Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
16. mar 2009

tak potom radsej pockaj ...ten 1mesiac to uz vydrzis...neboj drobec bude zdravy ako buk 😀 tak bolo by to super keby som cakala mimi 😉

angelds
16. mar 2009

ahojte
alfa som tu nová a dakujem za privitanie, snazime sa od 1 . marca, ovulka bola 2. marca, takze neviem co je 😒

elisonka
16. mar 2009

ahojte kocky ako sa mate? som doteraz vas citala. fly zeby sa podarilo? drzim tajne palce. mne ako bolo zle tak to aj preslo a cakam teda aj ja na nejaky priznak. zatial som sa teda ani netestovala...
zelam vam krasny dnicek.

elisonka
16. mar 2009

angelds a zabudla som ta privitat. takze vitaj medzi nami

flyangel
16. mar 2009

elisonka...tak dufam ze to vyslo a dakujem za palceky...tak dufam ze tie priznaky sa objavia eli...a budes nasa nova tehulka 😵

iplusr
16. mar 2009

vitaj angelds. nooo, tak ked bola ovulka 2. tak je cekom cas. bud na ms, alebo test.
elisonka, ty tiez cakas na mrchu?

flyangel
16. mar 2009

nooo angelds...testuj... 😉

mastulka
16. mar 2009

fly ja si myslim, ze cakas, teda mna boli prsia ako kona (i ked neviem ci kona maju ake 😖 )... jednoducho sa kvoli nim vela krat ani nevyspim... budem ti drzat palceky 🙂

ahoj elisonka a to este aj vydrzis netestovat? 🙂 neviem ci by som to vydrzala 😅

flyangel
16. mar 2009

dakujeem mastulka...ved som zvedava ci dojde mrcha 😉 ale niektore baby mi radili urobit si test lebo sa im nezdaju moje BT...ze ci som neot. pred ms. 😨

zuzana1010
16. mar 2009

Ahojte babulky , ale ste sa rozbehli.
Vitaj angelds 🙂 .
Ja stale cakam na mrsku, ale stale neprichadza uz ma porazi. ☹ Ked do piatich dni nepride budem musiet ist na dalsie inekcie . 🙂

elisonka
16. mar 2009

iplusr necakam lebo som mala dostat 6.3 a zatial stale nic. ale ja nemavam mrchu pravidelne takze u mna ako keby o nic neslo. no mastulka zatial sa drzim netestovat. cakam na nejaky priznak aby som si mohla robit aspon male nadeje....

alfa333
autor
16. mar 2009

...dnes opat nejako nestiham, vela roboty 😉
...mastulka, keby si mala pravdu, budem sa snazit Ta nasledovat 😵
...alfi, takze mozno aj Ty? Super, myslim, ze prichadza jar a asi sa aj prebudzaju nase hormony... 😵

alfa333
autor
16. mar 2009

...Eli, ahooooj, Ty mas ale vydrz 😉

alfa333
autor
16. mar 2009

...nie Alfi, fly, som chcela napisat 😀 , som ja ale mimo

mastulka
16. mar 2009

fly ja by som uz testovala, ten jeden test by som ozelela 🙂 lenze ja som strasne zvedavy clovek tak to asi preto 😎

Zuzi ahojky, dufam, ze budes coskoro v poriadku, aby ste mohli pokracovat v snazilkovani

mastulka
16. mar 2009

😀 lafi, no to dufam, ze mi budes v patach a potom mi budes pomahat to tu sirit

alfa333
autor
16. mar 2009

...mastulka 😀 😀 😀 velmi rada sa pridaaaaaam 😀
...este asi nebudem testovat, to je priskoro 18 DC, ze?

alfa333
autor
16. mar 2009

...mastul, aj Ty si mala pocit, ze Ta nieco v podbrusku stekli? Lebo mna velmi 😕

mastulka
16. mar 2009

jooj mna stekli este stale, a to sa mu este len tvoria zarodky prstekov 🙂 som zvedava co bude robit potom 😀
ja som testovala az ked mi mrska meskala 4. den, kedze mne vobec nemeskavala... este vydrz, ved to je uz len par dni 😉 jaj sa tesim aj za teba 🙂

mastulka
16. mar 2009

... alfi, este ma napadlo, ze ja som sa cela citila nejako cudne, proste som sama sebe pripadala divna 😖

alfa333
autor
16. mar 2009

...dakujem 😉 , mne tiez chodi mrcha presne ako hodinky alebo o par dni skor, takze pockam.
Ved co nas caka nas neminie, no nie? 😉

alfa333
autor
16. mar 2009

...tak divne si pripadam kazde rano 😀 , hlavne v posledny tyzden 😀

alfa333
autor
16. mar 2009

...ale zle Ti nebyvalo, az uz ked si sa testla, ze? A prsia si mala bolave uz pred tym? Lebo ja len tak mierne, ako pred mrchou 😉
...boze, ako som sa na to zamerala, asi by som to nemala tak prezivat 😵

angelds
16. mar 2009

Ďakujem všetkým za privítanie !
Neviem či mám už testovať, lebo mi má prísť až v stredu, takže čo poviete ?

alfa333
autor
16. mar 2009

...angelds, to su uz len dva dni, to uz vydrziiiiiiiiiis, no nie?

Budeme Ta tu podporovat, aby si nepodlahla 😀 a potom Ti budeme drzat palceky.
Mas aj nejake priznaky?

angelds
16. mar 2009

😉 brucho ma boli ( moze byt aj mrcha , nie ) niekedy mam aj zavraty, ale neviem co je , este nemame babo 😉 takze neviem ci mam testnut, bojim sa sklamania, kedze som nebrala ani tabletky ...

alfa333
autor
16. mar 2009

...ved ked sa to nepodari teraz, tak neskor. Ale neboj, raz sa to podariiiii 😉

angelds
16. mar 2009

ale u nás je to horšie, keďže priateľ je starší 🙂 😉 🙂

alfa333
autor
16. mar 2009

...to vobec nezalezi na veku, ale na tom, ci ste obidvaja v poriadku. U muza su dolezite spermie - ich kvalita 😉

angelds
16. mar 2009

j ato viem 🙂 , len pre informáciu : ja 26 on bude mať 51 😉 a sme veľmi šťastní obaja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre