Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
15. mar 2009

noo mozes aj v utorok rano...alebo ak chces tak aj zajtra vecer a potvrdis si to v utorok rano.. 😀

matulik284
15. mar 2009

a aky je najlepsi test? ktore testy su z tych najspolahlivejsich?

flyangel
15. mar 2009

mamatest,baby duo,via med....idem papat ale napisem potom...

matulik284
15. mar 2009

ok dobru chut fly 😉

minewka
15. mar 2009

čaute baby, flyangel dobrú chuť, matulík peknú prechádzku...Včera sme boli s mužíkom v maďarsku na nákupoch, kupovali sme vstavaný sporák, umývačku a kávovar..Si predstavte, že keď sme porovanli s cenami u ns na nete, ušetrili sme 11 tisíc SK...Ja tiež netrpezlivo čakám na 28 dc, aby som sa ešte raz testla, lebo od ˇprvho ozajstného snažilkovania ma stále bolí v podbrušku...Mňa nikdy nebolalo, max v prvý deň mršky...

matulik284
15. mar 2009

ahoj minewka, 😉
tak to ste super nakupili 🙂 A kedy mas 28dc? Tak na tom nieco bude ked ta pobolieva v podbrusku..minewka mozes byt tehu 😉

flyangel
15. mar 2009

ahoj minewka...no mozes byt tehu...a aj my sme boli min.tyzden,sme kupovali umyvacku riadu a usetrili sme 7tis.korun. 😉

minewka
15. mar 2009

No mal by byť okolo 21-22. marca...čítala som, že nemá veľmi výzam robiť testík skôr...Ale človek si môže aj niečo vsugerovať...som teraz prechladená...kľudne to môže byť skoro...A bolo by to ozaj veľké šťastie, keby sa podarilo hneď...Dnes som na nete niekde čítala, že zdravému páru sa podarí otehotnieť do 8 mesiaca...že keď sa podarí hneď, je to skôr výnimka.. 🙂
Flyangel...keby sme vedeli, eže sa dá toľko ušetriť už skôr..🙂 ešte musíme ísť kúpiť chladničku...A potom hurá na kuchynskú linku, keď ešte našetríme, lebo zatiaľ nemáme žiadnu..len starý stôl...starú chladničku..a starý sporák.. 😀

flyangel
15. mar 2009

nooo tak testik skor sa neoplati robit...len keby ten co mozes pouzit 3dni po zahniezdeni...noo neva mozno sme vynimky 😉 😉 a aj my budeme stale vsetko kupovat do Madarska

minewka
15. mar 2009

No ja už tým testíkom celkom nerozumiem...a podľa všetkého, čo som počítala, najlepšie je snažilkovať sa čo najviac...

flyangel
15. mar 2009

tak minewka...asi najlepsie je pockat do ocakavaneho dna ms a ked nepride tak testnut....takze musime cakat...mne ma prist o 2tyzdne

minewka
15. mar 2009

Hm...tak u mňa to bude skôr...uvidíme... 🙂

iplusr
15. mar 2009

ahojte. my sme mali dnes den plny zazitkov. najprv som od draheho dostala kyticu tulipanov - len tak, lebo ma lubi. potom sme sa skoto nedostali z nakupu. isli sme este so sestrou a jej nastavajucim a auto zacalo skapinat. nastasie to este vytiahlo na kopec pri nasom dome a potom ten kusok to uz chalani dotlacili.
no a ked som zacala varit, tak dosli policajti a ze ci sme v piatok vecer nic nepoculi, ze niekoho nedalako nasho domu zavrazdili. no tu je to uz skoro na dennom poriadku. same bitky gangov. to uz aby sa clovek bal vyjst vecer na ulicu.

iplusr
15. mar 2009

baby, to mate fajn, ze mate to madarsko tak blizko. clovek by neveril, ze su tam o tolko nizsie ceny.
ja budem na ms cakat tyzden - max 10 dni. tak snad sa tam objavia //, aj ked sa este nesnazilkujeme tak dlho.
minewka, ja mam tiez v bruchu taky divny pocit, ale neviem, asi si to len nahovaram.
baby, ja som vcera objavila ameriku. to ste vedeli, ze napriklad v tretom tyzdni tehotenstva ma babo len jeden tyzden? ja som nevedela, ze sa to pocita od poslednej ms. myslela som si, ze 280 dni je od ovu.

minewka
15. mar 2009

Iplusr, no to si mala veselo..my sme tiež mali veselo, na ceste z Maďarska sme zle odbočili a miesto pri Košiciach sme vyšli pri Trebišove...Ako som zatvárala kufor, ešte v Maďarsku, so sporákom, nevšimla som si taký háčik, čo trčal z kufra a pricvikla som ho dverami a výsledok - nevedeli sme otvoriť dvere....Neďaleko trebišova nás o 22:30 zastavili colníci, že colná kontrola...že vraj máme otvoriť kufor..a my že sa nedá 😀...Prišli sme asi o 23:15 a ešte hodin s baterkou, sediac v kufri (preliezli sme cez sedadlá) otvárali kufor, lebo sme nevedeli vybrať ten sporák..ale nakoniec sa podarilo...Tak asi cez víkend bolo dačo vo vzduchu... 🙂 idem do vane, lebo sme doteraz pratali, mali sme hrozný bordel, lebo sme robili strop...ta asi tak 🙂

mastulka
16. mar 2009

Dobre ranko babulky, ako to tak citam, pekne ste sa tu rozbehli cez vikend 🙂

prajem vam vsetkym uspesny pracovny den 😀

angelds
16. mar 2009

dobre rano, aj ja prajem prijemny den - my sa snažíme od 1. marca a ešte nevieme nič 😒

flyangel
16. mar 2009

caute baby ako sa mame? 🙂 mastulka ako rastie mimi 😀 ?

mastulka
16. mar 2009

ahoj fly... no rastie rastie... a sice na brusku to este nie je vidno, ale dava mi zabrat niekedy, hlavne ked sa zobudim a je mi cim dalej tym horsie... ale uz som na to prisla, treba rychlo zjest kusok peciva a prejde to 😀 uz si s malym nejako na seba zaciname zvykat 😵

flyangel
16. mar 2009

noo tak to je skvele tesim sa 😉 😀 ja idem ku dr.bo strasne kaslem ma vsetko dajak boli...hlavne hlava a za hrudnou kostou...to bude asi zapal priedusiek... 😠 asi mi da atb..ale bojim sa ich brat co ako som nahodou tehu 😕

mastulka
16. mar 2009

vies co ja som mala tiez antibiotika pocas toho ako som bola tehu, no nevedela som to este, a mala som nejake lokalne antibiotika... ved si urob testik, alebo mu to povedz ze pracuejte na babatku a nevies ci si alebo nie si

flyangel
16. mar 2009

testik mi este nic neukaze lebo to len teraz som mala ovulku a az o 2tyz.mam mat mrchu a az vtedy si mozem urobit test... 😖 asi mu len poviem o tom. 😉

alfa333
autor
16. mar 2009

Ahojte babule 🙂 , ako ste sa pekne rozbehli

...Zuzi, drzim palceky, aby si bola cim skor v poriadku 😉

...mastulka, ako Ti pekne tie tt stupajuuuuuuu
Mam na Teba otazku... ked si este netusila, ze si tehu, mala si take zvlastne krce v podbrusku? Ja som skoro cely vikend myslela, ze ma chytila crevna viroza, ale sprievodny jav boli len dost velke krce, akoby som mala dostat mrchu. Dufam, ze nie som pechladnuta 😒

...fly - ahoooj, daj sa rychlo doporiadku, aby ste mohli snazilkovat

...angelds, Ty si tu asi nova, ze? Tak Ta pekne vitam 😉

mastulka
16. mar 2009

jaj... tak asi fakt ho len informovat 🙂 co je dobre ako nahrada za kavu? nevies nahodou? som bola dost kavickar a teraz to je pre mna strasne, hlavne ked je taketo pocasie 😖

alfa333
autor
16. mar 2009

...Ivulaaaa, halooooo, kde sa tulas? 🙂 Ako dopadla skuska, som Ti drzala palce 😵

mastulka
16. mar 2009

alfa ahojky, no mala som krce v podbrusku, nieco ako pred mrskou len boli take ze z nicoho nic prisli, myslela som, ze mi roztrhne brucho a potom zase z nicoho nic aj odisli, a toto mi robilo stale dokola asi tak dva tyzdne pred mrskou... a potom zacali navaly unavy a straaasne sa mi chcelo spat... a spim az doteraz 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...mastul, diky 🙂 , no uvidime, co sa mi to deje 😎

mastulka
16. mar 2009

no dufam, ze to bude to co sa dialo mne 😉 hned ako to zistis, dufam, ze to tu napises... 😀

flyangel
16. mar 2009

alfa dakujem,snad sa rychlo dam dokopy 😉 mastulka a preco nechces pit kavu..pocas tehu to nie je odporucane lebo kava odvodnuje,ale tiez neskodi babu... 😉 no a mna vcera strasne bolelo podbrusko,aj prsia a bolia az doteraz.. 😀

mastulka
16. mar 2009

fly ked ja sa bojim, aby som drobcovi nejako neuskodila... asi radsej pockam az bude po tretom mesiaci... a potom len tak obcas... zeby si aj ty nieco cakala? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre