Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
16. mar 2009

alfi... no ja som sa divne zacala citit ked som mohla byt v tom 4. tyzdni takze tak tri tyzdne dozadu.
prsia ma bolievali tak den dva pred mrskou, ale tentokrat to bolo skor, ale len tak mierne, take viacej ma zacali boliet az po testovani

alfa333
autor
16. mar 2009

...je to ok, ved chlapci su vacsinou vykonyyyyy stale 😀 😀 😀 a dolezita je ta posledna veta, ktoru si napisala.
...a aj dietatko vyciti, ze buduci rodicia ho velmi chcu 😵

alfa333
autor
16. mar 2009

...mastulka a kedy mate dalsie sono?

elisonka
16. mar 2009

ani podla mna nehra nejaku rolu vek. samozrejme vyhoda ze to nie je vekovo otocene takze nicoho sa bat nemusis. a mi tu nikoho neodcudzujeme uz si nasa a na veku nezalezi 😉

mastulka
16. mar 2009

no 30.3. ideme na krv, na prvy screening a potom sa idem znovu odfotit 😀 8.4. a mozno sa uz bude dat konecne aj zmerat 🙂

alfa333
autor
16. mar 2009

...jeeeeej, to je mileeee, tak potom hned pridaj nove fotky, aby sme sa vynadivali na to kraaaaasne fazuliatko 😵 😵 😵

mastulka
16. mar 2009

samozrejme, ze sa vam hned pochvalime 😀 sranda bude ak mi povedia, ze su tam dve fazuliatka 😅

alfa333
autor
16. mar 2009

😲 to by bolo uzasneeeeee 😵

mastulka
16. mar 2009

no to by bolo... po prve budem ako valiaca sa gulicka pred porodom 😅 a po druhe ked sa narodia, tak uz by som sa asi vobec nevyspala 😒 ale zase na druhu stranu by som mala dvojnasobnu radost z nich 😀 😀

ibamy2
16. mar 2009

caute, babulky, tak sa hlasim po styroch dnoch a stale mam dobre spravy 🙂 Dnes mam meskanie MS 5 dni a ranny test bol uplne jasne a za par sekund // . tak sa z toho moc tesim... aj ked mam trosku aj pbavy, lebo tento vikend ma uplne zlozila brusna chripka a to v plnej sile. Len dufam, ze to babatenku neublizilo 😒

flyangel
16. mar 2009

ibamy blahozelam 😉 mastulka tak to bolo pekne keby boli az dve 😀

angelds
16. mar 2009

baby aj ja by som už rada 😉

iplusr
16. mar 2009

ja si tiez myslim, ze na partnerovom veku az tak nezalezi. ved chlapi mozu mat deti aj 80tke.
ja by som tiez cakala do ms, ci pride. ak nie, potom testnut.
inak mne z toho uz asi sibe. dnes v noci sa mi snivalo, ze mi je zle na vracanie - to ako ze uz mam priznaky.

iplusr
16. mar 2009

imaby, gratulujem. len teraz nezabudni to tu dalej sirit. 😀

flyangel
16. mar 2009

aj ja myslim ze na veku muza nezalezi... 😉 hmm iplusr tak mne sa minule snivalo ze mam pozitivny tehu test 😉

ibamy2
16. mar 2009

fly - dakujem 🙂
inak, kocky, ono je to asi dost indivindi, ale ja som prvykrat testovala mamatestom uz 3 dni pred ne/ocakavanou MS a testik bol slabucko pozitivny. priznaky som mala uplne vsetky a hlavne, ako pise mastulka, sama sebe som si od ovu pripadala taka divna 😀

ibamy2
16. mar 2009

iplusr - v stredu idem k dr a ked to vsetko budem mat potvrdene, budem pluvat tehuvirusiky vsade okolo

flyangel
16. mar 2009

ibamy no aj ja sa citim divne ... 😉 ale ta som uz aj chora mozno preto

ibamy2
16. mar 2009

fly - drzim prsteky, aby to bolo to spravne "divne" 😉

stacynka
16. mar 2009

caute babulky, mohla by som sa k vam pridat? chceli by sme druhe babetko, a uz asi treti mesiac sa pokusame a nic, a ja mam normalne depku z toho....

stacynka
16. mar 2009

moohli by ste ma nakazit :D

mastulka
16. mar 2009

ibamy gratulujeeeem tak predsa budeme spolu kocikovat 😀 😀
super, ze mam pomoc pri sireni tehuvirusov 😎

fly... drzime palce, aby si bolo taka "divna" ako sme boli my 😀

mastulka
16. mar 2009

stacynka vitaj 🙂 strasne rady ta nakazime, len sa tu musis casto zdrziavat 😀

ibamy2
16. mar 2009

stacy, neboj, nabehneme s mastulkou do akcie a tak vas vsetky nakazime, ze sa az budete cudovat 😀

angelds
16. mar 2009

oh dakujem baby, blahozelam k // a dufam, že tie vírusy zaberú aj na diaľku stačí : HAPČÍ a je to , nie?

stacynka
16. mar 2009

dakujem za privitanie, budem sa snazit, zdrziavat casto v tomto nakazlivom prostredi.... 😀

flyangel
16. mar 2009

dakujem baby....chcem byt divna ako vy 😀 😀 😵 aho stacy 🙂

ibamy2
16. mar 2009

spravny pristup, zienky 🙂 vsetky tu budeme nakazene a divne, ale staaaastne

stacynka
16. mar 2009

este sa mozem spytat, ze ako si ratate ovulaciu, a pred tym "setrite" spermie, ci ako postupujete, s prvym babetkom nebol nejaky problem tak teraz som nestastna ze to neni hned.... vsetky rady rada vypocujem

flyangel
16. mar 2009

my spermie nesetrime na ovu-milujeme sa ked to na nas pride 😀 mas pravidelny cyklus stacy?a meras si bazalku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre