Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
7. máj 2009

ahojky prijemny vikend stretneme sa zajtra

pa 😀 pa 😀

flyangel
7. máj 2009

cauko...no minewka tak ja som dnes 12dc takze cakam ovulku...len neviem ci ju tento mesiac rozoznam lebo ma od ms stale boli podbrusko na lavej strane.. 😒

flyangel
7. máj 2009

inac kde je matu???sa nam neozvala co s tehu????snad nie je v nemocnici??? ☹ 😨

rush
8. máj 2009

matu veeeelmi ti drzim palceky - ja som si tiez uzila stres okolo dohadov ci je moje tehu mimomaternicove alebo nie...mna pozerala 1xtusim na zac 5tt a to este nebolo nic vidiet...v 6tt sme uz videli bublinku a v 7tt uz bilo srdiecko....tak ti velmi drzim palceky....ak ta pozeral v 5tt a nemal lepsi ultrazvuk este nemusel nic vidiet...tak velmi by som ti priala to babatko..vela stasticka - a to posielam aj vsetkym stastnym snazilkam 🙂

angelds
8. máj 2009

ajojte holenky my sme dnes poupratali, umyla som auto a drahy pospratal pivnicu, takze sa pomaly pripravujeme na " nasu " party 😀 😀 😀

angelds
8. máj 2009

ahojte holky tak mi sa ideme trosku zabavit majte sa krasne a vela sa snazilkujte 😀 😀 😀

minewka
8. máj 2009

čau baby...mi dnes makáme, maľujeme, obkladali nám kameň na stenu, všade je praaaaaaaaaaaach...ble...aj teraz ešte maľujem stenu pri skloch..ledva žijem..Tento mesiac ovu ešte nesledujem, takže pochybujem, že by sm tehu mohla byť...si predstavte, dnes mi moja kamoška známila, že čakajú bebjy...už druhé...no niekt má šťastie.. 🙂

angelds
9. máj 2009

minewka tak Vy sa urcite nenudite, my sme sa vcera vratili okolo pol 2 tancovanie, chlebicky, zakusok, slane, tak bolo suer naozaj, dufam ze aj vy ste sa mali super

opat mame krasny den, tak to treba vyuzit a podme sa von slnit 😉 😉 😉

flyangel
9. máj 2009

cauko...baby nejak sa mi nezda ze matu tu nebola uz 4dni od usg... ☹

minewka
9. máj 2009

Fly..veď ona sa ozve...Tento mesiac tiež dáko neviem, kedy mám ovu...nebolelo ma bruško...Ale ako asom pozerala, tak sme aj sexikovali v plodnych dňoch...no, uvidíme...

flyangel
9. máj 2009

ahoj minewka,no hej mozno sa ozve ale vies mala predpoklad na mimomaternicove tehu a od vtedy sa neozvala... 😖 no ja som dnes 14dc takze neviem lebo ani mna neboli brusko...no bolelo ma cely tyzden ale to bolo od zapaleneho moc.mechura...takze tiez neviem ako som natom s ovulkou

minewka
9. máj 2009

Hm...No ja tiež neviem, ja som už bola presvedčená, že sme to nestihli, lebo tento mesiac bolo veľa makačky, tak sme unavení...no ale medzi 12DC a 15 DC sme snažilkovali asi 3x...tak nejaká nádej tam stále je 🙂 Ale fakt netuším, kedy ovu bola...hmm..

Hej, viem že Matulík mala predpoklad na mimomaternicové tehu...Tak sú dve možnosti, buď je v nemocke, a nevie napísať, alebo si užíva predĺžený víkend a vytešuje sa , že je tehu..Pevne dúfam, že je to tá druhá možnosť 😒

flyangel
9. máj 2009

no aj my sme dost vysilení...a ja som mala od min.tyzdna silne bolesti v podbrusku...zapal moc.mechura a moc.ciest takze aj tak by ma to pri sexiku bolelo a a preto neviem ci ovu kedy bola a ci vobec bola.. 😅 ...takze akurat vcera bol keksik

minewka
9. máj 2009

Hehehe...no u nás dnes 🙂

Hm...no ja som ešte nikdy nemala zápal močového mechúra, ale musí to byť neprjemné...ináč, mi žijeme v takom neustálom strese, že ani neviem, či sa nám vôbec podarí otehotnieť.. 😝

flyangel
9. máj 2009

minewka...tak to je veeelmi neprijemne mala som to prvy krat a dufam ze aj posledny 😝 no my aj dnes budeme keksovat 🙂 mam taku chut 😉 ale v strese v dnesnom svete zije mnoho ludi takze to neber ako pricinu...este sa malo snazime

minewka
9. máj 2009

No veď ja viem...zas som sa dostala do štádia, že len dumem, či tehu budem, či nie...ma prekvapila tá moja kamoška, že sa im druhý krát hneď zadarilo...Takže musím vydržať 10 dní ešte 🙂...joj, sa hnevám sama na seba, lebo mi bol celkom fajn, keď som nesledovala ovu a podobne...A teraz, keĎ som na 90% predvedčená, že nič z toho, aj tak dume, či MS príde, či nie...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucinka4
10. máj 2009

ahojte,je tu niekto?
oddnes ocakavam mrchu...a ak nepride su dve moznosti, mam naruseny cyklus po vysadeni hak alebo som tehu..ved uvidime..snad ta druha moznost 😀

minewka
10. máj 2009

Ahoj Lucinka..tak dúfajme, že je to tehu...ja som dnes stretla ďalšiu kamošku s brušinkom, tak to sú mi teda veci...ts,ts...takéto zákerné praktiky osudu..😀 potom ma to len tiež ťahá sa bábätkovať...

lucinka4
11. máj 2009

ahojte,
no ono je zrazu nejak vela tehuliek okolo mna..alebo min snaziliek..mne mrcha dorazila ale zatial to este beriem v poho..je prva po vysadeni a dorazila v podstate nacas takze to vyzera na nenaruseny cyklus..teraz nech len konecne pride polovicka a snazilkovanie moze pokracovat...uz len tyzden a mam ho zas doma 🙂

angelds
11. máj 2009

ahpjte babulky a mame tu opat pondelok, hura, mame sa zas na co tesit - vikend 😀 😀 😀

lucinka4
11. máj 2009

ahoj angelds, no,z toho pondelku nadsena nie som..predlzeny vikend bol lepsi ale mas pravdu, treba sa tesit na dalsi vikend 😀

angelds
11. máj 2009

ahoj luci ani ja nie som s pondelkom kamarátka , ale treba sa tešiť že aspoň máme prácu . ozaj a kde robíš ?

lucinka4
11. máj 2009

joooj,ja mam na starosti jednu pobocku ceskej firmy na slovensku...je to hlavne stres 😠

flyangel
11. máj 2009

caute kočky...ako sa mate?

angelds
11. máj 2009

ahoj fly, zatial to ubieha dufam, že aj poobedie takto rýchlo ubehne 😀 😀 😀

a Ty ?

flyangel
11. máj 2009

no tak super 🙂 ja sa mam celkom fajn...sa ucim na statnice ale akosi sa mi nechce

minewka
11. máj 2009

Fly, ty sa učím na štátky a ja rozmýšľam, či nastúpim na mgr...O 8 dní čakám mrchu...príde-nepríde?No taká som zvedavá...Zakázala som si ešte kupovať tehu test, lebo by som určite nevydržala a testovala...

V sobotu sa mi vydávala susedka, tak som na ňu myslela...My sme mali svadbu pre 4 mesiacmi, a aj tak ma taká nostalgia chytila...takú peknú svadbu sme mali, že by som sa vydávala ešte raz 🙂

angelds
11. máj 2009

fly , minewka a z čoho štátnice ???

minewka prečo nedáš zopár fotiek zo svadby ?

flyangel
11. máj 2009

angel končím bc-osetrovatelstvo 🙂 minewka nuz ano ta nostalgia tu vzdy je 🙂 a ja som dnes 16dc takze do mrchy mam este skoro 2 tyzdne 😉 a ja uz tento mesiac nato velmi nemyslim ci budem tehu.-..ved mam skusky tak ma to az tak netrapi ..nemam cas nato mysliet 😅 a neviem ci bola ovu 😝

minewka
11. máj 2009

Angels, pridam poobede dáke foto..

Fly, šak ani ja neviem, kedy bola ovu a paradoxne o to viac som zvedavá 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre