Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ivulaa
25. feb 2009

ahooooj Monana,

berieme Ta do bandy🙂)) ja som tiez pocitala plodne dni...nikde na nete aj fajn kalkulacka....ale to je u kazdeho indi-vindi 😀 taaaaaaak rychlo otehotnime🙂))

zuzana1010
25. feb 2009

Ahojte snazilky 🙂 mozem sa ku vam pridat? My sa snazime uz od decembra . Mam jednu dcerku Nikolku . Chceme mat este jedno dietatko , ale akosi sa nam medari . ☹

monana
25. feb 2009

Ahojte, zuzana este neviem ako sa citis, ked sa nedari (lebo my este len tento mesiac zaciname), ale od kamsky co sa snazila jeden rok otehotniet viem, ze je lepsie na to tak strasne nemysliet. Ona chcela strastne babo a nedarilo sa. Asi po roku snazenia ich jej kamoska zavolala na svadbu. Ked sa rano vratili zo svadby - polubili sa a isli spat. Takto zostala tehotna, teraz ma v marci termin 😀
Vela stas 😉 tia vsetkym

meridia
25. feb 2009

caute baby

katka_4
25. feb 2009

ahojte, my sa snažíme už novembra a stále nič 😢 ale dúfam, že tento mesiac to už vyjde...

katy2
25. feb 2009

Ahojte 🙂
Vsetkym stastnym zacinajucim snazilkam zelam vela stastia...... a hlavne krasne vonave uzlicky v naruci..... 😵 😵 😵

woodynka
25. feb 2009

ahojte babulky, my od marca za zacneme snazilkovat, tak som zvedava ako to pojde...dlho som brala antikoncepciu, dnes som spapala poslednu tabletku teraz cakam mršky a ide sa na tooo =D 😀
Drzme si palčáky vsetky 😀

ivulaa
25. feb 2009

Vsetky zdrviiiim....Uuuha baby ako sa nam to rozbehlo🙂)) akurat som dovarila, hlavu zmyla, reku kuknem ci nieco nove aaaa vidim, ze zivo diskutujemte🙂))

alfa333
autor
25. feb 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 , ahoj Ivulkaa a vsetky nove babenky! Krasne sa nam to rozbehlo, mozem sa k Vam pridat? 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

Katy2, velmi drzim palceky,aby vsetko dobre dopadlo a narodilo sa krasne a zdrave dievcatko. Ale s Bozou pomocou to tak bude 🙂

alfa333
autor
25. feb 2009

Haloooooo, tak ostal tu dnes este niekto? 😕

woodynka
25. feb 2009

kuk, no kde steee snažilky ? 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

Ahoj woodynka, tak som rada, ze si sa zapojila do snazilkovania a do nasej "particky" 🙂 .Uvidis, pojde to lahko, ved sme dobre naladene, no nie?

ivulaa
25. feb 2009

Hala halo hlasim sa🙂)) super Alfi, ze si sa ozvala, uz som sa cudovala co sa deje🙂 uz je z nas fajn skupinka...sranda kolko nas caka na dva pruzky na teste🙂.....aaa ja som sa rozhodla idem robit vsetko normalne, nebudem sa pozorovat a obmedzovat.....aaaa idem v piatok aj na taeboo, tak hadam nezgegnem:--)))) ale je tazko presviedcat sa a nemysliet stale na babo...uz aby to boloooooo.... 😀

alfa333
autor
25. feb 2009

Ivulaa 🙂 , ... no dnes som bola mimo firmu (v terene), tak som sa nemohla ozvat. Vobec som necakala, ze sa to tu takto rozbehne... a pridem domkov-kuk a 😀 😀 😀 taka som bola milo prekvapena.
Super, presne tak to ma byt, treba vsetko robit uplne v pohode a bude to ok 🙂 . Inak, ja uz treti den spinim (hlavne poobede) a mam bolesti ako pred mrchou 😒 , tak neviem, co to moze byt. Minuly tyzden ma boleli velmi prsia, ale uz to ustupuje 😔 , tak uvidime na buduci tyzden

ivulaa
25. feb 2009

juuuuuj Alfi to moze byt, ze sa plod uhniezduje v maternici 🙂 vraj to tak byva, ze tak trosku, ako keby chceli prist kramy....super🙂)) a este nemas teraz dostat kramy? ak nie, tak je to dobreeee dobreeeee...potom rychlo daj vediet...

woodynka
25. feb 2009

diky alfi, je fajn, ze mame takuto moznost si pokecat babsky 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

Ivulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, keby sa uhniezdovalo, tak sme feeeeeeeeeeeeeeest stastny.... Mrcha ma prist az na buduci tyzden v utorok, ale skor netestujem, necham to tak. Co ma prist pride, no nie? 😎

alfa333
autor
25. feb 2009

katka_4 😉 hlavu hore, pride to, uvidis. Ani sa nenazdate a budete mat doma vonave babatko 😉

woodynka
25. feb 2009

baby nojaj fičím,,ideme s drahým kupit knizku mien pre nasho buduceho drobca 😉 pa zatial

alfa333
autor
25. feb 2009

woodynka 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

woodynka ok, potom aj nam budes radit, papa 🙂

ivulaa
25. feb 2009

tak tak🙂 budem koncit baby, ideme dnes do kina tak si musim nieco na seba hodit aj na tvar 😀 😝 tak zajtra, pa

alfa333
autor
25. feb 2009

Zuzana1010, vitaj medzi nami dievcatami 😀 , to este nie je az tak dlho, aby si bola z toho smutna. A ked sa podarila Nikolka, pride aj druhe mimi 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

Ivulaaa a co dobre davaju? Ja som bola v sobotu na Nestydovi - super film. Tak si to poriadne uzi a zajtra papa 🙂

alfa333
autor
25. feb 2009

Monana 🙂 , dakujeme a tiez Ti drzim palce, aby sa Vam co najskor zadarilo 😉

alfa333
autor
25. feb 2009

No, asi uz vsetky snazilkujete 😉 , tak Vam zelam peknucky vecer a zajtra sa ozveme, papa 🙂

zuzana1010
25. feb 2009

dakujem za uvitane . 😉 ja si myslim , ze na pricine je hlavne to, ze som dlho brala antikoncepciu a viem, ze urcite obdobie trva kym sa moje telo dostane do normalu. Dufam, ze sa to podari 😀. Ahojte a snazilkujte sa 🙂

monipetko
25. feb 2009

ahojte, babulky... mozem sa pridat? my sa zatial nejako mimoriadne nesnazime, iba sme cca pred necelym tyzdnom prestali s ochranou. nechame vsetko na prirodu a budeme verit a dufat, ze pocas niekolkych mesiacov nam to vyjde 😉

alfa333
autor
26. feb 2009

Ahojte babule, dobre ranko! Ako sa mate?
...monipetko, jasne, ze sa mozes pridat, kazda stastna snazilka je tu vitana - takze welcome!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre