😀

iplusr
18. mar 2009

funlucy, podla toho tvojho mi to vyslo trochu inak

elisonka
18. mar 2009

iplusr a ked nemam sajinu kedy som sa asi narodila tak ako mi to vyrata???

mastulka
18. mar 2009

no ja som kukla na tu stranku a aj tak som z toho nic nezistila, na co mi to malo byt dobre? a ked viem len cca cas kedy som sa narodila?

iplusr
18. mar 2009

cas narodenia by si tusim mala mat napisany v karte. tak sa skus pozriet tam, alebo sa opytaj mamy. bez casu sa to vraj neda.

mastulka
18. mar 2009

a tie datumy co mi tam potom vyhodilo znamena co? chcem vediet ci budem mat chlapca alebo dievcatko 😀

flyangel
18. mar 2009

AHOJTE... 😀

iplusr
18. mar 2009

tie datumy znamenaju, kedy sa mate naviac snazit. podla toho mojho linku ti da jeden den a tusim aj cas. najvacsia pravdepodobnost je tusim v rozpati 12 hodin pred terminom. a tam ti aj ukaze pri ktorom termine ti vyjde chlapec=b=boy alebo dievca=g=girl.
v tabulke od funlucy mi vyhodilo asi 3 dni snazilkovania v mesiaci.

mastulka
18. mar 2009

no pekne, mne to teda vychadzalo v obdobi ked sme sa nesnazili a potom obdobie ked uz tam drobec bol 🙂 tak nic, zase neviem co to bude 🤐 inak ma to ma rado, na kazdy mesiac mi dalo po jednom termine.... stale nechapem ako sa nam to s manzelom podarilo 😀

flyangel
18. mar 2009

aj ja som si to pozrela...zaujímavé to je celkom.

mastulka
18. mar 2009

FLY ahoj, ako sa mas? uz ti je lepsie?

iplusr
18. mar 2009

mastulka, kazdemu da asi len jeden termin. a snazit sa ma aj podla jonasa aj podla ovu aj medzitym. 😀
niekto tomu nemusi verit, ale ja poznam par, ktory sa snazil o babo vyse 2 roky, aj lekari im povedali, ze to prirodzene asi nepojde a ked skusili snazilkovat podla jonasa, tak im to vyslo a zachvilu budu rodicia

mastulka
18. mar 2009

ved ja nevravim ze to nefunguje, kto vie ci to niekedy v buducnosti nebudem potrebovat
ja len, ze som chcela zistit aj podla tej tabulky co budem mat, podla toho kolko mam rokov a v ktorom mesiaci bolo pocatie... a to mi aj tak moc nepomohla, kedze ja som mala 14.2. narodky a neviem ci som otehotnela ked som mala 25 alebo 26 😒 tak si asi jedine budem musiet pockat na ultrazvuk 🙂

flyangel
18. mar 2009

ahoj mastulka...nie praveze je mi horsie...vcera som uz aj teploty mala...zajtra uz vazne idem ku dr.som vybrala aj dovolenku...budem musiet brat lieky asi inac nepojde 😖 ale dufam ze ty sa mas dobre aj s mimi 😀

iplusr
18. mar 2009

nehovorim, ze by si tomu neverila. skor som chcela povedat, ze ja by som tomu asi neverila, keby to neni takto overene. ja moc neverim takym veciac, ako su horoskopy a jonasova metoda je tiez zalozena na astrologii.
budete musiet pockat na ten ultrazvuk. no mozno aj tam sa zataji, ked sa bude hanbit ukazat - ale co, hlavne nech je zdave, no nie?

mastulka
18. mar 2009

flyangel... my sa mame super, dnes od obeda aj celkom poslucha a nerobi mi zle 🙂 uz ma zacina poslluchat 😀
iplusr jasne, jedine co chcem je aby bolo zdrave a aby sa narodilo v normalnom termine... aj ked sa nasi kamarati hadali ze ci to bude dievcatko alebo chlapec sportovec po ocinkovi tak som im povedala, ze ja chcem hlavne zdrave babatko

flyangel
18. mar 2009

tak mastulka áno zdravie je naj.bo budes z toho mat ak sa ti narodi vytuzena dcerka ale bude chora alebo bude mat VVCH,...tak radsej nech je jedno ake bude mat pohlavie,len nech je silne a zdravé dieťatko..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre