Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
31. mar 2009

aj ja uz idem dobru nocku

iplusr
31. mar 2009

tak ja som zase dosla, az ked uz isli vsetci spat? ☹
tinka , monicka, vitajte. monicka, prajem vela sily a stastia do noveho snazenia. poznam jeden par, ktori tiez takto skoro prisli o fazulku a do polroka sa im podarilo dalsie a teraz uz ma to male tusim 2 alebo 3 roky.

iplusr
31. mar 2009

tak dobru noc a dosnazilkovania

mastulka
1. apr 2009

dobre ranko vsetkym 😎

angelds
1. apr 2009

ahojky pekne rano, teraz pisem, lebo dnes mame tu kontrolu, takze neviem ako budem stihat 😉

mastulka
1. apr 2009

ahojky, tak sa drz, nech vam to dobre dopadne, nam by mal prist certifikacny audit niekedy tento mesiac, len nam stale neoznamili, ze kedy presne

angelds
1. apr 2009

posnazim sa uz menit photo, ale nestiham doma 😉 ale budem tu 😀

mastulka
1. apr 2009

super, ved my pockame 🙂

angelds
1. apr 2009

som rada, že som tu medzi Vami

mastulka
1. apr 2009

ja sem tiez rada chodim, su tu same v pohode babule 🙂

dindulka
1. apr 2009

dobré ránko babulky, včera večer mi blbol internet tak sa mi nedalo ani odpísať ☹ , ale v práci mi funguje 😕 😀 , aj my dnes máme mať v práci "návštevu" - vedenie na kontrolu a hodnotenie, len neviem či príde alebo doobeda alebo doobeda , tak už sa teším 😖 , ale veď nejako bolo nejako bude
- aj ja som už nad tým rozmýšlala, že sa patrilo zmeniť si foto, tak tiež posnažím 🙂 , angels aj ja mám na dušičke veľmi dobrý pocit, že som sa pridala na MK k šťastým snažilkám
- monička moja kamarátka teiž prišla o babätko v piatom týždni, ale do polroka ostala znovu tehu a teraz má krásnu polročnú dcérku, tak držím palce aby to dobre začalo, zlý začiatok znamená určite dobrý koniec 😉

mastulka
1. apr 2009

dindulka tak neviem co to je dnes za navstevny den 🙂 ale presne tak nejako bolo, nejako bude, prezijeme to 🙂

dindulka
1. apr 2009

teraz som si to po sebe prečítala a niektoré tie vety a spojenia no ako Maďar 😀

angelds
1. apr 2009

dúfam že s tým maďarom to nebolo namierené na niekoho 😀 😀 😀

dindulka
1. apr 2009

tak som to vôbec nemyslela 🙂 , to sa len tak hovorí 😀 , angels už je mrška v plnom prúde? mne by mala prísť zajtra alebo pozajtra 😉

mastulka
1. apr 2009

dindulka to nevadi, aspon som trosku zapojila mozog aby som pochopila 😀 lebo dnes sa mi nic nechce, ale tak straaaasne 🙂

tinkamt
1. apr 2009

Ahojte kočky, držím Vám všetkým v práci prsty a dobré neskoré ránko 😉

mastulka
1. apr 2009

ahoj tinka 🙂 ako sa dnes mame?

dindulka
1. apr 2009

no mastulka mne sa tiež nechce a to nie som ani tehu, takže ty to máš aspoň dovolené 🙂 , ale dnes sa vytešujem, lebo mi má kamarátka prísť robiť gelové nechty, ešte som ich nemala, ale len také krátke, aby mi nezavadzali, ktorú stredu sa idete s babätkom fotiť? 😀

mastulka
1. apr 2009

uz buduci tyzden, takto o tyzden konecne uvidim drobceka 🙂 sa tesim, dufam, ze bude vsetko v poriadku, a uz by mi mohli dat aj tehuknizku

tinkamt
1. apr 2009

no vobec ale vobec sa mi nic nechce 😒 , u nás je pod mrakom, tak čakám na slniečko, nech mi vleje trocha energie....mala by som variť, aby mi muž neumrel od hladu 😀

tinkamt
1. apr 2009

neboj mastulka, všetko bude ok....potom sa tešíme na foto ....inak Vám sa to tak krásne podarilo, dúfam, že aj nám to pôjde tak rýchlo, skončí mrcha, skočím k lekárke a idem do toho 😎

mastulka
1. apr 2009

teda tinka, tu je tiez pod mrakom, a tiez sa mi vooobec nechce robit a to mame uzavierku, kaslem na to, aj tak mi este nenosia poriadne podklady 😀 a som hladna cakam kym bude tak pol 11 a pojdem si po obed, odkedy som tehu tak som prestala chodit na obed do jedalne, lebo tie vypary mi nerobia dobre, radsej si to vezmem do misky a zjem v kancli 🙂

angelds
1. apr 2009

no tk mrska tu je ale nejaka iná v pondelok silna a vcera a dnes taka slabsia - tak neviem.

už odišli 😀

tinkamt
1. apr 2009

mastulka ja som robila tiez personalistku a mzdarku, potom som bola 2 roky v zahranici, teraz naposledy som robila v poistovni a teraz som doma a snazim sa nieco najst, ale je to biedne, tak aspon cim skor na matersku, aby som splnila ten narok na nu, ak nenajdem robotu ☹

mastulka
1. apr 2009

angel tak to si mala rychlu navstevu 😀 ako to dopadlo?

angelds
1. apr 2009

vsetko ok, sme radi v robote 😀

angelds
1. apr 2009

a s tou mrskou neviem 😖

mastulka
1. apr 2009

tinka ja tiez robim personalistikua mzdy, ako bavi ma to, ale nie prave v tomto obdobi, ked prepustaju ludi a tym padom mne pribuda robota, nielen s papiermi, ale to ze nas tu bolo 7 a ostali sme tri a byvala kolegyna a sucasna sefova nie je schopna spravit nieco sama na pocitaci tak ma vkuse otravuje s blbostami, a hadze na mna jej robotu

angelds
1. apr 2009

takze Ty makas a viacerých, tak urcite aj plat bude dobry 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre