Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
23. mar 2009

tak vidis iplusr tak to je fajn 😉 ahoj wodanka 😉

wodanka
23. mar 2009

dakujem fly..
iplusr vsetko najlepsie 🙂 nech coskoro vyrazis s kocikom do ulic 😀

flyangel
23. mar 2009

inac ako wodanka? 😉

minewka
23. mar 2009

Ahooojte...teraz som dorazila domov, bola som na chemickom peelingu, tak som skareda ako noc... 😲
Mrcha zatial nist...Tehu test tiez nist.. 😀 akoze napinaky...uz by to akoze sa aj mohlo dako vyvrbit...Si nadavm, ze co som si nepocitala cyklus...kua

flyangel
23. mar 2009

minewka tak skus cez vikend a nepride mrcha dalsi test..mozno este si nemala vysoke hcg a test to neregistroval preto bola len /

matulik284
23. mar 2009

ahojte 😉

minewka
23. mar 2009

Fly, uvidíme... Začalo ma pobolievať podbruško... Ale zvykla som deň , dva pred mrškou špiniť, teraz nič.. No sama som zvedavá.. 🙂

Takže začíname druhé kolo snaženia... už sa tešííííííím.. 🙂

flyangel
23. mar 2009

ahoj matu 😀 nooo minewka ja si myslim ze tiez sa budeme dalej snazilkovat..sice este mam do ms tyzden ale mam pocit ze to nevyslo

flyangel
23. mar 2009

idem baby pomalicky lebo ráno skoro vstavam...tak dobru noc..zajtra sa ozvem...papa 😀 😔

matulik284
23. mar 2009

dobru noc fly 😉

wodanka
23. mar 2009

pekne sny fly..
ahoj matulik ..

matulik284
23. mar 2009

ahoj wodanka...jeeeeeeeeej ty mas uz tiez fotku 😉

minewka
23. mar 2009

tak dobrú noc...pošlite mi tajný recept, ako viete tak skoro ísť spať

wodanka
23. mar 2009

no jo matulik.. nejaku som vyhrabala, co sa dala aspon trocha pouzit 😀 dufam, ze som vas moc nevylakala 😀

krtka
23. mar 2009

caute baby,
iplusr - blahozelam ku krasnym 28 narodeninam. Vtedy som este po ziadnom babatku netuziala. Viem, viem, som trosku asi ina, ale o to viac to prislo teraz. Vlastne vlani. V aprili budem mat tridsat, nechce sa mi verit. 😝 Ale nevadi. Sa strasne tesim, ze ta tuzba po babatku prisla. Aj ked teraz citim nejaky problem, ked mi meska. Ale jasne, uz som to pisala, pricinu to ma. Tak verim, ze mi nabehne normalny cyklus a budeme sa moct s manzelom snazit. Ozaj, viete, ze ak vam to vyjde koncom marca a zaciatkom aprila, budete mat kozorozca. 🙂

krtka
23. mar 2009

A vsetkym este raz dakujem za privitanie.
Minewka, vyzera to slubne, drzim palce. Vlastne, vsetkym. Som si ista, ze skor, ci neskor (radsej skor, vsakze), to vyjde kazdej z nas. Urcite.

krtka
23. mar 2009

je tu este niekto? Asi uz spinkate.
Moj manzel hra tenis, tak som doma sama.
Wodanka, nie, nevylakala. Vyzeras sympaticky 🙂

minewka
23. mar 2009

Krtka, ja tu som, ja chodím spať neskoroooo...len robím dáke veci, takže občas pribehnem.. 🙂

mastulka
24. mar 2009

krasne slnieckove raaanko prajem vsetkym 😎

wodanka
24. mar 2009

dobre rano sa praje 🙂

mastulka
24. mar 2009

ahoj wodanka, pekna fotecka 😉

wodanka
24. mar 2009

diky 😀

angelds
24. mar 2009

ahojte . wodanka - good photo , este deň a uvidime, co nás čaka 🙂

funlucy
24. mar 2009

čaute baby-jój ako dobre sa mi dnes spalo 😔 aj keď sme sa nad ránom s mužom bili o paplón-máme len jeden taký veľký spoločný.
O pol 8 mi už stihla volať kolegyňa,ktorá sa pred 2 týždňami vydala v tunise,že jej to 2 dni mešká-a že ja na ňu vplývám pozitívne 😀
Včera aj mne muž kúpil test,taký hrdý bol že to zvládol chichi,ale ešte počkám či príde mrcha-včera ma celý deň tak boleli prsia,tak som zvedavá čo to bude.
A klasická otázka -pozerali ste zámenu manželiek?

angelds
24. mar 2009

ja nie ja pozeram panelak a susedov chi-chi--chi

mastulka
24. mar 2009

ahojte, no mne sa tiez dnes super spalo, i ked mi bolo rano strasne zle a este aj je, a potom som len prisla do prace a moja sefova ma hned nasr.... nasrdila 😠 si asi mysli, ze som jej poskok, jej sa nechce ist 500m peso a zato, ze mam jedina vodicak ju mam odviezt, co som jej sofer, alebo co? ved mam aj svoju pracu 😠

ja som tiez nepozerala zamenu manzeliek, tiez radsej pozeram panelak 😉 a po nom som sladko zaspinkala 😀

angelds
24. mar 2009

mastulka acim si to testovala ? ja by som chcela zajtra testnut, ale b ojim sa ☹ tohoto - /

angelds
24. mar 2009

zajtra mi bude meskat 1 tyzden 🙂

mastulka
24. mar 2009

angelds ja som testovala rapidclear, taky cerveny obal to malo 🙂

angelds
24. mar 2009

taky rapiclear classic , vsak, aj ja som si uz taky zadovazila, ale bojim sa testovat, vcera aj dnes rano sme s priatelm isli do roboty autom, zrazu mi prislo zle, takže neviem ... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre