Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mimomu
3. jún 2009

tinka,alchimilka dokaze upravit cyklus.podla mna aspon kym sa ti neustali cyklus. 🙂
wodi,ja tam tiez chodim s odporom.....ani nevies ako by som uz bola tehu,hned by som sla na rizikove 😔

wodanka
3. jún 2009

a co robkas? a ako dlho si tam? u mna je toto moje tretie zamestnanie, som tu najkratsie zatial, ale ako vidim nebola to asi moc dobra volba.. kolektiv sme dobry, aj praca ma donedavna bavila, ale teraz sa nam tam vela veci meni a nejako sa s tym nevim stotoznit..

mimomu
3. jún 2009

v praci som 2,5 roka ale ide to vsetko dolu vodou......keby sa nam podarilo,tak by som bol rada 😉 🙂

flyangel
3. jún 2009

takže tinka alchemilka je perfektny caj..veelmi pomaha na gyn.problemy ja som ju pila ked som mala cystu a zmizla mi...verim ze mi pomohla prave alchemilka...a je dobra aj na cyklus a na jeho upravu 😉 vrelo odporucam...nuž a ak chces otehotniet radi sa pit do ovulky a potom vynechat kvoli moznemu tehu...v tehu sa alchemilka nesmie pit...robi stahy maternice a hrozil by potrat..ale ak chces len na upravu cyklu a nechces byt tehu tak cely mesiac pi...staci kazdy den 1x

wodanka
3. jún 2009

no nam ak by sa nejakou nahodou zadarilo tento mesiac, tak by sa babo narodilo v tom istom mesiaci ako ja aj moja mamina.. 🙂

mimomu
3. jún 2009

to by bolo suprove.ja som bola v pondelok na folikometrii,takze je hadam sanca na tehu 🙂

flyangel
3. jún 2009

no vidis wodanka 🙂 ja uz pomaly idemdo sprchy papa a dobru nocku 😉

mimomu
3. jún 2009

fly dobru nocku a zajtra ta cakam 🙂 🙂 🙂

wodanka
3. jún 2009

dobru noc fly.. asi sa tiez pridam a idem spinkat..

tinkamt
3. jún 2009

ďakujem za všetky rady baby , prajem dobrú noc 😉 zajtra sa "vidíme" 😵

tinkamt
3. jún 2009

ešte ma predsa len napadla jedna otázočka...pomáha alchemilka aj aby sliznica narástla ...bola som v máji na sone a mala som ju 5mm asi na 12 DC zdá sa mi to málo......

všetkým prajem plodný jún 😀 , nech si už konečne užívame tehuľkovanie 🙂

jaruska8
3. jún 2009

Ahojte, aj my sa snazime len chvilocku-od 1. aprila. 🙂)))))) Drzim vsetkym palce!!!!!!

tinkamt
3. jún 2009

Ahoj jaruska 🙂 my sa snažíme od mája ......a akonáhle sme sa do toho pustili začala mi haprovať mrcha, to je smola ☹

tinkamt
3. jún 2009

ale nevadíííí , čaká nás veľmi plodný máj , držím palce 😎

tinkamt
3. jún 2009

oprava jún 😀 , som nejaká popletená 😅

dindulka
4. jún 2009

dobre rano babulky😉
ako sa dnes mavate?

tinkamt
4. jún 2009

Dobré ráno všetkým 🙂 .....zatiaľ sa mám dobre , škoda , že nesvieti Oski , je tu pod mrakom , ale nevadí 😉

funlucy
4. jún 2009

dobré ránko,
mne síce skončila mrcha ale od včera nejak divne špiním,tak na hnedo a večer ma ešte začalo hrozne bolieť na pravej strane-akoby ladvina,alebo oblička,alebo čo je to,som sa musela o polnoci zabaliť do deky okolo krížov a dnes ma to bolí tiež,a teraz som bola na wc a stále špiním 😢
čo to môže byť?

dindulka
4. jún 2009

aj u nas je zamracene a vyzerato,ze bude prsat,takze uplne vydareny zaciatok juna😖
tinkamt,ako to vyzera so snazenim?

tinkamt
4. jún 2009

dindulka, blížia sa mi plodne dni ....od zajtra až do konca bud. týždňa budeme riáááádne snažilkovať 😀 . My sme začali len minulý mesiac, zatiaľ také veci ako meranie BT alebo ovu testy alebo iné pozorovania nerobím. Mrchu som mávala pravidelne v 33 - 36 dňovom cykle , ale bohužiaľ ako som spomenula hapruje posledné 2 razy . Tak že neviem presne , kedy mám ovu ...dnes som 11DC tak neviem, počula som , že niekto má ovu aj 22 DC / tie čo majú dlhšie cykly , nechcem nič premeškať a preto snažilkovanie budé dlhé 😀 a dúfam plodné 🙂

tinkamt
4. jún 2009

funlucy veru nemám ani potuchy ....ale teraz som počula a aj čítala u veľa žien, že majú dlhé špinenie pred a po menzese ...aj ja som mala také ...začala som piť alchemilku , dúfam, že mi pomôže upraviť cykly a kedy Ti tá mrcha skončila ?

funlucy
4. jún 2009

tinkamt-no skončila mi pred 2 dňami,takže to môžu byť ešte nejaké pozostatky 😖 len neviem,prečo ma začali bolieť kríže,asi ma niekde prefúklo,večne je v robote prievan !
wodanka,mimo-akú prácu máte?Ja som na tom podobne,len si hovorím,že si to nemôžem znechucovať,keď som zatiaľ neni tehu,a ktovie kedy budem...lebo by ma tu porazilo 😠

tinkamt
4. jún 2009

zrejme to bude prechladnutím ...a čo robíš Ti funlucy ?

funlucy
4. jún 2009

ja som to už spomínala viackrát-som na dispečingu-zabezepčujeme ass.služby a pomoc motoristom 😝 tzn.non-stop prevádzka (my sme teda zatiaľ len do 22:00) na noc to presmerovávame zatiaľ do CZ-čiže víkendy a sviatky v robote,nervózni a arogantní zákazníci,večne zvoniace telefóny alebo pípajúce faxy-proste na hlavu 🙄

tinkamt
4. jún 2009

prepáč, ale nezaregistrovala som to predtým...ja som robila v poisťovni, veľmi dobre poznám nervóznych a arogantných zákazníkov a zvoniace telefóny .....nerobíš naaahodou v takej veľkej ass. službe s nazvom M.A. ?

tinkamt
4. jún 2009

dindulka a u Teba to vyzerá ako so snažením ?

funlucy
4. jún 2009

tinkamt-nie,neviem akú firmu máš na mysli.Kde ste všetky babule?Já bych spala 😔 téééda,nejak ten čas stojí...

minewka
4. jún 2009

Čauko baby...

No ja som konečne dostala mrchu...🙂
Takže už sa teším na plodné dníky...my s mužom máme ťažké obdobie teraz, lebo nám prišli šalené nedoplaty, museli sme ešte doplatiť kuchyňu a včera sa nám pokazilo auto a ešte pred tým prasklo čelné sklo...to hádam ani možné nie je.. 😖

tinkamt
4. jún 2009

Mondial Assistance...som myslela 🙂 to je všeobecne pomoc pre vodičov v prípad núdze ...hlavný stan majú v Prahe

tinkamt
4. jún 2009

minewka : to poznám keď sa lepí smola na päty...my sme takto mali február pokazené auto ,platiť havarijnú poistku plus ďalšie veci , uz si ani nepamatam co všetkol ...bolo som z toho už zufalá a k tomu vo februári oznámenie o výpovedi .....raz si hore raz si hore .... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre