Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
25. máj 2009

ahojte 🙂
minew - ty kokso, ty nam tu z toho robis riadny nervak... vsak ma tu aj trafi slak, kym ubehne tyzden... na fotke vidim tienik... slaby, ale je.... 😉 drzim palusteky, nech je to to, po com tuzis 🙂
mastulka - krasne brusino 🙂 babo rastie ako z vody, uz mas pri nicku 17tt... teeeda, ani sa nenazdas a za par dni budes v polovici 😉 len tak dalej 😀

minewka
25. máj 2009

Mastulka, no brušinko ti rastie jedna radosť 🙂))

Ibamy, keď ja už na to nechcem myslieť...buď tehu som, alebo nie.

Myslím, že nie som a len sa mi zblbol po 13 rokoch cyklus 🙂

keď pozerám, aké ste mali krásne tehu testíky, tak nie je o čom diskutovať..
V pondelok pôjdem na tú krv, ráno, na obed budú volať výsledky...A možno mi rovno pichnú vyvolávačku..

tulipanike
25. máj 2009

minewka, nevzdavaj to este, co ked si?
mne meskalo 16 dni, a ani na 12.den sa mi ziadna ciarka neukazala......ale zas ja mam cely zblbnuty cyklus ☹

ibamy2
25. máj 2009

minewka - hlavne je, aby si vedela, na com si... ak si tehu, tak super, ak nie si, tak aby sa dal cyklus do poriadku... len skoda, ze ta k lekarovi neobjednali skor 😝

minewka
25. máj 2009

Ibamy, veď hej...no ona najprv povedala, že nech prídem zajtra, ale potom sa opýtala, kedy som mala mršku a na to ma odpálkovala na pondelok, že to teraz by bolo ešte skoro a že by som potom opäť musela prísť na krv, atď...

V čom má asi aj pravdu...

Ja nič také nepociťujem, prsia ma vôbec nebolia, podbruško sem tam.

Ibamy a ty kedy doplníš brušinko?

Som bola prekvapená, ako Mastu rastieeeee... 😀

mastulka
25. máj 2009

minewka nevzdavaj to... mne sa na teste ukazali krasne dve tucne ciarky asi preto lebo som ten test robila mozno 3 tyzdne po tom ako som otehotnela...

tak tak brusino rastie a rastie... najskor nic a zrazu tak z nicoho nic vyspulilo... ved uz aj drobca najnovsie volame vyspulenec 😀 nech este zacne kopkat a som spokojna...

ibamy no, aj ja som zvedava ako rastiete... 🙂

ibamy2
25. máj 2009

kocky, brusko odfotim asi az cez vikend, aby bol viditelny rozdiel aspon za 2 tyzdne 🙂 ... nema asi vyznam fotit kazdy tyzden... ale uvidite, mam ho uz taaaaake velke 😀

mastulka
25. máj 2009

no som zvedava... ja som sa tiez rozhodla, ze budem fotit kazde dva tyzdne... ale inak ked sa vidim kazdy den tak sa mi nezda, ze az tak rychlo rastie, ale na tych fotkach to je vidno, aj to ako sa mi zacina prehybat chrbtica

flyangel
25. máj 2009

ahojte babenky 🙂 minewka ja by som testy kupila a kazdy den alebo aspon obden testla ci tienik silnie...mozno pomaly stupa hcg ale aj pri mimomat.tehu je ciarka rovnako silna ako u normalneho tehu...takze to sa zatial toho neobavaj...ak by si mala slabe spinenie,krvacanie,silne bolesti tak vtedy je mozne ze by slo a mimomat tehu...takze testuj a asleduj sa.... 🙂

minewka
25. máj 2009

Fly, dík za povzbudivé slová...ale fakt si prestávam myslieť, že tehu som...veď to nie je možné, aby boli tie testy také nijaké...

Ja som si doteraz myslela, že keď vynechá mrška, tak je to najjasnejší príznak tehu...Ale ako tam lietam po nete, vôbec nie...toľko báb som našla, čo im mrcha meškala a tehu neboli...a každá mala negat test...

Takže asi tak...som z toho dosť sklamaná...musím počkať do toho pondelka, ale potom si dám asi pauzu so všetkým tým snažilkovaním.

ibamy2
25. máj 2009

fly - vela stastia na statniciach!!! 😵

flyangel
25. máj 2009

Minewka a robila si si uz dalsi test?skus ci sa tienik z novu objavi alebo ci nesilnie...mozno si mala neskor ovulku a preto ti pomaly stupa hcg...jooj dufam ze to s tebou bude ok moja...zelam ti to tehu veeelmi 😉

wodanka
25. máj 2009

minewka, suhlasim s fly, mala by si si spravit este dalsi test.. nie je zatial ziaden dovod na rezignaciu

ja som bola dnes u dokiny a potvrdila mi to, co som ocakavala.. z histologie na 99% aj ona ocakava potvrdenie endometriozy... idem k nej opat o tri tyzdne a potom dohodneme co a ako..

flyangel
25. máj 2009

dakujem ibamy si zlatá 😉 🙂 už len chvilku a je koniec tolkeho ucenia 😀 😀 ahoj wodanka...no ale neboj zatial to bola len endocysta...a nevideli postihnute ine organy 😉 ...takze v kazdom pripade budete snazilkovat 😀

funlucy
25. máj 2009

ahojte babky,tak som poctivo dočítala vaše príspevky-normálne som si od napätia nechty začala obhrýzať 😅
pozerala som minewka aj tú tvoju fotečku,bolo by dobré ako vravia baby spraviť si ešte 1 testík-lebo nieje to ozaj moc jasné (aj keď ja teda som tú druhú čiarku videla)
Fly-ty budeš mať štátnice?Wau-tak to teda držíme päste.
Ibamy-ty máš úplne nádherné babulko-ja som sa rozplývala nad fotečkami-ale teda to tvoje bruško 😀 šak ja mám väčšie a to nie som ani tehu,mala by si pridať ako pekne rastiete.
Mastulka je podla mńa ideálná tehuľka 🙂 kľudná,spokojná-aj ja by som to chcela raz tak prežívať...
No u mňa to vyzerá že príde mrcha,tak uvidíme.

flyangel
25. máj 2009

no funlucy áno moja štátnice...tento týždeň 😕 dakujem za pästíky 😉 😀 ja som vcera dostala mrchu..takze uz len minewku cakame ci je majova tehulka alebo sa prida ku nám junovym snazilkam 😉

wodanka
25. máj 2009

fly, tak to drzim palce.. ale Ty si sikovna, to iste zvladnes 🙂 a co z Teba bude, ked skoncis?

flyangel
25. máj 2009

bude zo mna Bc.ošetrovatelstva a mozno ak pojdem dalej este na 2roky tak Mgr 🙂 dakujem wodanka aj tebe za palceky 😉

wodanka
25. máj 2009

nz 🙂 a aj chces ist dalej? ci zavisi to od toho ci budes tehu?

flyangel
25. máj 2009

no áno moja dalej asi pojdem...lebo ktovie kedy budem tehu...mozno sa zadari o mesiac ale mozno o 2-3roky ktovie...a aj tak to bude popri praci...cize dialkovo...takze nic sa nemeni...

wodanka
25. máj 2009

tak to je super.. potom budes Mgr., vsak?

flyangel
25. máj 2009

áno presne tak 😉 idem daco vecerat...nejaku mnamku...a ty co robkas?inac ako pooperacná rana...vlastne male jazvicky?

wodanka
25. máj 2009

dnes mi vyberali aj stichy.. ale akosi zavcasu, trocha sa mi to otvara este ☹
inak nerobim nikomu nic 😀 mm je na sluzobke, tak si len tak surfujem na nete a pozeram tv

flyangel
25. máj 2009

no tak aj moj mm je v robotke... 😖 ja papam,konikujem a ucim sa

wodanka
25. máj 2009

takto tazko z nas budu tehulky 😖 asi budem musiet mm na najblizsiu ovulku naplanovat dovolenku, aby sme mali cas snazilkovat sa 🙂 😀

flyangel
25. máj 2009

wodanka a budes chodit aj na folikulometriu?ci si budes merat bt?kvoli tomu aby po op si vedela ze ci mas na 100% ovulku...

wodanka
25. máj 2009

nie, nebudem... najskor musim pockat na mrchu a potom si budem robit kazdy den ovu test, aby som vedela presne kedy to bude..

flyangel
25. máj 2009

aha taze ovu testik...to je fajn..

wodanka
25. máj 2009

uz som sa predzasobila 🙂 Teba dalsie snazilkovanie caka uz coskoro, vsak?

iplusr
25. máj 2009

minewka, aj ja tam tu druhu ciarocku vidim. strasne drzim palce, nech to vyjde.
tak predsa sa to tu siri. baby tehulky, este sirite tehu virusiky?
ja som si potrebovala dat od snazilkovania pokoj, lebo mi z toho uz sibalo. prestala som s meranim bt, lebo som sa sustredila len na to ... idem si uzivat snazilkovanie bez nejakych testov a merania a ratania a ked sa do roka nepodari,potom zacnem nieco riesit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre