Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
19. mar 2009

minewka, ja nie som smutna. potom by som nepatrila do tejto temy. a smutok nam tiez neprospieva. takze sa treba hlavne pozitivne naladit. 🙂 😵 😀
viete, co je na tom nejlepsie? ze si to mozme riadne uzivat, nemusime si davat pozor a strachovat sa aby sme nebodaj nezostali v druho stave 😀 . Takze naplno dotoho! 😵
Inak baby netehulky, co pisete, ze aj vy by ste chceli mat take tehu nevolnosti ... ja by som to kludne zvladla aj bez nich 😀 , len nech su tie //

angelds
19. mar 2009

baby aj ja si myslím. že nášmu mimi dáme všetko ( v norme ), len aby bolo zdrave nie ? 😉 😉 😉

funlucy
19. mar 2009

iplusr,akoto že prišla mrcha?a ešte predčasne?verila som,že budeš tehu 😒
kolegyňa mi práve hovorí,že išla na dovolenku do španielska,dostala aj mrchu-ale takú divnú-kratšiu aj test jej vyšiel negatívny a bola tehu.dnes má 6 roč.synárota 🙂

minewka
19. mar 2009

Fííha...super...to sa mi páči, takéto odhodlanie!!! 😀 ja to bohužiaľ tiež vidím na mršku, ale už sa teším..intenzívne sa stále snažíme.. 😀

elisonka
19. mar 2009

funlucy som pozerala tvoje svadobne... velmi pekne.som ta chcela vidiet ty vecny nas optimista 😉

iplusr
19. mar 2009

funlucy, aj ja som dufala. ale teraz to vyzera beznadejne. dnes rano to bol celkom masaker. mam pocit, ze mi odisla cela sliznica maternice, takze babo sa nemohlo uchytit ani zazrakom.
funlucy, pozerala som ten rozhovor s jonasom. ujo jaky zlaty. clovek by ani neveril, ze je to odbornik 😀
a ako viem, ktora stranka je prava jonasova metoda? ta tvoja stranka funguje ako? nepozerala som to presne, len som videla asi 3 dni vyznacene v mesiaci. ukazuje to aj pohlavie? aj risk - zivotaschopnost?
ten moj link bol predtym lepsi, teraz to trochu zmenili, tak sa mi to nepozdava.

funlucy
19. mar 2009

elisonka-no ja som na seba dosť sebakritická a nerada som stredobodom pozornosti,ale tak prežili sme to 🙂
iplusr,tak dúfám,že sa vám to podarí nabudúce,veď sme mladé zdravé baby 😉
ja som tie tabuľky moc neskúmala,nemám rada tabuľky-ale do tej mojej som zadala dátum a približnú hodinu narodenia a vyhodí ti to plodné dni a pod tým m-jako men a w-ako women.

iplusr
19. mar 2009

ahaa, tak sa na to este doma pozriem. a skusim este porovnat a dam vediet. ja mam praveze rada, ked sa na to ide nalezite vedecky 😀

funlucy
19. mar 2009

iplusr,vyklašli sa na vedu,neni nad spontánnosť 🙂 mne kamošky povedali že nám sa podarí mimi na prvý šup-a ten už bol,tak uvidíme 😀

iplusr
19. mar 2009

tak budem draz palce, aby si cochvila mohla aj ty na mna plut tehulkovske virusy 😀 😀

mastulka
19. mar 2009

funlucy... na ten "prvy sup" by ti moj drahy odpovedal, ze zalezi od kedy zacnes pocitat 😀
ale drzim vam vsetkym palce aby to bolo to co najskor, aby sme vsetky tehulkovali a grcali a boli stale stastne a usmiate 😉

angelds
19. mar 2009

ahojky, idem konečne domov a ideme snažilkovať

minewka
19. mar 2009

Funculy...aj ja chcem videť fotečky zo svadby...... 🙂 Ja som volala dokymu, že chcem ísť na takú kontrolnú prehliadku, ale má tam strigu sestričku 😠 😠 a tá na to, že jediný voľný termín majú v máji ...😀 ...no uznajte...tak si pekne zaplatím za objednanie 6,50 EUR a idem 2.4.09... 😎

mastulka
19. mar 2009

angelds-.... drzim vsetky styri palce aby to vyslo 😉 hlavne si to poriadne uzite 😀

minewka
19. mar 2009

Angels, my už jedno snažilkovanie máme za sebou 😎 😅

mastulka
19. mar 2009

minewka ja mam tiez tskeho dokyho, ze tam objednava na tri mesiace dopredu... esteze tehulky musi objednavat skor 😀

minewka
19. mar 2009

No veď Mastulka, v prvom momente som jej chcela povedať, že to už budem tehotnááááá (dúfam) ..😀

mastulka
19. mar 2009

minewka verim, ze aj budes... len ako som citala, asi by si mala trosku polavit v praci, stres tomu otehotneniu asi nepomaha... i ked ta zase na druhej strane chapem, my sme tiez doprerabali byt a este sme chceli ho trosku zariadit ako nova postel, kuchynsky stol a nejake tie skrinky, komody a tak... ale to pocka... 🙂

iplusr
19. mar 2009

minewka, mala si sa rovno objednat na ultrazvuk 😉

flyangel
19. mar 2009

ahojte 😀

minewka
19. mar 2009

čaute, teraz som došla...už budem stále pri compe, tak nahoďte nejakú tému 🙂
Mastulka, ono živnosť je síce super, ale aj ťa hrozne zväzuje...ja skutočne nemusím ísť ráno do roboty, keď nechcem..ale musím chcieť .... mnoho dní je takých, že síce celý deň robím, mám obhliadky, stretnutia...a nič nezarobím...vtedy mám normálne depku... Ináč, aj dnes mám hroznú náladu... 😖

minewka
19. mar 2009

Fly, aj by som ti k tomu niečo napísala, ale neviem, ako sa má taký graf čítať... v čase ovu je teplotá zvýšená?A ak si tehu, tak neklesá?A ak nie si tehu tak klesne?

flyangel
19. mar 2009

No minewka,ze vraj ak mas teploty nad 37 je nadej na tehu...tolko viem..no uvidime,dnes som 17Dc tak som zvedava ci sa zadarilo 😉

minewka
19. mar 2009

Juuuj...tak ti rdžím všetky palce aj prsty... A to si teplotku môžeš merať aj pod pazuchou, alebo to musí byť v pošve? A musíš si ju skutočne merať o 6:00 ráno? Lebo taký čas je pre mňa smrťááááák 🙂

flyangel
19. mar 2009

minewka... 😉 dakujem dufam ze sa zadarí..mozes aj pod pazuchou ale v posve je to presnejsie...a mala by si vzdy predtym ako vstanes z postele a v rovnaku hodinu napr vzdy o 7:00 😉

minewka
19. mar 2009

Och...tak momentálne pri časoch, kedy chodím spať, by som zvládala najskôr o 8:00 .. 🙂 ...

minewka
19. mar 2009

Ináč...ostatné baby, kdeeeeeee steeeeeee ??? Ináč, Fly, to si ty na tej svadobnej foto?

flyangel
19. mar 2009

no mozes aj vtedy len nech to je vzdy v rovnaky cas 😉

funlucy
19. mar 2009

halooo halooo,ja kvasím v robote,dúfám že nič nebude zvoniť a kuknem si ordináciu...
asi sa všetky snažilkujete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre