Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

dindulka
22. apr 2009

mastulka,dakujem ti velmi pekne.mas pravdu aspon viem,co je pricina problemov s mrchou a usetrilo mi to urcite zopar sklamani z testov s /,aj ja ti drzim palce,aby drobcekovi bolo v brusku ako v bavlnke.

mastulka
22. apr 2009

dindulka dakujem, zatial sa nestazuje, a asi mu je tam velmi dobre, lebo sa zacalo roztahovat 😀 strasne ti to prajem a aj vam vsetkym ostatnym aby ste aj vy coskoro pocitili 🙂

angelds
22. apr 2009

ahojky, tak ja mam zas troch viac prace 😀

mastulka
22. apr 2009

angel aj ja, buduci tyzden mame audit tak je tu rusno a samozrejme nic nie je nachystane, tak sa teraz vsetko narychlo doraba... 😒

flyangel
22. apr 2009

ahojky babulky 😉

flyangel
22. apr 2009

baby ja asi testnem dnes poobede uz len kvoli zvedavosti a asi aj zajtra rano ak bude len 1ciarocka.ja som dnes som 11dpo

mastulka
22. apr 2009

tak testuj testuj, uz zacinam byt zvedava, potom nam to tu hned napis, budem drzat palce 😉

flyangel
22. apr 2009

dakujem mastu...aj ked si myslim ze bude len / ale aj tak vam dam vediet.

jamar
22. apr 2009

flyangel potom hned napis ako test dopadol... sledujem tvoje prispevky uz dost dlho, a som strasne zvedava....

ja som vcera podvecer mala dost silne bolesti vajecnika.. tak sme s manzelom skusili... boli aj dnes rano, ale uz nastastie ustali....

flyangel
22. apr 2009

jamar jasne napisem 😀 no tak asi si mala ovulku ja vzdy mam silne bolesti pocas ovu 😉

ibamy2
22. apr 2009

ahojte, babiky
matulik - ☹ je mi to moc luto... verim vsak, ze sa vam s partnerom zadari velmi skoro a vsetko to skonci stastne
dindulka - no, to si doteraz musela mat vazne "uzasnych" gyndasov... je fajn, ze si sa konecne dostala do ruk niekoho, kto ma zaujem tvoju situaciu riesit a vyriesit... teraz to vsetko pojde uz len k lepsiemu, uvidis 😉

a, dievcata, chvalim sa novou fotoskou v albume z nasho dnesneho fotenia u pana dr. 🙂 vsetko je zatial v poriadku, srdiecko bilo ako o zivot, NT je chvalabohu v norme a mame uz takmer 31mm 😀

flyangel
22. apr 2009

ibamy to je super aj ja by som chcela byt tehu a tesit sa z druheho srdiecka pod mojim srdieckom 😉

mastulka
22. apr 2009

IBAMY JEEEJ gratulujem strasne moc 🙂 krasne babatko mas 😉 pekne davajte na seba pozor a mojho drobceka prerastol tvoj o 4mm 🙄 musim tomu mojmu dat poriadne papat 😀

flyangel
22. apr 2009

aj ja som sa pozrela 😀 😀 sa tesim s vami temi tehulky

angelds
22. apr 2009

ibamy - gratulations

mastulka aj ja mam veľa práce, ale už čoskoro sa to riedi

angelds
22. apr 2009

ešteže máme polovicu za sebou

mastulka
22. apr 2009

angel ja by som dnes este potrebovala tak aspon pol smeny, ale aby sem nikto nechodil, nikto nevolal, proste klud... ale aj tak nadcasy mi neplatia tak ich kaslem v praci sediet nebudem 😠

ibamy2
22. apr 2009

juj, babulky, dakujem za gratulacie. ani si neviete predstavit, ako sa z toho vsetkeho tesim 🙂 trosku som sa bala, lebo vcera ma cely den bolelo brusko, aj z roboty som isla domkov uz o pol jednej, aby som si lahla s nohami dohora...
na vas vsetky plujem tehuvirusiky: tfujky, tfujky, tfuj
fly - aj ty sa dockas tehu a my sa potom budeme vytesovat s tebou 😉

ibamy2
22. apr 2009

mastulka - ved vy nas este predbehnete, len sa ty neboj. pekne babu dopraj veeeeeela ovocia a zeleninky a ono ti narastie, ani sa nenazdas 🙂

mastulka
22. apr 2009

no to dufam, no co tak by mi moc nenarastlo, bude taky krpec ako som ja 😀 ale brusko mi pekne rastie, tak snad aj babatko, dnes ma strasne svrbi brusko, tak sa asi uz roztahuje 😀

stacynka
22. apr 2009

ibamy gratulujem boze aj ja uz chcem mat doma taku fotecku....
baby uz ste to hovorili niekomu v okoli? a kedy? my este potichucky sa len sami dvaja s muzikom vytesujeme, aj ked ja mam co robit aby som to udrzala.... 😉 🙂

flyangel
22. apr 2009

no ibamy mas pravdu urcite sa dockam ale nie tento mesiac lebo na teste je len / 😠 ale dajak som to cakala 😔

stacynka
22. apr 2009

tusim papate, tak prajem dobru chut vsetkym...

ibamy2
22. apr 2009

zatial sme to nepovedali nikomu, ale tiez mam veeeelikansky problem to hned nevykricat do celeho sveta 😀 Ja som chcela pockat, kym budem babo naozaj vidiet a hlavne pocut, takze co neviediet sa budem vsetkym vychvalovat 😀
fly - to chce hlavne pohodicku a tak, ako tu uz mastulka nedavno pisala - nebyt "na prasky" po kazdom sexiku, ze ci to vyslo a namiesto uzivania si chvil s partnerom sa stresovat, ze teraz musime, lebo mam plodne dni... ak je akakolvek moznost, aby si to "snazenie" pustila z hlavy, urobis len dobre - podla mna je prave toto najlepsi recept, ako otehotniet 🙂

flyangel
22. apr 2009

ibamy ja ani nestresujem nad tym,len potom ked sa uz blizi mrcha sa sledujem a som netrpezliva...ale teraz ked je len / tak sa tesim na dalsie snazilkovanie 😀

stacynka
22. apr 2009

ibamy, no ja chcem v prvom rade pockat, kym bude po ultrazvuku a budem babetko vidiet, potom to asi uz nebudem tajit...

ibamy2
22. apr 2009

flyangel - skvely pristup 😉

flyangel
22. apr 2009

😀 a vy ibamy uz mate vybrane nejake mena?alebo ake sa ti pacia? 😉

rush
22. apr 2009

ahoj baby - gratulujem ku krasnej foto 🙂 taaaak by som uz aj ja chcela vidiet nieco v tej mojej bublinke....dufam, ze next week pondelok uz budem 😵 lekarka mi hovorila, ze srdiecko este asi bit nebude...ale ze uz by sme mohli nieco zazriet vo vnutri...bodaj by...tesim sa vam tehulky, ze tak pekne rastiete a snazilkam vela stastia a radosti prajem zo seksikovania 😀 my mame zakazane 😝 ☹ musime vydrzat...ale vam poviem....mam chut ako uz davno nie 😅

mastulka
22. apr 2009

FLY chvalim ta za tvoj pristup 😀 len ho tu treba rozsirit 😉

STACYNKA my sme to najskor povedali len rodicom, ale ked uz to bolo jasne, ked mi zacalo byvat zle a tak... tak sme to povedali aj znamym, lebo bolo divne ze ked boli oslavy a ja co som vzdy pila len pivko som zrazu nechcela pit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre