Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
26. mar 2009

dindulka tak to ver ze mi byva s drobcom veselo 😝 ved nech pocka, ked vylezie von mu to vratim 😀 ale nie, si robim srandu, inak si myslim, ze ak ti takto nebyva zle tak je mozne, ze by to predsa bol maly plavec 😉

angelds
26. mar 2009

mastulka a doktor Ti aký povedal termín rozširovania rodiny ?

mastulka
26. mar 2009

no on mi este nepovedal nic, lebo na sone bolo vidno len vak nie drobca, ale podla poslednej mrsky by sa malo narodit v novembri, take este zhruba 7 mesiacov 🙂

angelds
26. mar 2009

je tu niekto ?

alebo som sama ako prst ?

dindulka
26. mar 2009

ja, som tu, ale mám teraz robotku

angelds
26. mar 2009

ok som rada a photo ste nekukučkovali ?

elisonka
26. mar 2009

ahojte babulky. prajem pekny den.

mastulka
26. mar 2009

angelds som pozerala, to budes mat peknu baviacku 😀

elisonka vitaj 😉

angelds
26. mar 2009

elisonka vitám - vitám !

optimisticky som vypočítala, že by som potrebovala denne vyložiť 64,29 kusov pri priemere 280 dní 🙂

tak to by bola riadna fuška, tak už sa pomaly pripravujem 😉

mastulka
26. mar 2009

angelds 😀 😀 a aj si robis nejaky trening na to? 😉

angelds
26. mar 2009

ano mam na to asi uchilku 🙂

na Vianoce som dostala od kamarátky 3 x 300 ks a každý deň som vyložila jeden

rekord : 1000 ks za jeden jediný deň

mastulka
26. mar 2009

tak to je fakt uchilka, ale v dobrom samozrejme, neviem ci by som mala na to nervy 😀

dindulka
26. mar 2009

ahoj elipsonka 🙂
angels, jéééj krásne puzzle, tak to bude pekná zábavka pre teba aj pre maličké, určite Ti bude pomáhať 😀

ibamy2
26. mar 2009

ahojte 😎

mastulka
26. mar 2009

ahoj ibamy, ako sa ndes mate? 😎

cheerlady
26. mar 2009

ahojte babenky,pisem sem prvy krat 🙂 my sa snazime druhy mesiac a zajtra by mala prist mrska..vcera som kupila test rapidclear ten ruzovy a nevydrzala som a spravila som si ho...vcera poobede mi neukazal nic a dnes rano som skusila znovu a zdalo sa mi,ze vidim "naznak" druhej ciarky,len to bolo tak strasne slabunko vditelne,ze mozno tam ani nebola,len ja som si to "pricarovala" 😖 tak teraz neviem, ak som tehu,tak, sa mi to zacne zosilnovat,no neviem...v kazdom pripade musim pockat,snad zajtra ta mrcha nepride...a inak som dost nervna a stale sa hadam s mojim chlapom a mam pocit,ze sa zakazdym rozplacem..ale inak mi nic nie je-nebolia ma prsia, nechce sa mi vracat,len rano hned,ked sa zobudim,tak sa musim najest alebo napit,lebo mi je zle.a skusali sme hlavne cez plodne dni a 2,3 dni na to som mala bolesti v podbrusku-take mierne,ako keby mala prist mrcha...tak mozno sa mi tam "nieco hniezdilo" 😀
inak vsetkym snazilkam drzim palceky!!

krtka
26. mar 2009

ahojte baby,

tak som dnes doma, mam dovolenku a v ramci nej som si vybavila aj gynekologa. Ten mi najprv blahozelal, ze to je uzasne, meska vam to osem dni, ste tehotna? A ja: nie, robila som si dva testy a oba negativne. Zlaty bol, prezrel ma, povedal, ze to na tehotenstvo vobec nevyzera a aj tak mi zobral krv na zistenie HCG hormonu. Ja vsak viem, ze nie som tehulku. A hned nato mi sestricka pichla vyvolavacku. A tak strasne dufam, ze do nejakych piatich dni dostanem menstruaciu, aby sme mohli s manzelom pracovat na babatku.
Po dlhej dobe som bola v meste a prekvapilo ma, kolko ludi chodi po namesti hore-dole a nepracuje. Celkom ma potesilo, ze som sa na maly okamih pridala k nim a nakukla aj do niekolkych obchodov.
No...pekny dnik, chytila ma energia, idem do posilky. Paaaa

krtka
26. mar 2009

cheerlady, to vyzera, ze si tehulka. Skusaj testovat o dva-tri dni. Drzim palce a vitaj.
Tehotky, ako sa dnes mate? Vsetko ok?

cheerlady
26. mar 2009

dakujem krtka,snaad.. 🙂 ale kaby nie,svet sa nezruti,aspon sa mozem vydavat s este "normalnymi rozmermi" 😀

krtka
26. mar 2009

Cheerlady - jaaaaj, nie si vydata? A chystate tento rok? My sme manzelmi uz tri roky, v aprili ... Bezi to.
Svadbu je najlepsie vychutnat si, radsej bez bruska. Ale ak sa stane, ze by si bola tehotka, nevadi to. Budete si ju uzivat spolu, pekne traja.
Prave som docitala, co ste vsetko popisali, Alfi, spravny spristup. Snazit sa treba dalej.
Ja teraz budem v ocakani menstruacie. Dufam, ze dorazi cim skor.
Tak ae uz ozaj idem cvicit, lebo ma ta znovuziskana energia opusti. Paaaaaaaaaa

dindulka
26. mar 2009

- ahoj cheerlady, vyzerá to sľubne s tvojim tehu, držím palce 😀 , ja idem na obedík, aj vám dobrú chuť 🙂

cheerlady
26. mar 2009

nie som vydata,ale tento rok to urcite planujeme - keby sa postastil drobec,tak v juli a ked nie,tak do septembra urcite...a sme spolu cez 4roky a drahy uz strasne tuzi po miminku (samozrejme aj ja), lebo nechce - ako on hovori "prist na stuzkovu svojmu dietatku a vyzerat ako jeho dedko" 😀 ja sa tomu len smejem 😉
ja by som si ju tiez radsej vychutnala bez bruska,ale v tretom mesiaci by to hadam az tak moc nebolo vidiet..

cheerlady
26. mar 2009

dakujem dindulka,aj ja tebe 😉

ibamy2
26. mar 2009

cheerlady, vitaj medzi nami. aj mne vysla na prvom teste uplne slabulinka druha ciarka.... ale bola tam 😉 a o dva dni bola silnejsia 🙂 a potom este silnejsia...
mastulka, krtka - aj dnes mi je nanic ☹ rano som sa stazovala mojmu manzelovi, ze je to velmi nespravodlive a ze pri tehu by to malo byt na striedacku - jeden den zle mne a jeden den jemu 😀

angelds
26. mar 2009

dobrú chuť všetkým

dindulka aj ja si myslím, len by to už mohlo byť

angelds
26. mar 2009

terraz si predstavte ti ciastocky, ved to bude take velke ako jejújeho prstiky 😉

cheerlady
26. mar 2009

ibamy 2 - no ja si myslim,ze keby som tu ciarku ukazala napr.priatelovi,tak bude na mna pozerat,ze som blazon,ze on tam nic nevidi,ale tak hadam mas pravdu,este mozno nemam tak vysoku hladinu HCG,kedze som si ho robila pred terminom prichodu mrsky.uvidime,za 2dni vas budem informovat 😉 a ty si si ten test robila uz,ked ti meskala,ci si bola nedockava ako ja a este predtym? 🙂

ibamy2
26. mar 2009

ja som mala vsetky mozne priznaky uz takmer 2 tyzdne pred MS, takze je jasne, ze som bola nedockava a testovala som 3 dni pred ne/ocakavanou MS 😀

cheerlady
26. mar 2009

tak ty si to ibamy2 mala viacmenej jasne 🙂 najhorsie je,ze neviem rozoznat priznaky tehu od tych mrskovych...ale je to individualne-kamoske vobec nic nebolo ani na zaciatku tehotenstva a teraz ma mesacneho lukaska 🙂

ibamy2
26. mar 2009

no, jasne ako jasne - stale som si hovorila, ze si to vsetko urcite iba nahovaram.... ved aka by to bola nahoda, keby sa zadarilo hned prvy mesiac? a predsa 😀 dokonca som neverila ani 5 pozitivnym tehutestom 😉 zacala som trosku verit, ked som mala vysledky krvi od dr. a este viac po sone 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre