Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
22. apr 2009

no mastulka tak to rozsirujme...matulik teraz potrebuje pozitivnu energiu...moja zlata ☹

stacynka
22. apr 2009

posielam pozitivnu energiu a virusiky pfuj pfuj pfuj 🙂

angelds
22. apr 2009

babulky aj ja by som rada dostala tie virusiky

stacynka
22. apr 2009

mastulka ja chcem pocka do toho UZV a potom, lenze ked to budu vedet rodicia, sa to rychlo rozsiri, lebo sa budu chcet pochvalit...takze si velmi usta "nezoderem"

flyangel
22. apr 2009

pekne od teba stacynka...ja si berem virusiky na dalsi mesiac 😉

stacynka
22. apr 2009

baby ja normalne este tomu neverim, tak velmi som si to zelala, a nechce sa mi verit tomu... 😵

mywiel
22. apr 2009

Jééj no my budeme snazilkovat az po lete, aby mala malá uz rok, prisla hned na prvy pokus asi za mesiac, tak vam dam aspon jeden link ako pomocku... Drzim palce nech rychlo pridu deticky. 😵

http://www.mambaby.com/articles/sk/2196/aW5kZXg...

flyangel
22. apr 2009

dobra stranka 😀

mywiel
22. apr 2009

😉 😀

rush
22. apr 2009

stacynka - ani mne sa to nechce verit...a najma mam pocit ze mne to este vobec akoze uuuuplne nedoslo ze co sa deje 😀

mastulka
22. apr 2009

fly angel viem citala som, je mi to strasne luto, tak jej zelam aby sa tam malinke udrzalo... ale asi tiez matu potrebuje cas, aby sa s tym nejako zmierila, snad to coskoro preboli a vrhnu sa do dalsieho snazilkovania

mastulka
22. apr 2009

stacynka a kedy pridas k menu tt? 🙂

mywiel
22. apr 2009

Rush blahozelam je to super pocit ze? 😵 Si pamatam a normalne mi to chyba... 😀 Este aj po porode som si hladkala brusko az vtedy mi trklo, ze co robim?! 😅 Ved mala je uz vonku... 😀 😵

angelds
22. apr 2009

super stranka

flyangel
22. apr 2009

nuz bol by zazrak keby sa tam male udrzalo,ale strasne som jej to priala ☹ tak snad je to vzdy lepsie ako potratit neskor

mastulka
22. apr 2009

MYWIEL 😀 😀 si myslim, ze to sa aj mne stane, brusko si hladkam uz teraz 🙂

flyangel
22. apr 2009

ale matu urcite onedlho zas otehotnie kt.sa uz stastne skonci 🙂 ja tomu verim

michalag
22. apr 2009

Ahojte zienky 🙂, mozem sa pridat???

flyangel
22. apr 2009

micha,no vitaj 😀

mastulka
22. apr 2009

fly tiez si to mysli, len treba pozitivne mysliet, aj ked sa to teraz lahsie vravi ako robi, a urcite je lepsie ked sa to stalo teraz ako keby napr. 12tt ako som ja teraz, ked uz by ho videla, rucicky, ako mu bije srdiecko a tak...

rush
22. apr 2009

mywiel 😀 tak to je dobre...hihi...je to uuuuzasny pocit, len dufam, ze vsetko dobre dopadne 😵

flyangel
22. apr 2009

ved toto...to by bolo ovela tazsie keby ho uz nosila pod srdieckom 3mesiace videla ho a potm bum...a stratila by ho..a o tom ze by sa zistilo ze je chore babo alebo umrie v matkinom brusku ani nehovorim...nuz a keby neboli testy ani by nevedela ze je tehu...len by si myslela ze ms dosla.

rush
22. apr 2009

Life is like a box of chocolate - you never know - what you gonna get. F.Gump

treba bojovat - zivot je boj - nevzdavat sa a tesit sa z malickosti....a milovat

...nexcem mudrovat...len ma to teraz takto napadlo ked som citala nase riadky....
a este ma napada........................KEEP SMILING 🙂

posielam vela stastia a vela radosti a vela tehu virusikov

mastulka
22. apr 2009

michalag vitaj medzi nami, jasne ze sa mozes pridat 😉

flyangel
22. apr 2009

mastulka a ty kedy si si spravila prvy testik?ktory dc?

ibamy2
22. apr 2009

michalag - vitaj medzi nami 😉

mastulka
22. apr 2009

fly to som aj myslela, ze keby sa nesledovala, keby nerobila test a necakala na to, ze ci je alebo nie je tehotna tak na to ani nepride... co som kdesi citala, ze je vela zien co su tehotne, ale o tom ani nevedia a pri mrche sa vajicko vyplavi a ona ani na to nepride, ze bola tehotna... kto vie, mozno aj ja som bola uz tak tehotna... prave preto som si vtedy povedala, ze testovat budem az ked bude mrska meskat, pred nou urcite nie, aby som nebola sklamana ak by nahodou prisla...

michalag
22. apr 2009

babenky dakujem 🙂

flyangel
22. apr 2009

nuz mastu to je fakt pravda ...je vela zien kt to meska urcity cas a nakoniec im predsa pride mrcha...a je vtedy mozne ze zena bola tehu ale skratka potratila v privelmi rannom stadiu tehu..skratka bud sa to mimi neuchytilo,bola tam geneticka chyba...aj zeny kt.beru hak mozu pri nespravnom uziti otehotniet ale hak ma aj potratovu reakciu a tak zena potrati a nikdy sa nedozvie ze bola tehu.

angelds
22. apr 2009

ano ano a mozno ani o tom nevedia

babenky u nas je zatial vsetko v pohode

krasny den a vy este praca ? ja len do 16.00

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre