Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

Zuzi a ako dlho si uz bola tehotna, ked Ti ostalo prvy krat zle? 😕

zuzana1010
26. feb 2009

Bola som v druhom týždni 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

Dievcata, musim Vas opustit 😒 , idem pracovat, pretoze praca slachtiiiii. Pekny den Vam zelam, dosnazilkovania 😵 😵 😵

janulka83
26. feb 2009

alfa333
tak pracujme teda...mozno na obed sa tu nakuknem.

a zase ma zacina v podbrusku popichavat taky zvlastny pocit
stale som hladna...stale mam na nieco chut
uz od pondelka mam tie chute, a to mavam pred mrchou
len jeden den predtym ako ma prist teraz je to nezvycajne

normalne rozmyslam ci sa mi nahodou neposunula ovulka..
jojha ale nesledujem sa uz kaslem na to bud pride alebo nepride
uvidime...

cmuk 🙂

monana
26. feb 2009

Caute, teda ale nas tu je 😉 na pokec. Ja som tiez dlho brala antikoncepciu (5 rokov), teraz som si dala 6 mesiacov pauzu - aby som sa precistila a ideme na to 😀
Povodne som chcela zacat az do septembra - viete furt je nieco preco to odkladat (praca, byvanie ....), ale sme si s mazelom povedali, ze proste zacneme len tak skusat, myslim si, ze je to lepsi pristup ako ked by sme si povedali, ze teraz je uz vhodna doba - majme babo. 😀

monana
26. feb 2009

Ahojte baby, ale sme sa rozrastli na pokec 😉 Ja som tiez brala dlho antikoncepciu (5 rokov), dala som si 6 mesiacov pauzu na precistenie a teraz uz ideme nato. Povodne som chcela zacat az v septembri, viete furt sa nico najde preco to odkladat (praca, byvanie...). S manzelom sme si povedali, ze zacneme skusat a uvidime, myslim si, ze je to lepsi pristup ako keby sme povedali, ze teraz uz majme lebo je vhodna doba.
Dnes som si zobrala volno v praci a ideme pozerat nabytok 😝 , majte sa

diamant23
26. feb 2009

Ahojte baby nesledujte sa moc,nechajte to na nahodu vsetko nechcite tak strasne otehotniet lebo vam to nevide...Napisem vam co sa stalo mne....s byvalym priatelom sme chceli strasne babo,furt som plakala ked sa nam nedarilo viac ako rok..uz som si pripadala ako sibnuta 😀 potom som si nasla noveho priatela so starym sme sa rozisli...a jedneho dna len tak hovorim priatelovi ze podme si spravit babo 😀 ale uplne som ocakavala ze to nevide myslela som ze nemam plodne dni vobec som to necakala!!...A ked mi meskal menzes som si spravila testy a skoro som odpadla s tych silnych ciarok ktore som tam zbadala 😀 Takze nam to vyslo hned na prvy sup a vyslo to preto lebo som to vobec necakala neratala som s tym 😀 Uz verim tomu ze to pride vzdy vtedy ked to clovek ani trochu necaka !!!...Drzim palce aby to vyslo aj vam hlavne sa nesledujte 😵

funlucy
26. feb 2009

Ahojte baby,tiež sa k vám teda pridám 🙂
Koľko máte rokov?ja som mala v decembri 28 😖 a chceli by sme s drahým bábo...aj keď sa niekedy toho všetkého bojím-vy nemávate také stavy?
Lebo ja ani zatiaľ nemám v blízkom okolí a v rodine malé deti..a asi ani nemám taký vzťah k deťom,a niekedy si jednoducho neverím a mám pocit že o tehotenstve,deťoch a výchove neviem absolútne nič...

ivulaa
26. feb 2009

Ahoooj Fanlucy,

neboj, vraj ked mas svoje babo, tak hned tieto city v sebe velmi rychlo najdes a budes vediet co ako robit...mam to potrvdene z viacerych zdrojov...je to ako pud...ze vraj...taaaak uvidime....ja mam 30, takze som uz stara krava...teeeda ale citim sa tak na 22 😀 😀 😀 ja mam trosku strach, ze tym padom to nepojde az tak rychlo ako u mladych bab....no uvidime...

aaa vitaj diamat🙂))

woodynka
26. feb 2009

caute holky, prosim Vas o radu: chcem vediet ako dlho ucinkuje teda chrani posledna antikoncepcna tabletka pred zaciatkom menzesu???kedy zena uz nieje chranena? vie mi niekto odpovedat ? 😲

mastulka
27. feb 2009

Ahojte babulky, tiež sa ku Vám pridávam 🙂

s manželíkom sa snažíme asi tak mesiac, takže nečakám ani že sa nám to podarí tak skoro... i keď teraz čakám či prídu mrchy, ak by neprišli nehnevala by som sa 😀 inak mam 26r. a problém bol akurát to, že mi zistili na jeseň, že mám HPV vysokorizikový tak som brala indonal a to mi doktor zakázal snažilkovanie, ale minulý týždeň mi povedal, že by nemal byť problém otehotnieť a že je ten správny čas 🙂 no a neposluchnite ho 😀 len aby mi to nepokazili vysledky odberu cyto 😒

inak všetkým Vám držim palce... nech sa nám to podarí čo najskôr 😎

janulka83
27. feb 2009

mastulka
dufam ze sa podarilo a ked nie tak sa podari co najskor
aj my sme sa zacali snazit az tento mesiac tak cakam mrsku
v utorok uvidime
vcera mi vravela kamoska. ze ona ani nevedela ze je tehotna
a ma krasnu rocnu dcerku....

🙂

mastulka
27. feb 2009

jeeej tak to jej zavidim 🙂 ale iba tak v dobrom samozrejme, no ja uvidim zajtra, vacsinou mrsky pridu presne na den, prip. 3 dni vopred no a zajtra by som ich mala dostat tak uvidime, prsia mam nalaite a obcasne krce v bruchu uz vyse tyzdna, ale take divne, ze mi nic nie je a z nicoho nic pride krc ze sa musim schulit a potom to prejde a som akokeby mi predchvilou vobec nic nebolo.... tak uvidime 🙂

alfa333
autor
27. feb 2009

ahojte, ahojte a vsetky nove snazilky vitajte 😉 !!!

...poslusne hlasim, ze vcera sa dostavila mrcha takmer o tyzden skor 😕 , ale pohodicka... ideme dalej 😀

alfa333
autor
27. feb 2009

...woodynka, neviem po aku dobu si chranena, ale myslim, ze este do prichodu mrchy urcite... a myslim si, ze je dobre po vysadeni HAK-u nechat priestor organizmu, nech sa trosku precisti. Aspon pockat na prvy cysklu, ci nebudu nejake problemy (mne tak aj radila doktorka, ked som vysadila HAK)

mastulka
27. feb 2009

ahoj 🙂

tak to je riadna mrcha mrcha 😲 ale nabuduce to urcite vyjde 😉

alfa333
autor
27. feb 2009

ahoj mastulka 🙂

... je to poriadna mrcha mrchata 😀 😀 😀 , ale pravdupovediac, dnes som ako znovuzrodena 😀 , uplne zo mna opadol stres a je mi super.

...aj Ty dnes cakas (ako som citala), tak drzim palce, aby neprisla 😉

alfa333
autor
27. feb 2009

Haloooo, haloooo, Ivulkaaaaa, kde si? 😕

mastulka
27. feb 2009

alfa dakujem, no bodaj by ale nedavam tomu velku sancu 😖 ze by sme boli s manzelom az taki sikovni a podari sa nam to tak skoro? 🙂

ivulaa
27. feb 2009

Caute baby, tak uz som tu....preve som prebehla ocami co sa medzicasom "udialo"....aby som bola v obraze...ja som tiez strasne zvedava co mrcha...ale este je casu az nikedy koncom bud. tyzdna....resp. uvidime...kedze som to mala tak kazde 2 az 2,5 mesiaca....ale hadam ten Duphaston spravi svoje 😀

ja mam dnes fajn den...kujem plan 1.3. mame vyrocie - rok co ma manzelik poziadal o ruku 😀 😀 😀

mastulka
27. feb 2009

ivulaa ahojky, dufam, ze to uz budes mat coskoro v normale aby ste sa mohli s manželom poctivo snazilkovat 😉
potom sa pochval co si vymyslela, mna sice manzel nepoziadal o ruku ale taky dobry napad sa vzdy zide... hlavne k prvemu vyrociu svadby
🙂

alfa333
autor
27. feb 2009

...Ivulka a co si vymyslela za prekvapko? 😕

monana
27. feb 2009

Ahojte baby, mastulka - ja mam 25 rokov a do 30 by som chcela stihnut 2 deti 😀

alfa333
autor
27. feb 2009

...monana, Ty si ale "rychlovka" 😀 😀 😀 , tak sup-sup do toho!!! 😵 😵 😵

mastulka
27. feb 2009

monana: 😀 😀 😀 ja by som to rada tiez stihla no ale neviem, ale ak sa zadaria dovjicky tak to budem mat jednym supom... hold geny su geny 😀

alfa333
autor
27. feb 2009

...nejako dnes nestihame 😀 .Zelam Vam krasnucky vikend a Ivulka, v nedelu si to prekvapko poriadne uzite 😎 , papa 😵

michaela80
27. feb 2009

Možem sa k Vam pridat? Od marca sa chceme posnazit o druhe babo. A podla doktora to pojde vraj velmi tazko i ked to prve mame na prvy sup. Som na duphastone uz asi 3 roky a k tomu by sa mal ☹ zachvilu pridat clostlbegyt a pregnyl...Ma s tymto niektora uz skusenosti.....?????????

kleopatris
27. feb 2009

ahojte dievcata 🙂 aj ja sa pridam ak mozem.

mastulka aj ja mam zle vysledky z cyto :( na zaciatku aprila mam ist na kontrolu, ci sa nieco zmenilo. Ideme o dva tyzdne na svadobnu cestu a chceli sme tam na babatku zapracovat a teraz nemozme ☹ tak som z toho troska smutna, ale zase stoji to za zdravie babatka a mna pockat.....len dufam, ze od aprila mozme ist na to 😉

mastulka
28. feb 2009

Kleopatris... mne to tiez zistili v septembri a v oktobri sme sli na svadobnu cestu s pevnym planom zapracovat na potomstve... no doktor ma nepotesil a este pred dovolenkou som sla opat na kontrolu, prisla som z dovolenky a oznamili mi ze mam HPV hr a mam brat indonal, pri ktorom nesmies byt tehotna a ani kojit, tak sme to odlozili na tri mesiace a ked som ho dobrala, sup rychlo na vyrobu tak zatial sa len snazime, uvidime ked pridu vysledky z minulotyzdnovej kontroly

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre